▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kolouche

New member
سلام.یکی از دوستام پارسال ایمنی شرکت کرد درصداش رو بهم گفت ولی بنظرم خیلی با رتبش نمیخونه.نظر شما چیه؟
ایمنی ۷۹%
زیست ۵۳%
زبان ۵۳%
باکتری ۳۰%
بیو ۳۰%
رتبش شده ۱۳۵

رتبش نباید بهتر میشد؟؟... چون ایمنی رو بالا زده....
این اگه واسه امسال (94) بود رتبش خیلی بهتر میشد....

kolouche

New member
بچه ها من شنیدم معدل الف ها یه امتیازی بهشون تعلق میگیره... کسی چیزی نمیدونه؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

msn

New member

بنظر منم رتبش باید بهتر میشد
آره امسال ایمنی شده ۶

- - - Updated - - -

بنظر منم رتبش باید بهتر میشد
آره امسال ایمنی شده ۶

love virology

New member

93 ایمنی تعیین کننده نبوده بیو و سلولی تعیین کننده بوده رتبه 1 ایمنی زیر 90 زده بوده / ایمنی خیلی رقابت بالاست باید درسها بالانس باشند

- - - Updated - - -

93 ایمنی تعیین کننده نبوده بیو و سلولی تعیین کننده بوده رتبه 1 ایمنی زیر 90 زده بوده / ایمنی خیلی رقابت بالاست باید درسها بالانس باشند

eeeeeeehsan

New member
منم پارسال وضعیتم همینطوری بود
شما باید " دارای دفترچه آماده به خدمت" رو بزنی
" دارای دفترچه آماده به خدمت" واسه وقتیه که معافیت تحصیلی تموم شده باشه/نشده باشه و شما دفترچه رو پست کرده باشی.

بچه ها این دوستمون باید گزینه فرصت 6ماهه رو انتخاب کنه!
فرصت شش ماهه رو نمیدونم یعنی چی،
ولی چون تیر امسال فارغ التحصیل شده، در حال حاضر معافیت تحصیلی یا همون معافیت موقت داره تا 1سال.

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من شنیدم معدل الف ها یه امتیازی بهشون تعلق میگیره... کسی چیزی نمیدونه؟؟
من نشنیدم..
در مورد معدل ی ها چیزی بهشون تعلق نمیگیره؟
02.gif
بهرحال از آخر اول شدن، اینم خودش جنم میخواد :)

eeeeeeehsan

New member
بچه ها یه نظرسنجی؛
این دامین رو ثبت کردم در آینده می خوام انیمیشن و غیره بسازم و داخل این سایت قرار بدم.
immense-immunology-insight.ir

یه دامین دیگه هم میخوام ثبت کنم واسه یه سایت دیگه اگه فرصت شد و مطالب علمی ایمنی رو داخلش بذاریم.
بین این دوتا دامین موندم، نظرتون کدومه؟ و چرا..؟؟
immunefascist.ir
immunofascist.ir

اولی معنی نداره ولی معنی تحت اللفظیش میشه "فاشیست های ایمنی"
دومی معنی داره، "A person who supports forced vaccination, to boost drug company profits" شخصی که واکسیناسیون اجباری رو ایجاد می کنه که به یه شرکت داروسازی منفعت برسونه.

حالا کدوم؟؟
:smiliess (11):

پ ن: jimmunol.ir چطوره؟ "The Journal of Immunology" مجله ایمنی شناسی
بچه ها به جز عاطی و کلوچه هیچکدومتون نظر ندادین، یادتون باشه!! :smiliess (7):

" دارای دفترچه آماده به خدمت" واسه وقتیه که معافیت تحصیلی تموم شده باشه/نشده باشه و شما دفترچه رو پست کرده باشی.

ولی چون تیر امسال فارغ التحصیل شده، در حال حاضر معافیت تحصیلی یا همون معافیت موقت داره تا 1سال.

وضعیت این دوستمون شبیه منه، یکسال فرصت داره دقترچه آماده به خدمت بگیره، و غیبت نخوره، منم همینکارو کردم و موقع ثبت نام مشکلی پیش نیومد برام

- - - Updated - - -

وضعیت این دوستمون شبیه منه، یکسال فرصت داره دقترچه آماده به خدمت بگیره، و غیبت نخوره، منم همینکارو کردم و موقع ثبت نام مشکلی پیش نیومد برام

The Guy

Well-known member
مشاهده فایل‌پیوست 7480

البته فکر کنم آماده به خدمت هم بزنید مشکلی نداشته باشه... اگه قبول شدید که هیچی، اگرم نشدید که مرداد ماه خواهد بود و هنوز غیبت نخوردید و دفترچه پست میکنید میرید خدمت.

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member

احسان جان منم نمیدونستم! زنگ زدم سنجش پزشکی بعد از کلی دنگ و فنگ یکی بهم گفت شما همون فرصت 6ماهه رو انتخاب کن
بعد تا اومدم بپرسم خب این یعنی چی قطع کرد
آخرم نفهمیدیم چی شد! :))

eeeeeeehsan

New member

مشاهده فایل‌پیوست 7480

البته فکر کنم آماده به خدمت هم بزنید مشکلی نداشته باشه... اگه قبول شدید که هیچی، اگرم نشدید که مرداد ماه خواهد بود و هنوز غیبت نخوردید و دفترچه پست میکنید میرید خدمت.

احسان جان منم نمیدونستم! زنگ زدم سنجش پزشکی بعد از کلی دنگ و فنگ یکی بهم گفت شما همون فرصت 6ماهه رو انتخاب کن
بعد تا اومدم بپرسم خب این یعنی چی قطع کرد
آخرم نفهمیدیم چی شد! :))
من خودم 30 بهمن 92 فارغ التحصیل شدم.. الآن موقع ثبت نام چون هنوز 22 روز دیگه از معافیت تحصیلیم مونده زدم دارای برگه معافیت موقت.
25 بهمن هم دفترچه پست می کنم.
چون امسال دیگه خبری از اسکن این مدارک نبوده، به نظرم همین درسته، دقترچه آماده به خدمت و معافیت موقت و فرصت 6ماهه هر کدوم رو بزنه مشکلی پیش نمیاد واسش.

خداییش فقط تو ایرانه که اینقدر ثبت نام کنکورش سخته =))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

nikaaaa

New member
سلام اقا احسان :sarma:راستش چیزی نمیدونم از این چیزا سر در نمیارم :14:
تو دهاتمون از این چیزا نیست :21:

*baroon*

New member
سلام به همگی
چند وقتیه نیومدم دلم واستون تنگولیده بود:bunnyearsmiley:
نیدونم چرا چند روزیه خوشحال میزنم درس خوندنم فرقی نکرده زیاد ها ولی یک حس غریبی میگه قبولم واسه همین از اونجایی که نمیخوام جلو حسم ضایع بشم قراره یک تغییری در خودم ایجاد کنم ودیگه مثل خرس نخوابمو یکمی ساعت مطالعمو زیاد کنم البته چون دارم بازم نمیتونم اندازه شماها بخونم ولی خوب دیگه ادمی به امید زندست
گزارشمم اخر هفته میدم
شاد باشید
:4d564ad6::thumbsupsmileyanim:

ati1408

New member
سلام به همگی
چند وقتیه نیومدم دلم واستون تنگولیده بود:bunnyearsmiley:
نیدونم چرا چند روزیه خوشحال میزنم درس خوندنم فرقی نکرده زیاد ها ولی یک حس غریبی میگه قبولم واسه همین از اونجایی که نمیخوام جلو حسم ضایع بشم قراره یک تغییری در خودم ایجاد کنم ودیگه مثل خرس نخوابمو یکمی ساعت مطالعمو زیاد کنم البته چون دارم بازم نمیتونم اندازه شماها بخونم ولی خوب دیگه ادمی به امید زندست
گزارشمم اخر هفته میدم
شاد باشید
:4d564ad6::thumbsupsmileyanim:
منم وضعیتم عین خودته! با این فرق که من هر از چندگاهی یهو استرس میگیرم و حالم گرفته میشه. حالا هر دو تامون خوب میشیم ، ساعت مطالعه بره بالا خوب میشیم ، من میدونم

bahar.zr93

New member
سلام...
جمعه ای دیگر و گزارش من از حدود 16 امین هفته قبل از کنکور!
:black_eyed:

ایمنی: 1/2 باقیمانده کمپلمان + Ab + FcR به همراه تست
بیوشیمی: مرور آمینواسیدها و پروتئین ها( تا اول آنزیم) به همراه تست
سلولی: تموم شد! اما تستاش مونده. فقط خوندم و لایتنر کردم
میکروب: هی اراده میکنم شروع کنم اما نمیدونم از کجا؟!! دلم نمیاد از بقیه درسام
بخاطرش بزنم...
:65d6a5d6s:
زبان: این هفته زیاد نخوندم... اما هرشب لغتهامو مرور کردم
:smilies-azardl (181

با آرزوی موفقیت برای خودم و دوستای گلم... (شایدم همکلاسی های آینده :bunnyearsmiley:)

hanas68

New member
بچا بنظرتون ایمنی ۹۰ تا سوال میاد؟ ببخشید من ب اینترنت دسترسی ندارم, وگرنه گزارش مینوشتم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا