▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

waria

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین:riz304:
یه سوال این قسمت لایه های جنینی(گاسترولا بلاستولاو...)کدوم قسمت لودیشه میدونین؟من هرچی میگردم پیدا نمیکنم:sadsmiley:
پ ن:بچه ها من یه تجربه ی پارسالمو بگم که موجب ناکامیم شد:image170:
فقط رو ایمنی زوم نکنین.درسای دیگه هم هست.من پارسال قسمت اعظم وقتمو ایمنی خوندم...و سلولی و بیومو معمولی خوندم.نتیجه اینکه ایمونو خوب زدم ولی بقیه درسام چون کم بود قبول نشدم:image170:
البته اینو همتون میدونین...خواستم یاداوری کنم...هِی هم نگین متابولیسمو نمیخونم یا مثلا سلولی بیشتر سوال میاد مولکولی رو نمیخونم(از جمله کارهای سرخوشانه ی پارسال خودم)
مخصوصا امسال که بااین ظریبا معلوم نیس چی میخوان سوال بدن

atarod

New member
سلام ب همه دوستان عزیز.امیدوارم همگی با موفقیت کنکور امسالو طی کنیم.من خیلی وقته عضو شدم ولی هیچوقت هیچ نظری نذاشتم. تا الان هر اطلاعاتی از هرمنبع و هر سوالی ک داشتم از طریق همین سایت و راهنماییای دوستان باتجربه ک این مسیرو قبلا گذروندن کسب کردم.خواستم از دوستانی ک قبول شدن و رفتن ولی خالصانه تجربیاتشونو در اختیار ما قرار دادن علی الخصوص خانم بیاتی عزیز تشکر ویژه کنم. امیدوارم هرکسی ک واقعا تلاش میکنه و واقعا عاشق این رشتس بتونه امسال نتیجه تلاش و زحماتشو ببینه.

eeeeeeehsan

New member
یه سوال این قسمت لایه های جنینی(گاسترولا بلاستولاو...)کدوم قسمت لودیشه میدونین؟من هرچی میگردم پیدا نمیکنم
پ ن:بچه ها من یه تجربه ی پارسالمو بگم که موجب ناکامیم شد
فقط رو ایمنی زوم نکنین.درسای دیگه هم هست.من پارسال قسمت اعظم وقتمو ایمنی خوندم...و سلولی و بیومو معمولی خوندم.نتیجه اینکه ایمونو خوب زدم ولی بقیه درسام چون کم بود قبول نشدم:image170:
البته اینو همتون میدونین...خواستم یاداوری کنم...هِی هم نگین متابولیسمو نمیخونم یا مثلا سلولی بیشتر سوال میاد مولکولی رو نمیخونم(از جمله کارهای سرخوشانه ی پارسال خودم)
به به به واریـــا اومده
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

سلام، سلامت باشین.
والا من هنوز نخوندمش، نمی دونم.

ولی امسال فرق می کنه، شده ضریب 6 باید زوم کرد روش، هر سوالیش برابری می کنه با 3تا سوال زیست. هرکی بالای 80 بزنه شک نکنه تک رقمیه.
ولی خب زیست و زبان هم نباید فراموش بشه.

سلام ب همه دوستان عزیز.امیدوارم همگی با موفقیت کنکور امسالو طی کنیم.من خیلی وقته عضو شدم ولی هیچوقت هیچ نظری نذاشتم. تا الان هر اطلاعاتی از هرمنبع و هر سوالی ک داشتم از طریق همین سایت و راهنماییای دوستان باتجربه ک این مسیرو قبلا گذروندن کسب کردم.خواستم از دوستانی ک قبول شدن و رفتن ولی خالصانه تجربیاتشونو در اختیار ما قرار دادن علی الخصوص خانم بیاتی عزیز تشکر ویژه کنم. امیدوارم هرکسی ک واقعا تلاش میکنه و واقعا عاشق این رشتس بتونه امسال نتیجه تلاش و زحماتشو ببینه.
سلام به شما
باعث خوشحالیه که تونستین از تجربه های بچه های موفق کمال استفاده رو ببرین.
خیلی ها هستن میان اینجا کلی تجربه و توصیه مفید بچه ها رو میخونن ولی بازم میگن خدایا چی بخونیم، چیکار کنیم!
آفرین به شما.
ایشالا شما هم موفق باشین و نتیجه تلاشتون رو ببینید. :rose:

eeeeeeehsan

New member
دیروز داشتم با دوست دخترم با ماشین دور می زدیم،
پشت شیشه یه ماشین نوشته بود ماشین به فروش میرسد.
من پشت فرمان بودم گفتم شمارشو بنویس ببینیم چند ميگه..
اومدیم خونه میگم شمارشو بگو زنگ بزنم.. گفت ۷۳۲ س۲۴ ایران ۷۹
.
.
،
.
.
.
الان توی اطاق تاريك خودمو حبس كردم
نور بهم ميخوره جيغ ميزنم
:|

atarod

New member
ممنون.ولی منابع و اطلاعات کافی و مفید واسه هرکسی ک بخواد از تجربیات نفرات برتر استفاده کنه و همون رتبه و درصدارو بیاره مشخص و واضحه و فکر نمیکنم سردرگمی ایجاد کنه.
واریا جان فصل 21 لودیش.

Eagle_78

Member
یه سوال این قسمت لایه های جنینی(گاسترولا بلاستولاو...)کدوم قسمت لودیشه میدونین؟من هرچی میگردم پیدا نمیکنم:sadsmiley:
پ ن:بچه ها من یه تجربه ی پارسالمو بگم که موجب ناکامیم شد:
فقط رو ایمنی زوم نکنین.درسای دیگه هم هست.من پارسال قسمت اعظم وقتمو ایمنی خوندم...و سلولی و بیومو معمولی خوندم.نتیجه اینکه ایمونو خوب زدم ولی بقیه درسام چون کم بود قبول نشدم:

باهاتون موافقم
بچه ها نمیخوام ناامیدتون کنم فقط میخوام درست برنامه ریزی کنین واز همه فرصتهای باقیماندتون بهترین استفاده رو کنین ولی همین الان توی آزمونهای خ.ل.ی.ل.ی که من شرکت میکنم طبق آماری که تو کارنامه میده متوسط درصد درس ایمنی توی حدود 500-600 نفر شرکت کننده این آزمون خیلی بالاست !!!...:smiliess (15):( با سوالات فوق العاده سختش که در حد دکتراست بین 40-50 درصد هست که طبق نظر خودشون درصد بالای 40 تو آزمونشون تو هر درسی یعنی ایده ال اون درس یعنی شما 40اون رو بین 60-70 سوالات کنکور بهداشت حساب کنین! )
پس به دلیل رقابت زیاد نتیجه نهایی رو درسهای دیگه تعیین میکنه!

آخرین ویرایش:

atarod

New member
باهاتون موافقم
بچه ها نمیخوام ناامیدتون کنم فقط میخوام درست برنامه ریزی کنین واز همه فرصتهای باقیماندتون بهترین استفاده رو کنین ولی همین الان توی آزمونهای خ.ل.ی.ل.ی که من شرکت میکنم طبق آماری که تو کارنامه میده متوسط درصد درس ایمنی توی حدود 500-600 نفر شرکت کننده این آزمون خیلی بالاست !!!...:smiliess (15):( با سوالات فوق العاده سختش که در حد دکتراست بین 40-50 درصد هست که طبق نظر خودشون درصد بالای 40 تو آزمونشون تو هر درسی یعنی ایده ال اون درس یعنی شما 40اون رو بین 60-70 سوالات کنکور بهداشت حساب کنین! )
پس به دلیل رقابت زیاد نتیجه نهایی رو درسهای دیگه تعیین میکنه!

منم تو ازمونای دکتر شرکت میکنم و با صحبتای شما کاملا موافقم ک سطح سوالاتش خیلی بالاست و واقعا نیاز ب مطالعه عمیق داره تا بشه با نفرات برترش رقابت کرد.شما از نتایج ازمونا راضی هستین؟و بنظر شما روی رتبه ای ک تو این ازمونا کسب میکنیم میشه حساب باز کرد؟با توجه ب اینکه ضرایب دروس تغیر کرده و زیاد نمیشه نسبت ب ترازها خوشبین بود.چون ترازهارو نسبت ب سال گذشته میسنجند.

emmy

Member
ﺭﻭﺯﯼ ﻣﺮﮒ ﺑﻪ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﺮﺩﯼ ﺭﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ :ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺗﻮﺳﺖ .
ﻣﺮﺩ:ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻧﯿﺴﺘﻢ !
ﻣﺮﮒ :ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺳﻢ ﺗﻮ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻧﻔﺮ ﺩﺭ ﻟﯿﺴﺖ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ..
ﻣﺮﺩ : ﺧﻮﺏ،ﭘﺲ ﺑﯿﺎ ﺑﺸﯿﻦ ﺗﺎ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻗﻬﻮﻩ ﺍﯼ ﺑﺨﻮﺭﯾﻢ .
ﻣﺮﮒ ": ﺣﺘﻤﺎ".
ﻣﺮﺩ ﺑﻪ ﻣﺮﮒ ﻗﻬﻮﻩ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻗﻬﻮﻩ ﺍﻭ ﭼﻨﺪ ﻗﺮﺹ ﺧﻮﺍﺏ ﺭﯾﺨﺖ..
مرﮒ ﻗﻬﻮﻩ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺏ ﻋﻤﯿﻘﯽ ﻓﺮﻭ ﺭﻓﺖ ..
ﻣﺮﺩ ﻟﯿﺴﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺍﺳﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﻟﯿﺴﺖ ﺣﺬﻑ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺁﺧﺮ ﻟﯿﺴﺖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩ.
ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﮒ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪ ﮔﻔﺖ : ﺗﻮ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﻮﺩﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺗﻮ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﮐﺎﺭﻡ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﻟﯿﺴﺖ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻢ .
ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ ﺗﻮ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ،ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﭼﻘﺪﺭ ﺳﺨﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺁﻧﻬﺎ تلاش ﮐﻨﯽ ،ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﮐﺮﺩ...
کلاغ وطوطی هر دو زشت آفریده شدند.طوطی اعتراض کرد وزیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا، امروز طوطی در قفس است وکلاغ آزاد...
پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!هرگز به خدا نگو چرااااا؟....

emmy

Member
سلام...خدا قوت..مشغول درس خوندن بمونین..
احساااااااااان با کی رفتی بیرون:p7977cujr38iyymsu8:؟
همینه که درس نمیخونی؟؟؟؟؟

Eagle_78

Member
منم تو ازمونای دکتر شرکت میکنم و با صحبتای شما کاملا موافقم ک سطح سوالاتش خیلی بالاست و واقعا نیاز ب مطالعه عمیق داره تا بشه با نفرات برترش رقابت کرد.شما از نتایج ازمونا راضی هستین؟و بنظر شما روی رتبه ای ک تو این ازمونا کسب میکنیم میشه حساب باز کرد؟با توجه ب اینکه ضرایب دروس تغیر کرده و زیاد نمیشه نسبت ب ترازها خوشبین بود.چون ترازهارو نسبت ب سال گذشته میسنجند.
والا به نظرم وقتی شما بتونی سوالهای سخت اون رو جواب بدی دیگه سوالات کنکور برات راحتتر میشه...
واینکه ببینی بقیه دواطلبان (که رقبای شماهستند) چه درصدهایی میزنند و درچه سطحی تو هر درس هستنداز خود رتبه ای که میده (که زیاد هم نمیشه بهش استناد کرد) مهمتره و دیگه خودت میتونی حدس بزنی آخر و عاقبت الانت چی هست !
البته تو این آزمونهای اخیرش دیگه طبق ضرایب جدید داره سوال میده و نمره رو بر اون اساس حساب میکنه

آخرین ویرایش:

atarod

New member
والا به نظرم وقتی شما بتونی سوالهای سخت اون رو جواب بدی دیگه سوالات کنکور برات راحتتر میشه...
واینکه ببینی بقیه دواطلبان (که رقبای شماهستند) چه درصدهایی میزنند و درچه سطحی تو هر درس هستنداز خود رتبه ای که میده (که زیاد هم نمیشه بهش استناد کرد) مهمتره و دیگه خودت میتونی حدس بزنی آخر و عاقبت الانت چی هست !
البته تو این آزمونهای اخیرش دیگه طبق ضرایب جدید داره سوال میده و نمره رو بر اون اساس حساب میکنه
بله.درسته.ولی با وجود اینکه انقد سوالاتش سخته،بالاترین درصد هر درس بجز معدود اوقات همیشه بالای 82% هستش و اگه هرکودومو با درصدای خودمون مقایسه ش کنیم و بخوایم به اون درصدا برسیم خیلی سختو بعیده.یعنی اگه ی عده انقد قوی باشن ک تو کنکورم همین درصدارو بزنن ک دیگه تکلیف ما از الان روشنه.

Meghraz

New member
سلام دوستان. من میخواستم کتاب ابوالعباس رو خریداری کنم. کلا یه کتابشو گیر آوردم با ترجمه ی علریضا زارع. میخواستم بدونم کدوم ترجمه روونتره؟! ممنون.

lala

New member
سلام میصه یکی برام موشکافی کنه این تستو کدام گزینه صحیح؟
1،کلیه پروتءین های سیتو پلاسم و ارگانل ها یوکاریوت توسط ریبوزوم های ازاد ساخته میشه
2،کلیه پروتئین های ترشحی و غشایی یوکاریوت توسط باند ریبوزوم ساخته میشه
3،ریبوزوم باند هم ترشحی هم غشایی و هم پروتئین ارگانل ها رو میسازه
4،بیشتر پروتءین های میتو کندری توسط ریبوزوم های میتوکندی ثاخته میشه
تو کتاب مهدوی و خلاصه زیستی که دارم صرفا این جمله ها اومده که ریبوزوم باند غشایی و ترشحی و لیزوزومی و ریبوزوم ازاد بقیه رو میسازه،خاک تو سرم که لودیش نخوندم

lala

New member
دوستان شرمنده دوبار ارسال صد با گوشی و این مشکلات..

kolouche

New member
سلام میشه یکی برام موشکافی کنه این تستو کدام گزینه صحیح؟
1،کلیه پروتءین های سیتو پلاسم و ارگانل ها یوکاریوت توسط ریبوزوم های ازاد ساخته میشه
تو کتاب مهدوی و خلاصه زیستی که دارم صرفا این جمله ها اومده که ریبوزوم باند غشایی و ترشحی و لیزوزومی و ریبوزوم ازاد بقیه رو میسازه،خاک تو سرم که لودیش نخوندم:sad:

2 نميشه؟؟ واسه چي ميگي خاك تو سرم؟؟.... ديوانه... :sdasdasd:

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان. من میخواستم کتاب ابوالعباس رو خریداری کنم. کلا یه کتابشو گیر آوردم با ترجمه ی علریضا زارع. میخواستم بدونم کدوم ترجمه روونتره؟! ممنون.
سلام بر شما
خوش اومدین
نظر من رو بخوای میگم برو کتابفروشی و از نزدیک ببین کدوم ترجمه روون تره واست. من خودم ترجمه دکتر کیهانی رو دارم راضی ام.

موفق باشی :rose:

سلام میصه یکی برام موشکافی کنه این تستو کدام گزینه صحیح؟
تو کتاب مهدوی و خلاصه زیستی که دارم صرفا این جمله ها اومده که ریبوزوم باند غشایی و ترشحی و لیزوزومی و ریبوزوم ازاد بقیه رو میسازه،خاک تو سرم که لودیش نخوندم

دوستان شرمنده دوبار ارسال صد با گوشی و این مشکلات..
سلام
عذرخواهی که نیاز نیست، مشکل از تنظیمات انجمنه که انشالا به زودی درست میشه.
جواب سوالت رو هم من هنوز زیست نخوندم نمی دونم، شرمنده :)) :rose:

mahabad

New member
سلام
خدا قوت بچه ها
من تو اين تايپيک نيستم ولى يه سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد
واسه ميکروب چه کتابى ميخونيد ؟؟ باهاش چند درصد ميتونى بزنى ؟نويسنده وايناشم بگيد خلاصه ى يه توضيح کوچولو ممنون ميشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا