❖ از زبان رتبه 1 ایمونولوژی 93 وزارت بهداشت - منابع، تجربیات، نحوه مطالعه و ... ❖

Avid.93

New member
مهسا خانوم تبریک بابت قبولیتون...ایشالا همیشه موفق باشید:rose:
میشه بگید چه فصلهایی رو از وجگانی خوندید و چه فصل هایی رو از پاکزاد؟؟؟ من شنیدم آنتی ژن آنتی بادی و واکسن عباس کامل نیستش...

برای ریدینگ زبان از چه کتابی استفاده کردید شما؟؟؟

mahsa.parmis88

New member
مهسا خانوم تبریک بابت قبولیتون...ایشالا همیشه موفق باشید:rose:
میشه بگید چه فصلهایی رو از وجگانی خوندید و چه فصل هایی رو از پاکزاد؟؟؟ من شنیدم آنتی ژن آنتی بادی و واکسن عباس کامل نیستش...

برای ریدینگ زبان از چه کتابی استفاده کردید شما؟؟؟

سلام خیلی ممنون...وجگانی بیشتر فصلارو نگاه انداخته بودم ولی هون فصلایی که خودتون گفتین انتی ژن انتی بادی.واکسن .کمپلمان مطالب بیشتری ازشون تو وجگانی و سه فصل اول پاکزاد هست
برای ریدینگ هم expanding ,active 4,...دو سه تاازهمون کتابایی که خود وزارت معرفی کرده بود...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام مهسا خانم
تبریک میگم واقعا عالیه انشاا...همیشه موفق باشی
مهسا جون لنینجر وهارپر ,ترجمه ی کی رو خوندی ? منظورت از لنینجر اصول بیوشیمی لنینجره?

mahsa.parmis88

New member
سلام مهسا خانم
تبریک میگم واقعا عالیه انشاا...همیشه موفق باشی
مهسا جون لنینجر وهارپر ,ترجمه ی کی رو خوندی ? منظورت از لنینجر اصول بیوشیمی لنینجره?
سلام ممنون عزیزم.من لنینجر ترجمه دکترجعفرنژادو هارپر ترجمه پاسالارو خوندم.
بله منظورم همونه

ممنون عزیزم لطف کردی ببخشید یه سواله دیگه برام پیش اومده به نظر شما برای بیوشیمی ضروریات بیوشیمی رضا محمدی بهتره یا لنینجر وهارپر ,راستش نمیرسم چند منبع بخونم میخوام اونی که بهتر نتیجه میده رو بخونم :33:ممنون میشم راهنمایی کنید

mahsa.parmis88

New member
ممنون عزیزم لطف کردی ببخشید یه سواله دیگه برام پیش اومده به نظر شما برای بیوشیمی ضروریات بیوشیمی رضا محمدی بهتره یا لنینجر وهارپر ,راستش نمیرسم چند منبع بخونم میخوام اونی که بهتر نتیجه میده رو بخونم :33:ممنون میشم راهنمایی کنید

من این کتابو ندیدم عزیزم.تو نوشته های صفحه قبل گفتم هیچوقت مث من چند منبع نخونین.
یک منبع خوب با هزار بار مرور !

Sara Me

New member

سلام مهسا خانوم
:ad54ad:
منم قبوليتو تبريك ميگم:applause:
1سوال داشتم راجب زبان.وقتي تستاي قسمت لغاتو ميزدي به جز گزينه درست بقيه گزينه ها كه جديد بودن معنيشونو به لايتنر اضافه ميكردي؟؟؟
به نظرم معني خود جواب كه تو جمله يادميگيريم بهتر تو ذهن ميمونن تا بقيه گزينه ها
ممنون ميشم راهنمايي كني
:rose:

mahsa.parmis88

New member

سلام مهسا خانوم
:ad54ad:
منم قبوليتو تبريك ميگم:applause:
1سوال داشتم راجب زبان.وقتي تستاي قسمت لغاتو ميزدي به جز گزينه درست بقيه گزينه ها كه جديد بودن معنيشونو به لايتنر اضافه ميكردي؟؟؟
به نظرم معني خود جواب كه تو جمله يادميگيريم بهتر تو ذهن ميمونن تا بقيه گزينه ها
ممنون ميشم راهنمايي كني
:rose:
سلام.خیلی ممنون عزیزم.بله همه گزینه هارو بررسی کنین و به لایتنر اضافه کنید...
دقیقا همینطوره .یکی از علتهای اینکه گفته میشه فقط کلمه حفظ نکنین و ریدینگ کارکنین همینه.چون کلمه تو جمله بیشتر توذهن میمونه...

پریسا 69

New member
سلام مهسا جان
خیلی خیلی بهت تبریک میگم بابت موفقیتت
عزیزم شما از لایتنر که استفاده میکردی منظورت همون جعبه جی 5 هست؟
بعد شما خودت فیش مینوشتی برای لایتنرت یا جی برگ های آماده خریدی؟
برای 504 و تافل و 1100 واژه جی برگ های آماده هست اونا رو بگیرم یا خودم بنویسم؟؟

mahsa.parmis88

New member
سلام مهسا جان
خیلی خیلی بهت تبریک میگم بابت موفقیتت
عزیزم شما از لایتنر که استفاده میکردی منظورت همون جعبه جی 5 هست؟
بعد شما خودت فیش مینوشتی برای لایتنرت یا جی برگ های آماده خریدی؟
برای 504 و تافل و 1100 واژه جی برگ های آماده هست اونا رو بگیرم یا خودم بنویسم؟؟

سلام.خیلی ممنون عزیزم.من جعبه جی 5 روندیدم نمیدونم چه جوریه.احتمالا شبیه هم باشن.من خودم کلمه های جدید رو هرروز مینوشتم و اضافه میکردم.چون من باید کلمه رو خودم قبل حفظ یه بار مینوشتم؛اینجوری بیشتر یاد میگیرم.هم اینکه من وقتی متن میخوندم کلمه های جدید هم اونجا پیدا میشد که باید اضافه میکردم که باید خودم مینوشتم.بستگی بخودت داره عزیزم...

شقایق71

New member
سلام مهساجان صمیمانه بهت تبریک میگم.گفتین سرولوژی تو هیچ کتابی نبوده میشه بگین از کجا خوندینش؟ممنون دوست عزیز

شقایق71

New member
بنظرتون چه طور به خودمون انگیزه بدیم و جلوی افکار منفی را بگیریم؟ایا به بازار کار ایمنی فکر کردین ؟و یا بحث هایی که اخیرا وجود داره بین پاتولوژیست ها ورشته هایی مثل ایمنی برای مجوز ازمایشگاه؟در کل اهداف بلندمدتتون رو از قبل در نظر دارین یا سعی میکنید به این که چی میشه توجه نکنید؟

mahsa.parmis88

New member
سلام مهساجان صمیمانه بهت تبریک میگم.گفتین سرولوژی تو هیچ کتابی نبوده میشه بگین از کجا خوندینش؟ممنون دوست عزیز
سلام.خیلی ممنون.سرولوژی تو کتاب سرولوژی پاکزاد که جز منابع اعلام شده وزارته هست ولی چون حواشی زیادی داره تو کتاب و با اونهمه جزییات لزومی نیس بلد باشیم چون خیلی وقت گیره یه

آخرین ویرایش:

mahsa.parmis88

New member
بنظرتون چه طور به خودمون انگیزه بدیم و جلوی افکار منفی را بگیریم؟ایا به بازار کار ایمنی فکر کردین ؟و یا بحث هایی که اخیرا وجود داره بین پاتولوژیست ها ورشته هایی مثل ایمنی برای مجوز ازمایشگاه؟در کل اهداف بلندمدتتون رو از قبل در نظر دارین یا سعی میکنید به این که چی میشه توجه نکنید؟
صرفا علاقه شخصیم بزرگترین انگیزه من بوده .تو این کشور که هرروز یه لایحه جدید تصویب میشه وهیجی ثابت نیس زیاد هم حرفای الان واسم مهم نیس.تا جایی که بتونم هدفم واسه ادامه اینجا نیس امیدوارم تا اونموقع هم خیلی چیزا بهبود پیداکنه.جلوی افکار منفی رو وقتی میتونی بگیری که همه انرژیت رو هدفت متمرکز باشه.اونوقت فقط کار خودتو میکنی و هیچی جلو دارت نیس...

آلرژی

New member
مهسا جون شما لغات را eng به eng ترجمه میکردی و در برگه یادداشت میکردی؟
وقتی مثلا 504 میخوندی تمام لغت های جدید را مینوشتی یا فقط اون 12 لغت اصلیو؟

mahsa.parmis88

New member
مهسا جون شما لغات را eng به eng ترجمه میکردی و در برگه یادداشت میکردی؟
وقتی مثلا 504 میخوندی تمام لغت های جدید را مینوشتی یا فقط اون 12 لغت اصلیو؟

نه عزیزم.انگلیسی ب فارسی...هردرسی که میخوندم علاوه بر کلمات اصلی درس ،کلماتی که حس میکردم واسه کنکور بکارمیاد رو هم اضافه میکردم

eeeeeeehsan

New member
جا داره از مهسای عزیز تشکر کنم که همیشه هستند و به سوالای بچه ها جواب میدن. :rose::rose::rose:

یه تعداد زیادی از پست ها و سوالای بچه ها رو پاک کردم تا تاپیک خلاصه تر بشه و تجربیات ایشون بهتر مورد استفاده بازدیدکنندگان عزیز قرار بگیره.
خواهشن قبل از پرسیدن سوال همه پست های این تاپیک رو بخونید و اگه به جواب نرسیدین سوال بپرسین.

برای نظم بیشتر در تاپیک ها، لطفن برای تشکر از دکمه Like و دادن امتیاز ✶ و ↑↓ استفاده کنید.
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

آخرین ویرایش:

vahid28

New member
سلام
روش بیوشیمی خوندنتون چطور بود تا جزییات توی ذهنتون تثبیت بشن؟

بالا