▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
ای بابا
همینمون مونده غصه ی شما هماتوییا رو هم بخوریم
دادا بشین هماتو تو بخوون
فک نکن اینجا ی سفره ای پهنه شمام ی لقمه بر می داری
نون خور این سفره زیاد
شما ب فکر سفره ی خودت باش:New (6):

اقا مدیر
برا ایمنی درصد بالا :جزوم +ابوالعباس+بخش هایی از سرولوژی پاکزاد+تست ایشا... 90%دیگه هست نه؟:33:
نه زیاده، همون و تست بخونی بسته مطمئن باش. ولی اصرار داری ابوالعباس و سرولوژی هم اضافه کن.

صرفا برای دلگرمی دادن به دوستان... و ایجاد انگیزه
البته امروز فصل 14 رو شروع کردم و بیولوژی هم رسیدم تا ریبوزوم ها.

قبوله احسان خان؟ ما میتونیم بریم تا گزارش هفته ی دیگه؟

- - - Updated - - -
بعععله حالا شد. مــرسی.
اون دوستانی هم که تو پست اول اسماشون رو آووردی، اگه راه تماس باهاشون داری زحمت بکش بهشون بگو اگه نمیان اینجا اسمشون رو حذف کنیم از مطالعه گروهی، اگرم میان که برنامه از این قراره جمعه تا جمعه گزارش بدیم.

احسان خدایی حس گزارش نی ...ولی مگه میشه روی آقا مدیر گلمون رو زمین انداخت(قابل توجه اونهایی که ..) ؟ :
ایمنی تا فصل 12 ابولعباس
زبان ضروریات تافل تموم شده یه کمم 504 خوندم
زیست بخش سلولی کامل تموم شده
بایوشیمی تقریبا 40 درصد کل
باکتری رو هم فعلا آدم حساب نکردیم !
البته تست و مرورم خیلی خوب نبوده ولی همه مطالبی رو که خوندم خودم و خلاصه کردم

بچه ها بیاییم هر زوری داریم بزنیم تا آخر اسفند همه مون یه دور رو تموم کنیم هر کی مصمم هست بکوبونه لایک رو ...
:smilies-azardl (113
مـــرسی محمد :28:
من لایکه رو کوبوندم ولی یه کوچولو ناموافقم، تا آخر بهمن دور اول تموم بشه، البته دور اول با تست.
باور کن هرچی بیشتر شل بگیریم اونور عید یععک استرس بدی میاد سراغمون که نگو، اینور عید 2 دور رو بزنیم خیلی راحتیم اونور عید.

Eagle_78

Member
والا تا آخر اسفند حداقل برای خودم شدنیه چون من خودم و خلاصه هم میکنم که بعدا برای مرورش خیلی راحتم

nikaaaa

New member
سلام اینم گزارش هفته پیش من ::smilies:

ایمنو 2 فصل
زبان یک مهارت از لزگی
بیوشیمی فصل انزیمها
زیست نخوندم :13:
میکروب فصل داروها ازین فصل شروع کردم چون برام راحت تره

negin ka

New member
گزارش این هفته:
حدود 150 تا لغت
2 فصل ایمنی
1 فصل سلولی
نیم فصل بیوشیمی

sahar_az
negin ka
bahar.zr93
Eagle_78
kolouche
گزارشاتون فردا رو میزتون باشه، وگرنه میدم خون آشاما بخورنتون =)))

بچه ها این دوتا تاپیک هم رأی بدین:
http://olumpezeshki.ir/thread15681.html
http://olumpezeshki.ir/thread15680.html

دعای کی؟؟؟؟؟؟

سلامون علیکومون
ببشخید من دیر رسیدم چون ماشین نبود پیاده اومدم دیر شد:sarma:
راستش بقچه ای ک باهامه زیاد پر نیس ولی میشه باهاش دهن مدیر احسانو بستید
تازگیا فاز داعشم برداشتم:ph34r-smiley:
گزارش:
اون هفته اصن مفید نبود این هفتم همینطور چون درگیر ترجمم
ایمنی دو فصل آنتی ژن وانتی بادی +MHC=مرور و تست تا حد تسلوط
سلولی همون دو فصلی ک قبلا گفتم هنوز تموم نشده(تست+مرور تا حد تسلوط) ولی خیلی شیرینه خدایی
بیو هم ج زوه میخونم نمیدونم دقیقا کجام ولی اخراشم
زبانم بیخیال

negin ka

New member
راستی احسان من عاشق فوتبالم ولی اصن نگا نمیکنم

همینجوری گفتم میدونم بی ربط بود :eek:t0837h0nn8zfqu8ult:sdasdasd:

kolouche

New member
سلام...
من ایمنی 80% مطالبو خوندم... الان برگشتم دارم دور میکنم.... رسیدم تی سل....
بیوشیمی رو ول کردم از روزی ک گفتن یکه.... تا اون موقع عالی خونده بودم.... ولی 50% شو کلا نخوندم... میخونمش انشاالله بقیه شو ب زودی....
زیست سلولی آخراشم... مولولی هم نخوندم...
زبانم خدا رو شکر خوبه... دست بوسه ....:)))
میکروبم هیچی فعلا... درستش میکنم.... ب زودی.... :)))

آخرین ویرایش:

Avid.93

New member
سلام به همگی دیگه دیدم همه هستن گفتم من نباشم خوبیت نداره...
تا به الان که در خدمت شما هستم ایمنی رسیدم به اواسط فصل 19 (کلا خیلی رو فصلای قبل مسلط نیستم یعنی 100% نیاز به مرور مجدد داره) البته فصلایی رو که خوندم یه سری از تستاشو زدم...
سلولی وسطای اسکلت سلولیم !!!
بیوشیمی میتونم بگم فقط 20% خوندم اینقد اعصابم خورده (همون روز که دوستان اطلاعیه جذابشونو منتشر کردن کتاب رسیده بود دستم منم کلی خوشحال نشستم جلدش کردم:thanks: بعد ییهو خبر رسید که بعلهههه...اصن کتابو میبینم قاطی میکنم:13:)
زبان هم یه چیزایی میخونم و لغاتشو لاتنر میکنم
چی میگی؟ چی؟؟؟؟ صدا نمیاد!!! میکروب ؟؟؟؟ چی هس اصن؟؟؟ :auizz3ffy9vla57584x
اگه سوسوی امیدی در گزارشم دیدید یه اطلاع بدید یکم روحیه بگیرم حداقل...
خب دیگه کاری باری ندارین ما بریم :smiliess (10):

Avid.93

New member
راستی یادم رفت بگم اون قضیه تا آخر اسفند و همه تلاشو اینارو منم هستم...

آسمون

New member
سلااااااااااااااااامممممممممممممممم گرم و صمیمی به دوستای خوب کنکوری:ad54ad:
همگی خسته نباشین:riz304:خدا قوتتتتتتت...
بچه ها خوب بخونین که دیگه چیزی نمونده ها...انشالله کم کمش امسال 10-15 تا قبولی ازین تاپیک بزنه بیرون:thumbsupsmileyanim:
نگران تغییراتی هم که ایجاد شده نباشین...لین شرایط واسه همه یکسانه...
شاد و پیروز باشین

negin ka

New member
سلام بچه ها من این چن روز هیچی نخوندم و براتون متاسفم:smiliess (9):

من الان دفترچه ازمون ارشدو خوندم و خیلی خوشحال شدم بابت این طرح جدید
توی این طرح رشته ها گروه بندی شدن و هیچوقت کسی ک هماتو شرکت میکنه نمیتونه ایمنی قبول شه لطفا دقیق این بندشو بخونید:

در آزمون سال 94 کارشناسی ارشد شرایطی فراهم شده که داوطلب میتواند باتوجه به مدر
کارشناسی )و یا بالاتر( در دو رشته امتحانی شرکت نماید. درجدول شماره 2 رشتههای امتحانی در قالب
چهار گروه مشخص شده است. هر داوطلب میتواند فقط یک رشته از هر یک از چهار گروه و حداکثر
دو رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید. از یک گروه نمیتوان دو
رشته را انتخاب نمود و میبایست دو رشته انتخابی از دو گروه مختلف باشد

یعنیدمن علاوه بر ایمنی بیوشیمی هم شرکت میکنم آخ جووووووووووووووووووووووون:28::smilies-azardl (113

kolouche

New member

توی این طرح رشته ها گروه بندی شدن و هیچوقت کسی ک هماتو شرکت میکنه نمیتونه ایمنی قبول شه لطفا دقیق این بندشو بخونید:

کارشناسی )و یا بالاتر( در دو رشته امتحانی شرکت نماید. درجدول شماره 2 رشتههای امتحانی در قالب
چهار گروه مشخص شده است. هر داوطلب میتواند فقط یک رشته از هر یک از چهار گروه و حداکثر
دو رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید. از یک گروه نمیتوان دو

یعنیدمن علاوه بر ایمنی بیوشیمی هم شرکت میکنم آخ جووووووووووووووووووووووون:28::smilies-azardl (113

دختر گولوم... خوشحال نباش.... گروه گفته... نگفته مجموعه....
بیوشیمی وایمنی توی یک گروهن.... نمیتونی .... :)))))

eeeeeeehsan

New member

اتفاقن من فکر می کنم مثلن مایی که ایمنی هستیم اگه وقت کردیم هماتو هم خوندیم می تونیم تستاش رو بزنیم، اگه ایمنی قبول نشدیم هماتو قبول بشیم. (تیری تو تاریکی)
چون دفترچمون یکیه دیگه!!
مگر اینکه موقع ثبت نام از هر مجموعه دوباره یکیش رو مجبورمون کنن تیک بزنیم که در اون صورت فقط 1 رشته از هر مجموعه میشه.

ati1408

New member
بهشون نمیاد تا این حد دقیق عمل کنن! بیشتر بهشون میاد فقط غافلگیرمون کنن و حالمون رو بگیرن! اگه هدفشون بوده شیوه پذیرش مثل علوم باشه پس هم ماها و هم هماتو ها میتونیم شانس خودمون رو توی هر دوتا رشته امتحان کنیم ولی اگه وزارت بهداشت تصمیم دیگه ای داره فقط باید امیدوار باشیم که فکر همه مسائل مربوط بهش رو هم کرده باشن کهه کسی ضرر نکنه. در هر دو صورت برد با کسی میشه که درصد های بالایی زده باشه و خوب درس خونده باشه

مریم 8994

New member
سلام بچه ها خسته نباشین.........من تازه عضو شدم البته همیشه مطالبو دنبال میکنم...........میخواستم بدونم این کتاب سرولوژی دکتر پاکزاد خیلی مهمه خوندنش؟؟؟کسی پی دی افشو نداره بذاره روی سایت چون من نتونستم کتابشو پیدا کنم........ممنون میشم

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها خسته نباشین.........من تازه عضو شدم البته همیشه مطالبو دنبال میکنم...........میخواستم بدونم این کتاب سرولوژی دکتر پاکزاد خیلی مهمه خوندنش؟؟؟کسی پی دی افشو نداره بذاره روی سایت چون من نتونستم کتابشو پیدا کنم........ممنون میشم
سلام
فکر نکنم پی دی افش باشه، نگرد که نیست.
شما سرولوژی رو رو همون ابوالعباس بخون، بعد تستاش رو بزن، دیدی ضعیفی برو کتابخونه و کتابش رو بگیر یه نگاه بنداز.
حیاتی نیست جون منبع ابوالعباسه، میگن سرولوژی رو رو اون بخونیم تو کنکور موفق تریم.

bahar.zr93

New member
دوستان یک سوال... من امروز ج زوه خ لیلی رسید دستم. از اونور ابوالعباس تا فصل 14 خوندم ولی هنوز تست نزدم.خب؟
الان شروع کنم ج زوه خ لیلی رو با تست بخونم؟
:smilies: یا اول ابوالعباس تموم کنم؟ با توجه به اینکه حدودا 1 ماه وقت میخواد تا تموم شه!!
منظورم اینه که خوندن ابوالعباس خیلی مهمه؟!! یا خ لیلی پوشش میده ابوالعباس رو؟؟

yas13

New member
دوستان یک سوال... من امروز ج زوه خ لیلی رسید دستم. از اونور ابوالعباس تا فصل 14 خوندم ولی هنوز تست نزدم.خب؟
:smilies: یا اول ابوالعباس تموم کنم؟ با توجه به اینکه حدودا 1 ماه وقت میخواد تا تموم شه!!

سلام دوست عزيز من ك ل ا س ميرم بهتون مي گم بستگي داره كدوم دستتون رسيده باشه مكاتبه اي يا سر كلاسي خوب از نظر من خيلي فرق مي كنه و من نمي دونم اگه سر كلاسي دستتون رسيده باشه چقدر باهاش مي تونين ارتباط بر قرار كنيد چون تاكيد استاد بيشتر سر شكلاست و واقعا اگه حضورا سر كلاس نباشيد بتونيد متوجه بشين
ببينيد كدام اس اگه سر كلاسي باشه و واقعا بتونيد بخونيد خوب يكمي بيشتر از عاليه
ولي اگه نه من پيشنهاد مي كنم ابوالعباس تمام كنيد و برا دوره خ ل ي ل ي بخونيد
بعدا به قول استاد سعي كنيد و قتي ايمني مي خونيد تجسمش كنيد اين خيلي مهمه و وقتي b cellمي خونيد و با t cellمقايسه كنيد و بخونيد

- - - Updated - - -

سلام دوست عزيز من ك ل ا س ميرم بهتون مي گم بستگي داره كدوم دستتون رسيده باشه مكاتبه اي يا سر كلاسي خوب از نظر من خيلي فرق مي كنه و من نمي دونم اگه سر كلاسي دستتون رسيده باشه چقدر باهاش مي تونين ارتباط بر قرار كنيد چون تاكيد استاد بيشتر سر شكلاست و واقعا اگه حضورا سر كلاس نباشيد بتونيد متوجه بشين
ببينيد كدام اس اگه سر كلاسي باشه و واقعا بتونيد بخونيد خوب يكمي بيشتر از عاليه
ولي اگه نه من پيشنهاد مي كنم ابوالعباس تمام كنيد و برا دوره خ ل ي ل ي بخونيد
بعدا به قول استاد سعي كنيد و قتي ايمني مي خونيد تجسمش كنيد اين خيلي مهمه و وقتي b cellمي خونيد و با t cellمقايسه كنيد و بخونيد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا