▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
بروبچ چطورین؟؟ :ad54ad:

ایام به کامتون.
درس بخونید، فقط بخونید.. مطمئن باشید موفق میشید.. بکوب بخونید وذره ای سست نشید تو درس خوندن.

f8c23783947f4534ed2fa26263cce080.jpg

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
سلام بر دوستان عزیز
گزارش این هفته :
فقط مرور و تست از مباحث قبلی بدون اضافه شدن مبحث جدید :sad:
با امید ساعت ها و روزهایی پر مطالعه برای همگی
موفق باشید

Immunity

Well-known member
سلام دوستان کنکوری ما......امیدوارم که حالتون خوب باشه ......دارید خوب پیش میرید حداقل توی ایمنی که من میدونم ..همینجوری پیش برید تهران انتظار شما رو میکشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

Mr.Beneficence

New member
سلام
اینجا اینقدر سوت و کوره که...
گزارش من:
ایمنی تست و مرور
زبان خوندن روزی 60.70لغت جدید+یک متن
زیست هم جلو نمیره...باید هلش بدی:فصل14لودیش
ایدکم الله جمیعن..

Ye Arshadi

New member
سلام
اینجا اینقدر سوت و کوره که...
گزارش من:
ایمنی تست و مرور
زبان خوندن روزی 60.70لغت جدید+یک متن
زیست هم جلو نمیره...باید هلش بدی:فصل14لودیش
ایدکم الله جمیعن..

ایووول.لودیش رو که ماشا... خیلی خوب جلو رفتین

- - - Updated - - -

سلام دوستان تلگرام کلا پرید دیگه ؟ بله؟ :(((((((

نه هستش.مشکل از سروره.حل میشه

ati1408

New member
سلام بر دوستان همیشه درسخون و پر مطالعه :)))
گزارش این هفته :
ایمنی : ایمنی ناحیه ای + تست
زبان : مرور لغت و متن
زیست : یه فصل + تست
بیوشیمی : یه فصل + تست
میکروب : :whistle:
همگی موفق باشید :)
التماس دعا .....

Immunology94

New member
سلام دوستان

منم می خوام از این به بعد با گروهتون همراه بشم. من پارسال عضو سایت شده بودم ولی پارسال درست نخوندم و قبول نشدم. می خوام از الان شروع کنم.

موفق و پیروز باشید

ati1408

New member
سلام دوستان

منم می خوام از این به بعد با گروهتون همراه بشم. من پارسال عضو سایت شده بودم ولی پارسال درست نخوندم و قبول نشدم. می خوام از الان شروع کنم.

موفق و پیروز باشید

سلام دوست عزیز .
خیلی خوش اومدید . موفق باشید و پر مطالعه :)))

مریم 8994

New member
سلام بچه ها خسته نباشین.......یه سوال داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟برای ایمنی من ابولعباس 2012 رو دارم...ویرایش جدید تغییراتش زیاده یا نه؟؟به غیر از ابولعباس چه منبع دیگه ای باید بخونیم؟ممنون میشم جواب بدین

ati1408

New member
سلام بچه ها خسته نباشین.......یه سوال داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟برای ایمنی من ابولعباس 2012 رو دارم...ویرایش جدید تغییراتش زیاده یا نه؟؟به غیر از ابولعباس چه منبع دیگه ای باید بخونیم؟ممنون میشم جواب بدین

سلام دوست عزیز . طبق گفته دوستان ، کتاب چاپ جدید تغییراتی نسبت به 2012 داره . ولی اینکه در چه حده ، من خبر ندارم. بهتره از دوستانی که رتبه برتر امسال هستن هم سوال بپرسی تا مطمین باشی .
به غیر از ابوالعباس هم کتاب سرولوژی پاکزاد برای بخش آنی بادی و آنتی ژن توصیه میشه معمولا . چون این بخش ها توی عباس خیلی باز نشده . موفق باشی دوست عزیز

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز . طبق گفته دوستان ، کتاب چاپ جدید تغییراتی نسبت به 2012 داره . ولی اینکه در چه حده ، من خبر ندارم. بهتره از دوستانی که رتبه برتر امسال هستن هم سوال بپرسی تا مطمین باشی .
به غیر از ابوالعباس هم کتاب سرولوژی پاکزاد برای بخش آنی بادی و آنتی ژن توصیه میشه معمولا . چون این بخش ها توی عباس خیلی باز نشده . موفق باشی دوست عزیز

Labkhand

New member
سلام ی مقداری تی رو گسترده تر گفته و سلوالای ایمنیو بیشتر توضیح داده و ی سری تغییرات دیگه، خوندنش خالی از لطف نیست[emoji4]

مریم 8994

New member
ممنون دوستای عزیزم
به نظرتون اگه من از حالا لودیشو برای زیست بخوام بخونم میرسم با تسلط تمومش کنم؟؟؟؟؟؟؟بازم ممنون....اخه من یه مدت اصلا درس نخوندم وتازه چند روزه شروع کردم ونگرانم که دیر شده باشه

Mr.Beneficence

New member
سلام
حتی اگه نمیرسی همه شو بخونی بعضی فصول مهم تر که دوستان گفتن رو از لودیش بخون...

آخرین ویرایش:

Ye Arshadi

New member
ممنون دوستای عزیزم
به نظرتون اگه من از حالا لودیشو برای زیست بخوام بخونم میرسم با تسلط تمومش کنم؟؟؟؟؟؟؟بازم ممنون....اخه من یه مدت اصلا درس نخوندم وتازه چند روزه شروع کردم ونگرانم که دیر شده باشه

چرا نرسی تموم کنی.فکر منفی نکن .نهایتش بتونی تا اخر دی همه مباحث رو یه دور بخونی حله.مهم برنامه و انجام دادن برنامس.خیلی از موسسات درسها تموم شدنش تا بعد عید طول میکشه .کیفیت مهم

dehghani70

New member
سلام دوستان
خسته نباشید و خداقوت:smiliess (10):
میدونم خیلی دورهو وقت بسیار اندک ولی تصمیم گرفتم منم شروع کنم!
از صحبت های شده خیلی چیزها یاد گرفتم و از همتون بابت راهنمایی های غیرمستقیمتون ممنون :)
فقط یک سوال که در کل دقیق متوجه نشدم این که درصد منابع در آزمون قبلا چند بوده و چه تغییراتی امسال داشته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا