▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Labkhand

New member
من بیشتر به اسم جی 5 میشناسم.برا زبان که خیلی خوبه.برای درس های دیگه هم منظورم بود؟
واسه درسای دیگه خب وقت زیادی میبره، خصوصا وقتی ب ۵مرور میرسه ...
ولی خیلی عالیه اگه همتشو داشته باشید[emoji4]

Ye Arshadi

New member
واسه درسای دیگه خب وقت زیادی میبره، خصوصا وقتی ب ۵مرور میرسه ...
ولی خیلی عالیه اگه همتشو داشته باشید[emoji4]

اره برای نوشتن مطالب وقت میبره.ولی دیگه مطمئن میشی که هرچی میخونی یادت میمونه:smilies-azardl (181.من تو مرور همش شک میکردم که خوب مطالب یادم نمونده:13:.البته قرار نیست برا همه درس ها جی 5 نویسی کنم.فقط برای یکی از درس هام.ممنون که به سوال هام جواب دادین:riz304:

ati1408

New member
سلام دوستان عزیز
گزارش اولین جمعه پاییز:)
ایمنی : فصل 9 و 10 ابول + تست هرر روزه از فصل های قبلی
زبان : مرور لغات تافل و 504 + تست و متن سال های گذشته
زیست : فصل سیگنالینگ + مرور فصل غشا
همگی موفق باشین :)

دوستان اگه میشه همگی برای شادی روح درگذشتگان حادثه مکه ، فاتحه بخونین :dadad4:

Labkhand

New member
سلام دوستان عزیز
گزارش اولین جمعه پاییز:)
ایمنی : فصل 9 و 10 ابول + تست هرر روزه از فصل های قبلی
زبان : مرور لغات تافل و 504 + تست و متن سال های گذشته
زیست : فصل سیگنالینگ + مرور فصل غشا
همگی موفق باشین :)

دوستان اگه میشه همگی برای شادی روح درگذشتگان حادثه مکه ، فاتحه بخونین :dadad4:
ماشاءالله[emoji4]

ghasem

New member
سلام دوستای عزیز منم دوست دارم بیام توی جمعتون .تازه شروع کردم شما خیلی از من جلوترین:smiliess (4):

eeeeeeehsan

New member
سلام.
شما خوبین؟ما به یادتون هستیم:rose:
سربازی خوبه؟؟!!
:33:
سلام
جاتون خالی، یکم سخت هست ولی خوش میگذره
انشالا قسمت خودت هم بشه تجربه کنی :)))

امیدوارم در کنار بچه های انجمنی بخونید، به هیچ وجه زمان رو ازدست ندید، به هیچ وجه!
منو نگاه کنید آینه عبرت شمام.. هی امروز فردا کردم، هی شل درس خوندم، هی گفتم وقت هست و الآن اینجام.
سعی کنید هر روز که پا میشید از خواب به خودتون بگید تک رقمی ایمنی هستید، نه قبولی. به قبولی راضی نباشید، شما هیچی کم ندارید.
هر روز حس کنید که آخر ماه کنکور دارید، بهتون قول میدم با سرعت و انگیزه پیش میرید و از شدت تنبلی هاتون کاسته میشه.

وقتی خوب مسلط شدید شیوه خوندنتون رو دقیق تر، ریزتر، تخصصی تر کنید، انگار که دارید واسه دکترا می خونید. این بهتون کمک می کنه ضعف هاتون واسه کنکور به نحو احسنت پیدا بشه و به جایی میرسید که تست های ارشد واستون مسخره میشه، معتاد میشید به تست های سختتر و پیچیده تر.. من خودم بعضی مباحث که علاقه داشتم مثل آنتی بادی رو اینطوری شده بودم، در حدی که تست های دکترا رو به راحتی جواب میدادم.

مثل همیشه بچه ها گلاب فراموش نشه.

امیدوارم همگی موفق باشید.
:riz304:
بدرود.

Mr.Beneficence

New member
سلام
جاتون خالی، یکم سخت هست ولی خوش میگذره
انشالا قسمت خودت هم بشه تجربه کنی :)))

امیدوارم در کنار بچه های انجمنی بخونید، به هیچ وجه زمان رو ازدست ندید، به هیچ وجه!
منو نگاه کنید آینه عبرت شمام.. هی امروز فردا کردم، هی شل درس خوندم، هی گفتم وقت هست و الآن اینجام.
سعی کنید هر روز که پا میشید از خواب به خودتون بگید تک رقمی ایمنی هستید، نه قبولی. به قبولی راضی نباشید، شما هیچی کم ندارید.
هر روز حس کنید که آخر ماه کنکور دارید، بهتون قول میدم با سرعت و انگیزه پیش میرید و از شدت تنبلی هاتون کاسته میشه.

وقتی خوب مسلط شدید شیوه خوندنتون رو دقیق تر، ریزتر، تخصصی تر کنید، انگار که دارید واسه دکترا می خونید. این بهتون کمک می کنه ضعف هاتون واسه کنکور به نحو احسنت پیدا بشه و به جایی میرسید که تست های ارشد واستون مسخره میشه، معتاد میشید به تست های سختتر و پیچیده تر.. من خودم بعضی مباحث که علاقه داشتم مثل آنتی بادی رو اینطوری شده بودم، در حدی که تست های دکترا رو به راحتی جواب میدادم.

مثل همیشه بچه ها گلاب فراموش نشه.

امیدوارم همگی موفق باشید.
:riz304:
بدرود.

سلام
خدا قوت سرباز وطن...منم سرباز میشم به زودی ولی احتمالا تمدید کنم نرم چون خیلیا میگن سخته بعد سربازی یا حین سربازی درس بخونی...ایشالا که تو بتونی...کارای خوبی هم تو انجمن انجام دادی اجرکم عندالله برادر
+گلاب؟

Meghraz

New member
دوستان آزمون شرکت نکردین؟! من میخوام با آزمون خ.ل.ی.لی. پیش برم . در این مورد تجریه ای دارین؟

Nymphadora

New member
سلام به همگی..
منم میخوای تو مطالعه گروهیتون باشم..هرچند یکم دیر:ph34r-smiley:
اگه امکان داره منم گروه تلگرام اد کنید ..فکر کنم اونجا راحت تر بتونم فعالیت داشته باشم..

- - - Updated - - -

سلام به همگی..
اگه امکان داره منم گروه تلگرام اد کنید ..فکر کنم اونجا راحت تر بتونم فعالیت داشته باشم..

- - - Updated - - -

سلام به همگی..

ati1408

New member
سلام دوستان عزیز .
برای عضویت توی گروه تلگرام به دوست عزیزمون emmy ، شماره تون رو پیام خصوصی کنید . این هم لینک ش :
http://forum.oloompezeshki.com/private.php?do=newpm&u=6542

- - - Updated - - -

سلام دوستان عزیز .
برای عضویت توی گروه تلگرام به دوست عزیزمون emmy ، شماره تون رو پیام خصوصی کنید . این هم لینک ش :
http://forum.oloompezeshki.com/private.php?do=newpm&u=6542

ati1408

New member
سلام به همگی :)
با یک روز تاخیر گزارش هفتگی مطالعه رو خدمتتون میگم :)
ایمنی : مرور 10 فصل + تست هاشون
زبان : مرور لغات + بررسی دوتا آزمون
زیست : استارت فصل اسکلت سلولی + مرور فصل غشا + تست
همگی موفق باشین و پر مطالعه :))))

rahajoon

New member
سلام دوستان نظرتان راجع کتاب رویت ترجمه دکتر خ ل یلی چیه؟
اون بهتره یا ابوالعباس.؟

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
سلام و صد سلام به همه رتبه های عزیز کنکور 95
حالتون چطوره ؟
خوب میخونین ؟:smilies-azardl (181
گزارش این هفته :
ایمونو : مبحث B سل + تست قبلیا
زیست : مبحث اسکلت سلولی + تست
زبان : مرور لغت و متن + بررسی یک آزمون
بیوشیمی : چند صفحه فقط :)
همگی موفق باشید و شاد :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

hanas68

New member
سلام دوستای خوبم امیدوارم ک همگی موفق باشین، من تابستونمو برا ی سری مشکلات از دست دادم، ولی شماها خوب هوندین ماشالا...آفرین واقعا، موفق باشید همگی

ati1408

New member
سلام دوستای خوبم امیدوارم ک همگی موفق باشین، من تابستونمو برا ی سری مشکلات از دست دادم، ولی شماها خوب هوندین ماشالا...آفرین واقعا، موفق باشید همگی

سلام هناس جون. طوری نیست . روی زمانت از الان به بعد خوب برنامه ریزی کن و با دقت بخون و البته تست زیاد بزن. مطمئن باش میرسی به بقیه بچه ها . :28:

mojnia

New member
arshad.jpg

hanas68

New member
سلام هناس جون. طوری نیست . روی زمانت از الان به بعد خوب برنامه ریزی کن و با دقت بخون و البته تست زیاد بزن. مطمئن باش میرسی به بقیه بچه ها . :28:
مرسی عزیزم، چشم. ممنون از راهنماییات

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا