▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام دوستای گلم. همگی خسته نباشید. بچه های عزیز یه سوال خیلی فنی داشتم. چون تجربه م پایینه میپرسم. به نظرتون سوال خیز ترین مبحث ایمونو کدوم مبحثه که احتیاج به وقت گذاشتن بیشتری داره؟ یه سوال دیگه هم داشتم من حدودیه ماه و نیمه که شروع کردم و جدی میخونم البته به جز زبان از بقبه درسا نسبتا راضیم. راستش توقع م از خودم زیاد نیست. میخوام ایمونو رو کرمان یا رفسنجان بخونم. به نظرتون از الان خوندنم مناسبه؟ میشه بگین که میتونم اینجاها رو قبول بشم؟ ساعت مطالعه م روزی حدود سه چهار ساعت میشه. بچه ها چون شما ها دوستای گلم هستید اینجا احساس راحتی میکنم که این حرفا رو میزنم و میدونم همه ماها هدفمون موفقیته. ممنون میشم راهنماییم کنین بچه ها

قبولی در کرمان و رفسنجان نسبت به بقیه دانشگاه ها، چه تیپ 1 چه تیپ 2، آسونتره

kolouche

New member
سلام دوستای گلم. همگی خسته نباشید. بچه های عزیز یه سوال خیلی فنی داشتم. چون تجربه م پایینه میپرسم. به نظرتون سوال خیز ترین مبحث ایمونو کدوم مبحثه که احتیاج به وقت گذاشتن بیشتری داره؟ یه سوال دیگه هم داشتم من حدودیه ماه و نیمه که شروع کردم و جدی میخونم البته به جز زبان از بقبه درسا نسبتا راضیم. راستش توقع م از خودم زیاد نیست. میخوام ایمونو رو کرمان یا رفسنجان بخونم. به نظرتون از الان خوندنم مناسبه؟ میشه بگین که میتونم اینجاها رو قبول بشم؟ ساعت مطالعه م روزی حدود سه چهار ساعت میشه. بچه ها چون شما ها دوستای گلم هستید اینجا احساس راحتی میکنم که این حرفا رو میزنم و میدونم همه ماها هدفمون موفقیته. ممنون میشم راهنماییم کنین بچه ها

سلام
قربانت
در واقع نمیشه گفت سوال خیترین بخش کجاست.... چون پراکنده درمیارن.... اما بیشتر سوالا ب نظر من سرفصلای 13 فصل اول ابوالعباسه .... ینی تو اگه این سرفصلا رو کلا توووووپ خونده باشی 70% رو راحت جواب میده (ب شرط اینکه خوب بخونی :))) )...
ببین بیشتر بخون....البته ب ساعت نیس... ب کیفیت خوندنه... اما چون میگی تجربه نداری و 1 ماه و نیمه شروع کردی بییییشتر بخون و با کیفیت و با تمرکز.... هنوزم دیر نیست.... تلاشتو زیاد کنی و در حد عالی بخونی همین شهرایی ک میگی و مطمئنا بهتر ازینا رو میاری.... کرمان ک خوبه دانشگاش... یکی از بچه ها (گلابتون) اینجا بود رتبش نزدیک 70 بود ب نظرم... کرمان قبول شد ....
ببین بازم میگم از الان تا کنکور حدود 5-6 ماهه....درسته وقت زیادی نیست... ولی اگه تایم بذاری راحت قبول میشی....

ati1408

New member
ممنون دوستای گلم . کلی بهم انرژی دادین! من چون خودم کرمانی م میخوام برم این دانشگاه ها وگرنه همه دانشگاه ها خوبن.
ممنون بچه ها. لطف کردین. همه با هم و پر از انرژی میخونیم و به امید خدا به اونی که میخوایم میرسیم!

kolouche

New member
ممنون دوستای گلم . کلی بهم انرژی دادین! من چون خودم کرمانی م میخوام برم این دانشگاه ها وگرنه همه دانشگاه ها خوبن.
ممنون بچه ها. لطف کردین. همه با هم و پر از انرژی میخونیم و به امید خدا به اونی که میخوایم میرسیم!

قربونت
ببین مثلا همکلاسی من امسال 114 شد... کرمان نیاورد ولی رفسنجان آورد... کنکور سال 93
شاید سالای قبل با رتبه های بدترم میاوردن این دوشهرو.... اما امسال ظرفیتا اومد پایین
ولی در کل تو واسه رتبه 1 بخون...

راستی اون بالا ک گفتم 13 فصل اول ابول اگه دقت کرده باشی نوشتم"سرفصل"... منظورم این نیس ک "فقط ابوالعباس".... رفرنسایی ک میدونی لازمه ، مطالب 13 فصل اول ابولو از رو اونام بخونی "اونم تووووپ" 70%میزنی... امیدوارم اشتباه متوجه نشده باشی....
موفق باشی....

ati1408

New member
ممنون عزیزم. خیلی راهنمایی عالی کردی! نمیدونی چقدر فکرم راحت شد! الان برنامه ریزی بهتری میتونم داشته باشم .ممنون دوست گلم
با آرزوی موفقیت برای همه. بابت حدود رتبه هم که گفتی ممنون

kolouche

New member
ممنون عزیزم. خیلی راهنمایی عالی کردی! نمیدونی چقدر فکرم راحت شد! الان برنامه ریزی بهتری میتونم داشته باشم .ممنون دوست گلم
با آرزوی موفقیت برای همه. بابت حدود رتبه هم که گفتی ممنون

چاکرم

بخونیااااا....

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها کتاب ایمنی شناسی الگوریتمی دکتر بشـاش رو کسی می تونه واسم گیر بیاره؟

بچه ها بدبخت شدیم
سریع به سایت سنجش برید منابع رو زدن
درس هماتولوژی به منابع ارشد ایمونو اضافه شد

آخرین ویرایش:
تغییر در شیوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

امروز مورخ 15 دی ماه 1393 وزارت بهداشت دو اطلاعیه برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 94 ارائه داده است که بر مبنای این اطلاعیه ها بر خلاف سالهای گذشته که دانشجویان فقط در یک رشته ثبت نام میکردند در تعدادی از رشته ها دانشجویان در مجموعه هایی تحت عنوان مجموعه علوم آزمایشگاهی یک تا سه و مجموعه پرستاری و مجموعه مامایی و مجموعه علوم تغذیه آزمون خواهند داد.

طبق اطلاعیه اعلام شده است که دانشجو در یک مجموعه آزمون خواهد داد و برای هرکدام از رشته های آن مجموعه که نمره بیشتری را کسب کند قبول خواهد شد.

یک ابهام بزرگ در اینجا وجود دارد و آن این است که آیا ضریب دروس در مجموعه های مختلف برای رشته های مختلف متفاوت خواهد بود و یا نه؟
وزارت بهداشت در اطلاعیه ها و در تماسهایی که با آنها گرفته شده است هیچ توضیحی را ارائه نداده است...
مشاهده فایل‌پیوست 7364

آخرین ویرایش:

Eagle_78

Member
دوست عزيز بيخودي به خودت استرس وارد نكن
بهداشت هم شد مثل علوم
مطمئن باش ضريبش براي ما صفر ميشه

- - - Updated - - -

تبصره مهم مخصوص آزمون اولی ها

افرادي كه به هنگام ثبت نام در آزمون سال 93 ، ترم آخر دانشجويي بوده و پس از برگزاری آزمكون
مذکور فارغ التحصيل شدهاند ، چنانچه در آزمون سكال 93 شكرکت کكرده و پذیرفتكه نشكده باشكند در آزمكون
سال 94 درصورتی که بهنگام ثبت نام در آزمون سال 94 ، حداكثر بيش از يك سال از زمان فارغالتحصيلي آنها
سپری نشده باشد، استثناً ميتوانند يكبار ديگر در آزمون مربوطه اعم از رشته مرتبط و ديكر مكرتبط شكركت
نمايند. لازم به ذکر است این تبصره صرفاً برای آزمون سال 94 قابل اجرا بوده و در آزمكون سكال 95 و بعكد از
آن صرفاً بند 1 قابل اجرا میباشد.
مضافاً اینکه اگر این افراد خدمات قانوني طكر نيكروي انسكاني را شكروع ككرده باشكند، در صكورت قبكولي در
آزمون، با دانشگاه محل انجام خدمت تسويه حساب نموده و ادامه طر موكول به بعد از اتمام تحصيل مي-
شود

آخرین ویرایش:
تبصره
باتوجه به اینکه در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 تغييرات عمدهای به نفع داوطلبان ایجاد شده است لذا
تأکيد میگردد داوطلبان قبل از هرگونه تصميمگيری و یا ثبت نام، دقيقاً مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام را
مطالعه نمایند تا با آگاهی کامل نسبت به انتخاب رشته امتحانی خود اقدام نمایند.
-2 در اين آزمون برخلاف سالهای گذشته این موقعيت ایجاد شده است که باتوجه به مدرک کارشناسی )و
یا بالاتر( داوطلب میتواند در دو رشته امتحانی از دو گروه مجزا برای كليه دانشگاههاي پذيرنده آن دو رشته
شرکت نماید. گروههای امتحانی در جدول مندرج در انتهای همين اطلاعيه مشخص شدهاست

مشاهده فایل‌پیوست 7365

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
فکر نکنم تغییر کنه، ما میکروب داریم اونا به جاش ایمنی دارن. اگرم مشترک بشه ضریباش 0 میشه.
الکی استرس به خودتون وارد نکنید بابا.

kolouche

New member
بچه ها نگران نباشین... همه مث همیم....
بیچارگی دسته جمعی خیلیم خوش میگذره..... :ad54ad:

nahal5555

New member
بچه ها يعنى فقط کسايى که رشتشون علوم آزمايشگاهيه ميتونن ايمنى و ساير رشته هارو کنکور بدن؟زيستا نميتونن؟من گيج شدم...

msn

New member
سلام بچه ها
میشه منو راهنمایی کنید:من دنبال بیوشیمی احسانی بودم ولی چندتا کتاب مختلف پیدا کردم.میشه دقیقا بگید کدومو باید بگیرم.توضیحاتی از ظاهرش و تعداد صفحه و قیمتش بدید یا عکسشو بزارید
ممنون

ati1408

New member
سلام دوستای گلم. یه سوالی. روی چه حسابی و با چه مدرکی این شایعات رو میگید. اگه درسی بخواد به عنوان مورد امتحانی مطرح بشه اول از همه چیز باید براش ضریب تعیین بشه. آیا شما توی اطلاعیه ای که اعلام شده ، چنین چیزی میبینید ؟ اصلا جایی گفته شده که اگه فرضا هماتو بخواد به عنوان دروس رشته ایمونو قرار داده بشه ، با چه ضریبی میاد؟ :New (6):
در ضمن هیچ جایی در مورد دارندگان مدارک مورد نیاز هیچ رشته ای تا به حال اطلاعیه ای نیومده. پس لطفا با آرامش درس بخونید و با این شایعات ذهن خودتون رو به آشوب نکشونید.
مطمئن باشید که منظم شدن گروه بندی رشته ها به نفع همه ماست.

Sahar_az

New member
در راستای صحبت با دوستان گفتم این وزارت بهداشت اومد چند تا سوسک ول کرد تو جمع کنکوریا و رفت:25r30wi:
من که بی خیالم:)) چون اصلا منطقی نیست چیزایی که بقیه می گن:) فقط این اخر شبی می خواستم بیوشیمی بخونم که وقتم صرف اینا شد:(
گزارشمو بدم:)
به آغوش گرم ایمونو بازگشتم:) تو این چند روز ایمونولوژی عفونی و نقص ایمنی رو خوندم:)
الانم تستای اتوایمنی رو زدم زیاد راضی نبودم:(این تستای دکترا چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟
بیوشیمی هم ساختار کربوهیدارتا و لیپیدها رو تموم کردم و اگه خدا بخواد باید متابولیسم رو استارت بزنم:)
سلولی هم تست زدم امروز از فصلای مختلف:) بازم زیاد راضی نبودم:) همه چی رو یادم بود که کجای کتابه ولی با شک جواب می دادم:( یه دوره ی اساسی می خواد سلولی:(
به امید فرداهای بهتر:))

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا