*****● بازجـــــــــــویـــی ●******

helena

New member
نوتر من میخام برم کار دارم.بی صبرانه منتظر صندلی داغ فرداشبتم...
تا فرداشب بای بای

mw.ashel

New member
آشل رضا رو انقدر زدم که حتی جرات نداره نزدیکم بشه خخخ. چه برسه به دسترسی به نتایج من

خوب پس چه عالی ، فیزیستم حتما دنبال راهکاری میگرده که تلافی کنه و حتما به ما کمک میکنه.......ببین اول کاری چه خوب اعتراف کردی با فیزیست درگیری داری........اعتراف گیری به این میگن......:4d564ad6:

نوتر

New member
ممنون برو بکس. از خانمها بیوشیمی93، آشل، زوت و هلنا و چشمک میخوام این قضیه این تاپیک رو جدی نگیرند. هر پستی من گذاشتم صرفا جهت شوخی و مزاح بود. مرسی از همتون

نوتر

New member
خوب پس چه عالی ، فیزیستم حتما دنبال راهکاری میگرده که تلافی کنه و حتما به ما کمک میکنه.......ببین اول کاری چه خوب اعتراف کردی با فیزیست درگیری داری........اعتراف گیری به این میگن......:4d564ad6:

فیزیست انقدر فیزیک خونده بچه بی حاله. تا بیاد خودشو پیدا کنه یکی میزنم بش در میرم آشل

mw.ashel

New member
ممنون برو بکس. از خانمها بیوشیمی93، آشل، زوت و هلنا و چشمک میخوام این قضیه این تاپیک رو جدی نگیرند. هر پستی من گذاشتم صرفا جهت شوخی و مزاح بود. مرسی از همتون

خب آقای نوتر بچه های اینجا اونقدر جنبه دارند که از شوخی های شما ناراحت نشن

mahsa.

New member
نوتر یعنی برای من مزاح نبود دیگه اره .............
یه ادرس تبریزی بهت میدم تا اخر عمرت دنبالش بگردی.

نوتر

New member

بابا تو که از خودمونی مهسااا. فک کردم شاید خانمهای محترمه ی نامبرده شاید خدا نکرده زبونم لال ناراحت بشن.

نوتر

New member

من تبریزو عین کف دستم میشناسم مهسا. فقط نمیدونم این دوستم نباشه چرا زودی منگ میشم کدوم خیابونش کجا بود!:(50):

ZOT

New member

اینو نمی گفتی فک می کردم الان با تفنگت میای مغم رو میریزی زمین!:whistle:

نوتر

New member
اینو نمی گفتی فک می کردم الان با تفنگت میای مغم رو میریزی زمین!:whistle:

میدونم دیگه چون میدونستم همچین فکرایی به سرتون میاد برا همین گفتم تا از نگرانی در بیایین. من یه همچین آدمیم

mehran35

New member
میدونم دیگه چون میدونستم همچین فکرایی به سرتون میاد برا همین گفتم تا از نگرانی در بیایین. من یه همچین آدمیم
نوتر کاری نکن قید شیفتو بزنم بیام صندلی داغت نقره داغت کنما.........زود باش با زبون خوش اعتراف کن!:ad54ad:

TUMS

Well-known member
- من که دلم نمیاد..آخه دوسش دارم.
- باهاش منطقی صحبت میکنم راضی بشه..گفتگوی تمدن ها

بالا