▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

شادو

New member
ممنون از دوستایی که راهنماییم کردن،فقط میخوام بدونم برای زیست کتاب مریم خالصی گه درس و تسته و خلاصه لودیش جواب میده برای ایمونو تهران یا خود لودیشو بخونم،من تا دوماه دیگه طرحم شروع میشه میخوام تا اون موقع یک دور همه درسارو خونده باشم،بازم ممنون از همتون

**TOROBcheee **

New member
سلام به همه ی اهل وایالات اینجا!!
من تازه شمارو پیدا کردم خوب دیدم جمعتون جمع تربچتون کمه منم اومدم که دیگه کموکسری نباشه!!
خوب حالا بگید ببینم من باید چکار کنم اینجا؟؟؟؟؟؟؟
:4d564ad6::smiliess (8)::28::thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

شادو

New member
گزارش مطالعه امروز:
مرور لغات زبان روز قبل لایتنر و نوشتن ۵۰تا لغت جدید۴۵دقیقه
ایمنی ابوالعباس فصل ۱+نصف فصل دو: ۴ساعت
بیوشیمی آب و الکترولیت ها+۱۰تست همین مبحث:۲ساعت
سلولی مبحث غشای سلولی:۱/۵ساعت

مهلا1991

New member
:rose::rose:
چون imunoo به AID اشاره کرده بود گفتم دوباره کاری نشه و شما بازم مکانیسمو سوال کردین من خواستم حتی چرایی عمل آنزیمهایی مثل AID رو توضیح بدم AID در مسیر CD40 در مناطق مستعد جهش(hotspots) عمل میکنه نه در مناطقی مثل C ژن آنتی بادی, بنابراین اگر ذاتا مناطق V بازآرایی شده مستعد جهش نبود AID عملا به کار نمی اومد و همچنین اگر بازشدگی DNA به خاطر تکثیر زیاد نبود باز AID نمیتونست به DNA متصل بشه. پس از عمل AID و سپس یوراسیلN-گلیکوزیلاز, DNA تک رشته ای شده که پلیمراز4و5(درصد خطای بالایی دارند) در قالب سیستم SOS جای خالیو پر میکنه(ERROR-PRONE REPAIR)-همون که قبلا گفته بودم آنزیمهای ترمیمی-ولی MISSMATCH REPAIR اگه خطا داشته باشه جهش های قبلی باقی میمونه نه اینکه خودش باعث جهش بشه.قبلا که گفتم آنزیمهای اضافی نیاز نیست به خاطر این بود که اگه AID نباشه بلوغ میل پیوندی دچار نقص میشه( به خاطرکاهش جهش ها) ولی صفر نمیشه چون V مستعد جهشه.-متن ابوالعباس:موشهای حذف ژن شده AID دچار نقایص شدید در تعویض ایزوتایپ و بلوغ میل پیوندی هستن-نه اینکه کلا جهش سوماتیک نباشه پس AID به خاطر hotspot ها جهشو افزایش میده.[/QUOTE
ممنون که که برام توضیح دادید

kolouche

New member
بچه ها من شدیدا به روحیه احتیاج دارم یکی به من روحیه بده:sadsmiley:
از دست این سلولی خسته شدم اصلا نمیتونم باهش کنار بیام تازه همه میگن مولکولی ده برابر سلولی سخته من که مولکولی نه حالا حالا بهش میرسم نه کلا ازش چیزی میدونم!!!
کلا خیلی نا امید شدم همش فکر میکنم نمیتونم یکی بگه چکار کنم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تازه بااینکه مرورم دارم ولی نمیدونم چرا همه چیزو فراموش میکنم!!!:smiliess (15):
اصلا هم تمرکز ندارم !!!
تازه خوندنمم خیلی کنده!!!!!!!
کلا خیلی بدبختم!!!!!:13:
آآآآآآآآآآآآِیییییییییییییی پیشییییییییییی بیا منو بخووووووووووررررررررر........
:smiliess (2):

دخترم من حس میکنم تو رو یه جایی دیدم..... :))))
مشهدی نیستی؟؟؟

Sahar_az

New member
بچه ها من شدیدا به روحیه احتیاج دارم یکی به من روحیه بده:sadsmiley:
از دست این سلولی خسته شدم اصلا نمیتونم باهش کنار بیام تازه همه میگن مولکولی ده برابر سلولی سخته من که مولکولی نه حالا حالا بهش میرسم نه کلا ازش چیزی میدونم!!!
کلا خیلی نا امید شدم همش فکر میکنم نمیتونم یکی بگه چکار کنم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تازه بااینکه مرورم دارم ولی نمیدونم چرا همه چیزو فراموش میکنم!!!
اصلا هم تمرکز ندارم !!!
تازه خوندنمم خیلی کنده!!!!!!!
کلا خیلی بدبختم!!!!!
آآآآآآآآآآآآِیییییییییییییی پیشییییییییییی بیا منو بخووووووووووررررررررر........
:smiliess (2):

همه همینن شک نکن:) اگه هم همه همین نباشن اکثرا همینن صد درصد:)
منم امروز با سلولی درگیر بودم:)

گزارشم تو این مدت:
ایمنی مبحث mhc تموم شد با اون ژن های موش مسخره :| من نمی دونم چرا باید برای موش هم بدونیم چه خبره!!!
البته در کنار مسخره بودن قشگه کلی:(40):
زبان که با لزگی پیش میرم همچنان که اونم به زور می رسونم که بخونم:( باید کم کم پسیجای کنکورای قبلم بیارم تو برنامم.. مثلا می خواستم از تابستون این کار رو بکنم
سلولی امروز تا الان 3 ساعت و نیم وقتم رو گرفته:) ان شاءالله فردا غشا و متعلقاتش تموم میشه:) در پی شکایت حمیده جان منم امروز می زدم تو سر کتاب به خاطر این ناقلای atpآزی :| هرچند بعد از چند بار زدن مشکل حل شد:) الانم یه دوره بکنم و بخوابم
بیوشیمی هم روشهای جداسازی پروتئینا+اسیدآمینه ها و متعلقاشون:))
امروز خوب درس نخوندم اصلا :| :((

hamideh71

New member
اخ اخ کلوچه جون گل گفتی اتفاقا منم احساس میکنم تلپاتی خاصی باهت دارم:28:

*baroon*

New member
سلام به همه ی دوستان!!!
من هم از همین الان به شما می پیوندم...!!
:ad54ad::bunnyearsmiley::smilies-azardl (113

eeeeeeehsan

New member
ممنون از دوستایی که راهنماییم کردن،فقط میخوام بدونم برای زیست کتاب مریم خالصی گه درس و تسته و خلاصه لودیش جواب میده برای ایمونو تهران یا خود لودیشو بخونم،من تا دوماه دیگه طرحم شروع میشه میخوام تا اون موقع یک دور همه درسارو خونده باشم،بازم ممنون از همتون

آره خوبه خیالت راحت. فقط بازم بگم، مث بقیه از تابستون شروع نکردی و دوماه هم از سال گذشته، ساعت مطالعت باید خیلی بالا باشه تا بتونی موفق بشی.
مرور پشت مرور، تکرار پشت تکرار + تست هم فراموش نشه. این که یه منبع خوب رو پیدا کنی همش 10 درصد راه رو رفتی، وقتی موفقی که استارت بزنی اون هم خیلی جدی.
من این حرفا رو میزنم چون دقیقن حس و حالت رو درک می کنم. کافیه یه بار بگی ولش کن هنوز وقت هست، اونوقت می بینی چطور کم کم به غیر از تهران راضی میشی.

نمیخوام بترسونمت ولی وقتی حقیقت اینه. اونایی که تهران قبول شدن همشون جدی کار بودن :riz304:

kolouche

New member
اخ اخ کلوچه جون گل گفتی اتفاقا منم احساس میکنم تلپاتی خاصی باهت دارم:28:

نه واقعی پرسیدم... یه دفه لحنت ذهن منو برد سمته یه حمیده که من میشناسم... بعد دیدم eeee :5: اسم تو هم که حمیده است اسم اونم حمیده ست....
حالا اگه تو همونی که پنج شنبه میام سرکل.اس تو حلقت میشینم مث همیشه.... :ad54ad:

hamideh71

New member
نه واقعی پرسیدم... یه دفه لحنت ذهن منو برد سمته یه حمیده که من میشناسم... بعد دیدم eeee :5: اسم تو هم که حمیده است اسم اونم حمیده ست....
حالا اگه تو همونی که پنج شنبه میام سرکل.اس تو حلقت میشینم مث همیشه.... :ad54ad:
نه بابا ما سعادت نداریم مشهد باشیم!!!!!!!!!
میری حرم واسه ماهم دعا کن
دوستان میخوام از همتون خداحافظی کنم فعلا تا معلوم نیست کی چون لب تاپمو دزدین دیگه تابخرم دوباره دسترسی به سایت ندارم الانم از لب تاب یکی دیگه دارم استفاده میکنم!!!
خوب اگر بدی خوبی دیدید حلال کنید خیلی گروه خوبی بودید امیدوارم هممون امسال کنکور قبول شیم
بای:smiliess (10):

آسمون

New member
دوستان میخوام از همتون خداحافظی کنم فعلا تا معلوم نیست کی چون لب تاپمو دزدین دیگه تابخرم دوباره دسترسی به سایت ندارم الانم از لب تاب یکی دیگه دارم استفاده میکنم!!!
خوب اگر بدی خوبی دیدید حلال کنید خیلی گروه خوبی بودید امیدوارم هممون امسال کنکور قبول شیم
بای
:5::5:
ای بابا...خدا لعنتشون کنه...
انشالله که با دست پر برگردی انجمن گلم...خوب بخونیا...میخام اسمت جزء فبولیای امسال باشه:(40):
مراقب خودت باش دوست خوبم...
:ad54ad:

kolouche

New member
بای:smiliess (10):

واااا..... چه بد....
باشه عزیزم.... شمام برا ما دعا کن...
قربانت.... امیدواریم بیای هر چه زودتر.... 3>

*baroon*

New member
سلام به همگی خوبین خوشین سلامتین؟؟؟؟؟/!!!!!!!
خوب اولین گزارش: عرضم به خدمتتون که امروز طی یک عملیات انتحاری (انتهاری)(نمیدونم سوادم نم کشیده)خلاصه طی همون عملیاته تونستم 9ساعت درس بخونم!!!!!!!:5:
شرح ماجرا::smilies-azardl (181
سلولی :مرورفصل چرخه سلولی وسرطان وفصل مسیر های انتقال سیگنال
ایمونو:یکمی مرورAb&T
بیوشیمی: مرور نصف انزیم
زبانم لایتنرویکمی مهارت البته تست وتمرین نه
:4d564ad6:

kolouche

New member
سلام به همگی خوبین خوشین سلامتین؟؟؟؟؟/!!!!!!!
خوب اولین گزارش: عرضم به خدمتتون که امروز طی یک عملیات انتحاری (انتهاری)(نمیدونم سوادم نم کشیده)خلاصه طی همون عملیاته تونستم 9ساعت درس بخونم!!!!!!!:5:
شرح ماجرا::smilies-azardl (181
سلولی :مرورفصل چرخه سلولی وسرطان وفصل مسیر های انتقال سیگنال
ایمونو:یکمی مرورAb&T
بیوشیمی: مرور نصف انزیم
زبانم لایتنرویکمی مهارت البته تست وتمرین نه
:4d564ad6:

آفرین دختر گلوم...
ولی یادت باشه من قراره رتبه 1 بشم... :motat:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا