▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

پریسا 69

New member
بچه ها عذر میخوام..من عجله دارم نمیتونم الان همه صفحاتو بخونم..میشه لطفا بگید برای هر درسی چه منبعی رو دارید میخونید؟؟
مخصوصا سلولی و بیوشیمی؟؟؟؟
یکی از دوستان نوشته بودن که کتاب مهدوی نتیجه بخش نیست گویا...

Sahar_az

New member
شکر...بدک نیس ... میخونم... ولی نه در حد عالی.... ولی راضییم خدا رو شکر.... ب 10 ساعت نرسیدم هنوز.... :)))

10 ساعت:wacsmiley:
مگه داریم؟:wacsmiley:

بچه ها عصرانه فرامووووووووش نشه سلولی مولکولی ساعت 6

این چی بود؟ کی بود؟ کجا بود؟
مرسی بابت خلاصه ها:)لااقل به اونا رسیدم:)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

sohiii

New member
دست دوستای خوبمون احسان و love virology درد نکنه، خیلی زحمت کشیدین بچه ها... من به عصرانه سلولی و بیوشیمی نرسیده بودم یعنی دیر متوجه شدم،ولی شما لطف کردین اطلاعاتتونو واسمون گذاشتین، واقعا ممنون.:(40)::rose::rose:

sohiii

New member
بچه ها عذر میخوام..من عجله دارم نمیتونم الان همه صفحاتو بخونم..میشه لطفا بگید برای هر درسی چه منبعی رو دارید میخونید؟؟

پریسا جان به نظر من هرکتابی رو که تا الان خوندی همونو ادمه بده و اگه خواستی تکمیلش کنی و تو تستها متوجه شدی کتابات ناقصن چیزای دیگه بخون، چون اینجوری بیشتر سردرگم میشی.
اگر هم فکر میکنی میتونی برسونی همون لودیش رو برای سلولی بخون.
متاسفانه نمیدونم واسه بیوشیمی طراح ها کدوم کتابو بیشتر توصیه کردن!!

eeeeeeehsan

New member
بیو برای کنکور پاسالار
سلولی خلاصه لودیش، اگه خیلی عقبی و هیچی سلولی نمی دونی همون مجید مهدوی رو خوب بخون.

پریسا 69

New member
از دوستان ممنونم...من برای کنکور علوم دو سه دور جز.وه سلولی مولکولی مو.سسه خ.لیلی رو خونده م....ولی خب اونم بخوبی جوابگو نیست...حالا برای بهداشت که خیلی برام مهمه میخوام یه چیز دیگه هم بخونم...خلاصه لودیشو میتونم توی این مدت بخونم؟؟
البته میخوام از فروردین شروعش کنم و هفته ای دو روز وقت دارم براش...

eeeeeeehsan

New member
از دوستان ممنونم...من برای کنکور علوم دو سه دور جز.وه سلولی مولکولی مو.سسه خ.لیلی رو خونده م....ولی خب اونم بخوبی جوابگو نیست...حالا برای بهداشت که خیلی برام مهمه میخوام یه چیز دیگه هم بخونم...خلاصه لودیشو میتونم توی این مدت بخونم؟؟
البته میخوام از فروردین شروعش کنم و هفته ای دو روز وقت دارم براش...
نه اگه میخوای از فروردین شروع کنی همون یا جـزوه خلیـلی رو بخون یا مجید مهدوی رو، جون 350 صفحه خلاصه لودیشه نمی رسی خوب بخونی.
فقط تست فراموش نشه، تست های سال های 88 تا 93 وزارت بهداشت بخصوص.
فقط اینطور شل نگیر درس رو، از همین فردا شروع کن به خوندن، ساعت مطالعت هم زیر 8 نیاد.

پریسا 69

New member
خیلی ممنون...بله حتما جدی میگیرم...اسفند ایمنی مو تموم میکنم و بیوشیمی رو...سلولی رو هم چون خوندم میخوام یه ماه دیرتر بخونم...
یه سوال دیگه هم داشتم..من لغتای 504 و تافلو با لایتنرم خوندم..حالا به نظرتون 1100 هم خوبه بخونم؟؟
کتاب لزگی که بچه ها زیاد تعریفشو کردن..لغتاش با این سه تا فرق داره؟؟؟
یعنی من 1100 رو وارد لایتنرم کنم یا نه؟؟

ممنونم احسان جان که با حوصله جواب میدین..

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
خیلی ممنون...بله حتما جدی میگیرم...اسفند ایمنی مو تموم میکنم و بیوشیمی رو...سلولی رو هم چون خوندم میخوام یه ماه دیرتر بخونم...
یه سوال دیگه هم داشتم..من لغتای 504 و تافلو با لایتنرم خوندم..حالا به نظرتون 1100 هم خوبه بخونم؟؟
کتاب لزگی که بچه ها زیاد تعریفشو کردن..لغتاش با این سه تا فرق داره؟؟؟
یعنی من 1100 رو وارد لایتنرم کنم یا نه؟؟

ممنونم احسان جان که با حوصله جواب میدین..
خواهش می کنم
در مورد زبان 1100 رو بیخیال شو.
لغات کنکور های 10 سال گذشته رو وارد لایتنر کن.
این تاپیکش

love virology

New member
درود امروز نکات سلولی به دوستم گفتم کلی ذووووووووق کرد / خلاصه لودیش چند فصلش حذف شه حدود 300 صفحه مبشه خیلی خوبه

love virology

New member
سوالات تکراری چند ساله سلولی مولکولی/ فعالیت اندامک میتوکندی و پراکسی زوم / بیشترین کدون و کمترین کدون / کدون اغاز و پایان / جهش nonsense / فعالیت sno rna / sn rna / micro rna / rnas p rna interference si rna

فعالیت ژن p53 و prb / توالی sine و line / دی ان آ میتوکندری / توالی تکراری پشت سرهم / تعریف نوکلئوزوم / فعالیت هیستون ها مخصوصا عملکرد h1 / اجزای g pro / انتقال فسفر توسط توسط کیناز ها به امینو اسید ها / تلومر و انزیم تلومراز / عملکرد c amp / مورفولوژی گلژی و میتوکندری / نقش پیامبر های ثانویه / انواع سلول های بنیادی / فیلامان های حد واسط/ کاسپاز ها / میکروتوبول ها / ژن کاذب/
مراحل چرخه سلولی کمترین و بیشترین دقت کنید یعنی زمانش / غشا قسمت فسفولیپیدها/ folding pro / عملکرد سیکلین های های چرخه سلولی

- - - Updated - - -

سوالات تکراری چند ساله سلولی مولکولی/ فعالیت اندامک میتوکندی و پراکسی زوم / بیشترین کدون و کمترین کدون / کدون اغاز و پایان / جهش nonsense / فعالیت sno rna / sn rna / micro rna / rnas p rna interference si rna

فعالیت ژن p53 و prb / توالی sine و line / دی ان آ میتوکندری / توالی تکراری پشت سرهم / تعریف نوکلئوزوم / فعالیت هیستون ها مخصوصا عملکرد h1 / اجزای g pro / انتقال فسفر توسط توسط کیناز ها به امینو اسید ها / تلومر و انزیم تلومراز / عملکرد c amp / مورفولوژی گلژی و میتوکندری / نقش پیامبر های ثانویه / انواع سلول های بنیادی / فیلامان های حد واسط/ کاسپاز ها / میکروتوبول ها / ژن کاذب/
مراحل چرخه سلولی کمترین و بیشترین دقت کنید یعنی زمانش / غشا قسمت فسفولیپیدها/ folding pro / عملکرد سیکلین های های چرخه سلولی

negin ka

New member
سلام بچه ها
اینجا چقد شلوغ بوده....ماشالا
من ک از وقتی ثبت نام کردم کم خوندم
علتشم نمیدونمم....
ی دور ایمنی زدم تا الانم از ج خل یلی استفاده کردم کلا از ایمنی زده شدم با این جزوش.....:smiliess (5)::smilies:

nahal5555

New member
سلام بچه ها
اینجا چقد شلوغ بوده....ماشالا
من ک از وقتی ثبت نام کردم کم خوندم
علتشم نمیدونمم....
ی دور ایمنی زدم تا الانم از ج خل یلی استفاده کردم کلا از ایمنی زده شدم با این جزوش.....:smiliess (5)::smilies:
عزيزم اين اواخر همه يه جورايى انگيزشون ته ميکشه ,ولى سعى کن با تموم انرژيت بخونى که اين چند ماه خيلى مهمه...

love virology

New member
حوصلم نمیگیره بخوونم انگار همشو بلددددددم / میخام برای خودم سوال طرح کنم تنوعی بشه

eeeeeeehsan

New member
گزارشاتون یادتون نره آی ملت!! -__-

40 تا لغت زبان و مرور قبلی ها.

بخونید توروخدا، تا می تونید بخونید و مرور کنید. اگه بلدین تست بزنید و مرور کنید.

ati1408

New member
سلام به همگی. من این هفته اصلا نتونستم به برنامه ای که ریخته بودم عمل کنم . سه چهار روز به یه سفر فوق اجباری رفتم که نشد درس بخونم فقط یه کمی زبان مرور کردم که اصلا به چشم نمیاد . :14:
اگه خدا بخواد این هفته قراره به برنامه م عمل کنم . برای همین هفته بعد با یه گزارش توپ میام در خدمتتون :thumbsupsmileyanim:

bahar.zr93

New member
سلااااام............. من گزارش 2 هفته ای میدم چون اون هفته 4 روز سفر بودم جاتون خالی... :4d564ad6:

ایمنی: MHC+ Dc+ T cell از خ لیلی به همراه I Q B
بیولوژی: تست اندامک+ سازمان دهی ژنوم
بیوشیمی: آب و الکترولیت + مرور آنزیم به همراه I Q B
زبان: فقط تست + لایتنر لغات
میکروب: شروع کردم تا ژنتیک خوندم ولی همش یادم رفته الان!!! :14:

بطور کلی ساعت مطالعه ام کم شده چون صبح بیمارستانم ولی امیدم سر جاشه :applause:

همگی موفق باشید و پرامید... :28:

bahar.zr93

New member
راستی این هفته 2 روز از کله ی سحر رفتم کتابخونه، خیلی هم عالی...
اینم شاهدم:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا