✿✿✿ فــراخـــــوان مسابقه عکس سفره شب یلــــــدا ✿✿✿

زیباترین و جالب ترین سفره یلدایی ؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

hebe.nurse

New member
میشه فقط لینک آپلود انجمن رو اینجا پیست کردم همین
من آماتورم از شما بعیده خانوم خانوما
حتما میشه امتحان کن دوباره

نمی دونم قبلا میشد از دیشب هرچی امتحان میکنم نمیشه که نمیشه .
لینک آپلود انجمن رو از کجا آوردین؟؟
ببین من تو قسمت "اضافه کردن عکس" از کامپیوتر رو انتخاب میکنم ، بعد انتخاب فایل میزنم و از کامپیوترم انتخابش میکنم، بعدش که میاد داخل کادر ، آپلود رو میزنم.........که نمیشه! :(( هرچی هم سایز عکس رو کوچیک میکنم فایده نداره.....

dr.bahar1986

New member
نمی دونم قبلا میشد از دیشب هرچی امتحان میکنم نمیشه که نمیشه .
لینک آپلود انجمن رو از کجا آوردین؟؟
ببین من تو قسمت "اضافه کردن عکس" از کامپیوتر رو انتخاب میکنم ، بعد انتخاب فایل میزنم و از کامپیوترم انتخابش میکنم، بعدش که میاد داخل کادر ، آپلود رو میزنم.........که نمیشه! :(( هرچی هم سایز عکس رو کوچیک میکنم فایده نداره.....
آپلودسنتر آزاد | آپلود ازاد | فضای رایگان | آپلود فایل | آپلود | آپلود عکس | آپلود فیلم | آپلودسنتر | فضای رایگان آزاد | فضای رایگان آپلود جاییکه زده لینک برای انجمن رو بزن

hebe.nurse

New member
مرسی بهار جونمممممم.
بچه ها این عکس سفره شب یلدای دیانا 126 از دوستای خوب انجمنمونه. که شب یلدا شیفت بوده. کنار نی نی کوچولوهای نازنین.
اینجا شب یلدا
بخش Nicu
دیانای عزیزم و همکاراش.......

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

hebe.nurse

New member
اینم اوج ساده بودن...........:))
من در اصل شب یلدا خوابگا تهنا بودم . اما یهو یکی از همساده ها میاد پیشم . دیدم اون دلش از من بیشتر گرفته ، پیشنهاد دادم ما هم ی سفره بندازیم. دیگه هرچی داشتیم همینه که هسسسسسسسسسس :)

هندونه هم نداشتیم!!.....گشتم نبود ، نگردید نیست :( :)

dr.bahar1986

New member
مرسی بهار جونمممممم.
بچه ها این عکس سفره شب یلدای دیانا 126 از دوستای خوب انجمنمونه. که شب یلدا شیفت بوده. کنار نی نی کوچولوهای نازنین.
اینجا شب یلدا
بخش Nicu

خیلی نازه ایشالله همیشه خوش باشن

mozhdeee

New member
من در اصل شب یلدا خوابگا تهنا بودم . اما یهو یکی از همساده ها میاد پیشم . دیدم اون دلش از من بیشتر گرفته ، پیشنهاد دادم ما هم ی سفره بندازیم. دیگه هرچی داشتیم همینه که هسسسسسسسسسس :)

کجاش ساده س...تو این دور و زمونه آجیل و آناناس گیر میاد مگه...

dr.bahar1986

New member

چه سفره شیکی واقعا حسودیم شد
خیلی باسلیقه ای باور کن من عمرا توی خوابگاه انقد سلیقه بتونم به خرج بدم :riz304:

پیچک

New member

هبه....اون چیه تو بشقاب مربعی؟

eeeeeeehsan

New member
مرسی بهار جونمممممم.
اینجا شب یلدا
بخش Nicu

به به چه سفره ای، عمر هردوتون مث یلدا بلند باشه بچه ها
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

hebe.nurse

New member
چه سفره شیکی واقعا حسودیم شد
خیلی باسلیقه ای باور کن من عمرا توی خوابگاه انقد سلیقه بتونم به خرج بدم :riz304:
مرسی بهارجونم...... :(
هبه....اون چیه تو بشقاب مربعی؟
پیچی در جواب امتیازت >>>>>> تازه من قاشق ندارم! قاشق من گم شده . دیگه همش با چنگال میخورم :)))
ترشی دیگه.

کجاش ساده س...تو این دور و زمونه آجیل و آناناس گیر میاد مگه...

مژی در جواب امتیازت >>>>> این گلا رو یکی از مریضا تو کارورزی بهمون تقدیم کرد. ی چنتایی هم از یکی از بچها همسرش بهش داده بود. دیگه همه رو خشک کردیم شد گلدون اتاقمون:))

hebe.nurse

New member
خواهش میکنم روجو جان

اینم فال یه دوست خوب
:rose:

کی هس این دوست خوب شفق؟؟هووووم؟:smiliess (11):
یلداتون مبارک. ما امشب مهمون بودیم ولی عکس کیک کدو حلوایی مون رو که واسه امشب پختیم گذاشتم واستون+ یه هدیه(شب یلدا بدون برف یعنی هیچ)

http://dl.pop-music.ir/music/Azar92/Babak Jahanbakhsh - Barf 128.mp3
دلم آب آفتاد :( میدونم خیلی خوشمزه بوده :((

سفره مون خیلی ساده بود ...

استاد به این بگید خیلی ساده، من چی بگم دیگه :))) خیلی زیباس. مخصوصا خونتون چشمو گرفت با اون درای قشنگتون. تا حالا طرح در این مدلی ندیده بودم.
راسی قالیاتون دقیقا عین مال ماس. قالی کرمونه. مرسی از حسن سلیقتون :thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

dr.bahar1986

New member
خیلی خوشگله عزیزم معلومه خیلی باسلیقه هستین

86472430875930319786.jpg

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
متاسفانه هندونمون مهمونارو دید رنگش پرید:tonguesmiley:

2014-12-2218.33.59.jpg
[/QUOTE]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: baran71

diseases

Well-known member
منم کیک میخاااااااااااااااااااااااااااااام خیلی خوشمزس جناب دیسیز ما رو دعوت نمیکنین خونتون:(50):

من که آدرس دادم که ، تشریف بیارین . یزدی ها خیلی مهمون نوازن . من و حاج خانوم تو این شهر غریب خوشحال میشیم مهمون برامون بیاد ...

سلام جناب دیسیز کل عکسایی گذاشتینو نگاه کردمو لذت بردم...هم سفره تون ،هم خونتون،هم سلیقه خانمتون واز همه مهمتر دخملتون که چقد مظلوم وساکت بنظرمیاد عالی بود....دم همه اپیدیا گرررررررررررررررررررررررررررم که چقد خوش سلیقه ن...کاش بجای منم 1فال حافظ میگرفتین ...حیف نیس شیراز باشی و فال نگرفته باشی ای خداااااااااااااااااااا....امان از دست اساتید و امان از این سردرررررررررررررررررررررررد که شب یلدا باید نصیب من میشد:14:

دخترم خیلی مظلومه بخدا. هر روز که از مدرسه برمیگرده اولین سئوالی که ازش می پرسم اینه :
بابایی امروز کیا کتکت زدن ؟
از بس مهربونه حتی صبحونه شو هم با بچه ها قسمت میکنه بعد میاد میگه به خودم نرسید !!!
بچه های گروه اپیدمیولوژی همه باحالن و خوش سلیقه . شک نکنید ...
فال رو شما که شیراز تشریف داشتین باید میگرفتین نه من !!! انشالله کسالتتتون موقتی باشه .

diseases

Well-known member
کی هس این دوست خوب شفق؟؟هووووم؟:smiliess (11):

دلم آب آفتاد :( میدونم خیلی خوشمزه بوده :((

استاد به این بگید خیلی ساده، من چی بگم دیگه :))) خیلی زیباس. مخصوصا خونتون چشمو گرفت با اون درای قشنگتون. تا حالا طرح در این مدلی ندیده بودم.
راسی قالیاتون دقیقا عین مال ماس. قالی کرمونه. مرسی از حسن سلیقتون :thumbsupsmileyanim:

قابل شما رو نداره هم دانشگاهی محترم ...
طبقه بالا رو ندیدین هنوز ... به قول دوستان تخت جمشید درست کردیم ...
قالی مون هم طرح کرمانه . از بس به کرمانی ها ارادت داریم ...

به به نوش جان
سفرتون خیلی خوبه، هرچه ساده تر بهتر.
دراتونم خوشگلن :)))

درامون داداش احسان رو هم کشت ؟
اردیبهشت دست خونواده رو بگیر وردار بیار اینجا. طبیعت اردیبهشت ما دست کمی از بهشت نداره . درخدمتتون هستیم عزیز ...

بالا