-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

lodestar1110

New member
سلام
من عضو جدیدم
رشتم فیزیوتراپیه
اصفهان پارسال ده نفر روزانه و پنج نفر بین الملل میگرفت که متاسفانه شده چهارنفر روزانه و دو نفر مازاد
و من شدیدا شوکه شدم

در ضمن الان خوندم که برخی تونستن پاسخنامشونو ببینن
چطوری
حضوری اقدام کردن؟
نمیدونم تا کی قراره منتظر بمونم تا این بی برنامگی سازمان تموم بشه .قرار بود دوهفته پیش پاسخنامه رو بذارن
من به یکی از درسام اعتراض دارم اونم سی درصد
باید چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
اخه تلفن هم جواب نمیدن

از اینجا
9211141530
قسمت انتخاب محل تحصیل/ویرایش انتخابها
آخر صفحه اطلاعاتی که میاره

farah90

New member
اگه اشتباه نکنم هممون همون خوش شانس هایی هستیم که سالی که کنکور سراسری بومی سازی شد داوطلب بودیم...و امسال هم که نور علی نور کاهش شدید ظرفیت ها

:smiliess (11):

tayebe

New member
واسه دیدن پاسخنامتون باید برین توی قسمت مشاهده و چاپ فرم ثبت نام. بعد آخریم عکس مدارکتون پاسخنامه رو زدن
9211141530

ROJO

New member
وای خدا چقد بیچاره ایم ما

اون از حرص خوردن ک کی کلید اولیه میاد، اون از اتیش گرفتن با اومدنش، اون از کلید نهایی و ناراحتیامون ، کارنامه و رتبه ها و از همه وحشتناکتر ظرفیتا...

کی این کابوسا قراره تموم بشه...دوس دارم بخوابم بیدار شم تا نتایج اومده قبول شدم، اصن دلم نمیخواد دیگه بهش فکر کنم...

اصفهان عجب بارونی داره میباره:heart:

Rasti

New member
وای خدا چقد بیچاره ایم ما

اون از حرص خوردن ک کی کلید اولیه میاد، اون از اتیش گرفتن با اومدنش، اون از کلید نهایی و ناراحتیامون ، کارنامه و رتبه ها و از همه وحشتناکتر ظرفیتا...

کی این کابوسا قراره تموم بشه...دوس دارم بخوابم بیدار شم تا نتایج اومده قبول شدم، اصن دلم نمیخواد دیگه بهش فکر کنم...

اصفهان عجب بارونی داره میباره:heart:
اره موافقم، جالبه تو خونه همه به من میگن نمیخوای شروع کنی واسه سال دیگه بخونی؟؟؟؟؟:sad:

دل آرام

New member
بچه ها این حرف پورکاظمی چقدر درسته که برام نامه بیارید از دانشگاهها ؟؟
یعنی من فردا برم دانشگاه تهران ؟؟

دل آرام

New member
اینم برای دوستانی که عکس تجمع دوست دارن !
دقت کنید اکثرا کاغذ گرفتن جلوی صورتشون ! خخخخ
نگاه شما: تجمع داوطلبان آزمون شرکت نفت - سایت خبری تحلیلی تابناك

- - - Updated - - -

اینم برای دوستانی که عکس تجمع دوست دارن !
دقت کنید اکثرا کاغذ گرفتن جلوی صورتشون ! خخخخ
http://www.tabnak.ir/fa/news/425914/%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA

دل آرام

New member
بچه ها من فردا میخوام یه سر برم پیش ریاست دانشکده پزشکی دانشگاه تهران تو خیابان پورسینا
پیرو صحبت پورکاظمی که برید از دانشگاهها درخواست کنید
کسی میاید با من عایا ؟؟

abtin13

New member
والا منم بعید میدونم
اما رشته ما آخه دانشکاه تهران به اون عظمت رو سر یه اختلافات نظر جزیی بلاک کردن ! میگم شاید برم با ریس دانشکده حرف بزنم شرایط امسال و سه بار تجمع و حرف پورکاظمی رو بگم دلش به رحم بیاد قدمی برداره !
به نظر خودمم خیلی این حرف پورکاظمی بی ربطه ولی شاید تیری در تاریکی باشه واقعا !

- - - Updated - - -

والا منم بعید میدونم
اما رشته ما آخه دانشکاه تهران به اون عظمت رو سر یه اختلافات نظر جزیی بلاک کردن ! میگم شاید برم با ریس دانشکده حرف بزنم شرایط امسال و سه بار تجمع و حرف پورکاظمی رو بگم دلش به رحم بیاد قدمی برداره !

- - - Updated - - -

والا منم بعید میدونم

- - - Updated - - -

والا منم بعید میدونم

باز اون دانشگاه هایی که قبلا می گرفتن اما الان بلوک شدن یا کم کردن، در موردشون میشه رفت حرف زد، اونی که سال اولشه داره دانشجو میگیره که دیگه نمیشه پیش اون رفت

م.صفری

New member
نشانی محل دفاتر نمایندگی دیوان عدالت اداری مستقر در استانها

1-دفتر استان اصفهان
اصفهان - فلکه صارمیه - ابتدای خیابان آتشگاه - رو به روی پمپ بنزین - مجتمع شماره 2 دادسرای عمومی و انقلاب - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 7725721-0311

2-دفتر استان گلستان
گرگان - شهرستان گرگان - کمربندی - جنب دانشگاه آزاد اسلامی گرگان - دادگستری کل استان گلستان - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 3331809-0171

3- دفتر استان یزد
یزد - بلوار مدرس - نرسیده به بیمارستان شهدای کارگر - ساختمان جدید دادگستری کل استان یزد - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 8267614-0315

4-دفتر استان گیلان
رشت -بلوار شهید مدرس-حد فاصل میدان امام حسین(ع) و میدان جانبازان -دادگستری کل استان گیلان-دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری- کدپستی : 41877885684
شماره تماس:6-8834701 -0131 داخلی 395

5-دفتر استان خراسان رضوی
مشهد- خیابان شهید مدرس (چهارطبقه) - دادگستری کل استان خراسان رضوی - طبقه پنجم- دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 2014512 0511

6- دفتر استان قزوین
قزوین- خیابان فلسطین - چهارراه فلسطین - اداره شوراهای حل اختلاف استان قزوین - طبقه اول- دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 3260008-0281

7- دفتر استان همدان
همدان - خیابان بوعلی (سیزده خانه) - دادگستری کل استان همدان - طبقه سوم - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 8268887 -0811

8-دفتر استان کردستان
سنندج- میدان آزادی - مجتمع شوراهای حل اختلاف شهرستان سنندج - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 3281137-0871

9-دفتر استان کرمانشاه
کرمانشاه- چهار راه ارشاد - بلوار بنت الهدی - جنب اداره محیط زیست -دادگستری کل استان کرمانشاه - طبقه همکف-دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 60 الی 8220853 -0831 داخلی 1019

10-دفتر استان کهکیلویه و بو یر احمد
یاسوج خ گلستان ششم -ساختمان شماره 2دادگستری -طبقه اول واحد یک .دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 2234429-0741

11-دفتر استان خراسان جنوبی
بیرجند - خیابان طالقانی14-شورای حل اختلاف خراسان جنوبی طبقه اول دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 2222334-0561

12-دفتر استان آذربایجان شرقی
تبریز - ابتدای سر بالایی خیابان ولی عصر -ساختمان شماره یک دادگستری کل آذربایجان شرقی-طبقه همکف دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 3386337-0411

13-دفتر استان کرمان
کرمان -چهارراه توحید (ارگ)ساختمان مرکزی داد گستری استان کرمان دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 2206276-0341

14-دفتر استان فارس
شیراز-خیابان ساحلی شرقی بالاتر از ترمینال کاراندیش-سمت راست ساختمان ابلاغ دادگستری فارس- طبقه دوم دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 2258310-0711

15-دفتر استان قم
قم- خیابان ساحلی -ساختمان دادگاه جزایی -طبقه اول دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس:
کد قم :7758080-0251

16-دفتر استان اردبیل
اردبیل-میدان بسیج- دادگستری کل استان اردبیل-طبقه اول -دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 7724255-0451

17-دفتر استان سمنان
سمنان - بلوار قدس- دادگستری کل استان سمنان-طبقه همکف- دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 3351025-0231

18-دفتر استان هرمزگان
بندر عباس- چهرراه مطهری - دادسرای عمومی و انقلاب -طبقه همکف-دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 3351674- 0761

19-دفتر استان مرکزی
اراک خیابان هیپکو-پایین تر از مسجد حضرت زهرا (س)اداره کل داد گستری استان مرکزی -دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 3134772-0863

20-دفتر استان سیستان و بلوچستان
زاهدان - خیابان آزادی-اداره کل دادگستری استان زاهدان - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 3319620- 0541

21-دفتر استان آذربایجان غربی
ارومیه خیابان آپادانا- ساختمان پیشگیری از وقوع جرم -طبقه چهارم- دفتر نمایندگی استانی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 3450499- 0411

22-دفتر استان خوزستان
اهواز- فلکه ساعت – اداره کل دادگستری استان خوزستان-ساختمان اداری طبقه دوم – دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 3361564-0611

23-دفتر استان لرستان
خرم آباد – انتهای خیابان امام خمینی – دادگستری کل استان لرستان
شماره تماس: 2232515-0661

24-دفتر استان چهار محال و بختیاری
شهرکرد-خیابان آیت اله کاشانی-ساختمان دادگستری شماره1- طبقه اول-اتاق23 و 24
شماره تماس : 3348223-0381

25- دفتر خراسان شمالی
بجنورد اداره کل دادگستری بجنورد .دفتر نمایندگی دیوان عدالت طبقه همکف
تلفن تماس: 2237411 - 0584

26-دفتر استان زنجان
زنجان- بزرگراه 22 بهمن- میدان سربازگمنام – دادگستری کل استان زنجان- طبقه همکف - اتاق 131- دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس: 4273255-0241

27-دفتر استان بوشهر
بوشهر- چهارراه دادگستری – مجتمع اداری دادگستری کل استان بوشهر – دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 2536286-0771

28- دفتراستان البرز
کرج – عظیمیه – میدان طالقانی – دادگستری استان البرز- طبقه دوم - دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 2519082-0263

29- دفتر استان ایلام
ایلام – بلوار آزادی – جنب بیت امام جمعه و نماینده ولی فقیه – ساختمان معاونت اجتماعی و دادگستری کل استان ایلام – طبقه دوم – دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 3336204-0841

30- دفتر استان مازندران
ساری – خیابان مازیار – خیابان امیرکبیر- ساختمان شماره 2 دادگستری کل استان – طبقه اول – دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
شماره تماس : 2211929 - 0151

پس گیلان کو؟
بریم اونجا چیکار
من دو روز نبودم بیخبرم از همه چی:sadsmiley:
بگین اگه کاریه من برم انجام بدم

ROJO

New member
آدم نمیدونه در جواب تبریک این و اون چی بگه!!!!!!!!!!

من از همون اول چیزی بروز ندادم و جدی گرفتم خوودمو، جز دوست نزدیکم و خونوادم کسی خبر چگونگی کنکورمو نداره
تبریک و تسلیت هم فعلا دریافت نکردم
تا یکی هم ازم میپرسه میگم والو منم مثه شما، تا اوایل شهریور هیچی معلوم نیس:riz481:

م.صفری

New member
من از همون اول چیزی بروز ندادم و جدی گرفتم خوودمو، جز دوست نزدیکم و خونوادم کسی خبر چگونگی کنکورمو نداره
تا یکی هم ازم میپرسه میگم والو منم مثه شما، تا اوایل شهریور هیچی معلوم نیس:riz481:

من بیچاره چی بگم
که از سوپری سر کوچه تا مسئول کتابخونه و کا فامیل و .... همه دهن باز منتظر نتیجه کنکور منن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
کاش منم نا محسوس عمل میکردم :sarma:
یه شوهر عمه دارم کلا توجه ویژه ای به وضعیت درسیم دارن ایشون هر وقت منو میبینه کلی تبریک میگه من هر کسو توجیح کنم رو این یه مورد موندم والله :wacsmiley:

ریتا

New member
28؟؟؟؟؟ مطمئنی؟؟؟؟؟؟ با من این کارو نکن.....حتما شوخی می کنی؟؟؟؟؟؟؟
یعنی از من بزرگ تری؟:5: منو که هرکی می بینه می پرسه چنتا بچه داری؟:riz481:
اسفند واسه خودت دود کن
منو هر که میبنه میگه گوگولی ک-ل-ا-س چندمی:smiliess (2):هی دنیا اون موقع دوس دارم کلشو بکنم شاید یکم دلم خنک شه

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
منم خیلیا میدونن کنکور شرکت کردم، ولی خب روو نمیدم ک کسی بپرسه چطور بوده یا قبولی، نیستی ازین حرفا، کلا خوشم نمیاد تا کاریو تموم نکردم کنمش تو بوق و کرنا

منم خیلیا میدونن کنکور شرکت کردم، ولی خب روو نمیدم ک کسی بپرسه چطور بوده یا قبولی، نیستی ازین حرفا، کلا خوشم نمیاد تا کاریو تموم نکردم کنمش تو بوق و کرنا

من که دیگه بی خیال کنکور و ادامه تحصیل شدم... باید از این به بعد حواسم به پسرم باشه و برای آینده اش یه پولی کنار بذارم که اگه رسید به کنکور غصه نخوه که پول نداره بره دانشگاه...
چون با این اوضاعی که داره پیش میره زمان دانشگاه رفتن بچه هامون قطعا" درس خوندن دولتی وروزانه وجود نخواهد داشت :dadad4:

م.صفری

New member
منو هر که میبنه میگه گوگولی چندمی:smiliess (2):هی دنیا اون موقع دوس دارم کلشو بکنم شاید یکم دلم خنک شه

دقیقا اونایی که منو اولین بار میبینن باور نمیکنن که لیسانم فک میکنم تازه دیپلم گرفتم
البته من خوشم میاد نشون میده خوب موندم :black_eyed:

ریتا

New member

من اصلا با هه دوستام کات کردم چون حتی تحمل اینکه بپرسن کنکور چطو بود قبول میشی؟رتبه و..رو نداشتم.های بعضیها دلشون میخواد من امسال قبول نشم.ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا