▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

rainbow

New member
دوستان میشه ی رتبه بندی درست و.حسابی از وضعیت دانشگاه ها جمع اوری کنیم تا یکشنبه?
فک.کنم بهتر باشه از زبان دانشجو
مثلا از دیروز تا الان.دقیقا هرکس ب من ی نظر میده سر انتخاب شهر همه هم.متفاوت باهم
من میتونم در مورد اهواز کمک.کنم ک.البته اقای پروانه قبلا زحمت کشیدن و.واقعا بطور جامع توضیح دادن

kolouche

New member
چرا شک داری؟برو سحر جون تهران...سال دیگه بیام ببینمت عزیزززم

چطوری؟؟ 3> :**
خب من ی کم مشهد جا افتادم.... کار تحقیقاتی داشتم و دارم.. استادای خودم میشناسنم ی جورایی...
ولی خب حیفمم میاد... ینی میگم پشیمون نشم بعدا ک چرا تهران نزدم

atarod

New member
خب من ی کم مشهد جا افتادم.... کار تحقیقاتی داشتم و دارم.. استادای خودم میشناسنم ی جورایی...

نسبت ب دیروز خیلییییی بهترررم.مرسی.عاره خب اینم هس.خوب همه جوانبو بسنج بعد تصمیم بگیر.منکه زود همون دیروز تصمیممو گرفتم.:))))

- - - Updated - - -

نسبت ب دیروز خیلییییی بهترررم.مرسی.عاره خب اینم هس.خوب همه جوانبو بسنج بعد تصمیم بگیر.منکه زود همون دیروز تصمیممو گرفتم.:))))

kolouche

New member
ای خدا... خل شدم با این انجمن... سرعتش :14:

مینا افرین.... خدا رو شکر

ببین مینا ولی فکراتو بیشتر بکن... دیروز کم بوده...فکر کن میری ی دانشگاه ک دوست نداشته باشی... در عوض از ترم یک برا دکترا میخونی ... ی پایان نامه قوی برمیداری... فکراتو بکن... خب؟؟

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به برو بچ گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل ایمنییییییییییییییییییییییییییییییییی
مث همیشه میبینم که گل کاشتین:4d564ad6:
به تک تکتون تبریک میگم از صمیم قلب...مخصوصا کلوچه و محمد و سحر آز که بیشتر باهاشون آشنا هستم....به جمع ایمونولوژیستا خوش اومدین:a2d3:
دوستای گلی هم که یه قدم عقب تر هستن غمشون نباشه سال بعد کنار خودمون جا دارین و ما واستون صندلی رزرو کردیم و سبد گذاشتیم :ph34r-smiley: در آینده خیلی نزدیک همه با هم یه جامعه ایمونولوژیست بزرگ تشکیل میدیم:riz277:
شاد و پیروز باشین

Sparkle

New member
تو خصوصی براتون گفتم.

باشه دوست عزیزم. حتما می فرستم، اما فعلا محدودیت حجم اینترنت دارم، به محض رفع این مشکل (تا 3-4روز دیگه) با کمال میل می فرستم.
خیلی خیلی خوشحالم شدم از این ابراز علاقه. واقعا آدم چه لذتی می بره وقتی می بینه یکی مثل خودش عاشق موضوعیه (اینجا Retrovirology) (113

:a2d3::4d564ad6: دمت گرم هرموقع تونستین...
مرسی از لطفتون :riz304:

sara77

New member
بچه ها بهتون تبریک میگم یه سوالی داشتم اینه که میشه دو. ترم بین الملل خوند بعد کنکور داد تو همون دانشگا براش تطبیق واحد بدن؟

CTLA4

New member
تبریک میگم بهتون.
هزینه تهران ترمی 9.5 میلیون تومن.
انتخاب دانشگاه هم به عهده خودتون و همسرتونه.. من جای شما بودم و از پس هزینش برمیومدم بین بین الملل تهران و سراسری سمنان، بین الملل تهران رو انتخاب می کردم.
در غیر اینصورت تصمیم با خودتونه.
سعی کنید با آرامش تصمیم بگیرید، نه با ذهنی آشفته.

درمورد بین الملل تنها بدیش هزینه های زیاد و همچنین ذکر شدن محل تدریس "پردیس بین الملل" در داخل مدرک ارشدتونه.
ولی صد در صد تهران بهتره و سکوی پرتاب بسیار عالی برای دکتراست.

بعضیا میگن ذکر میشه بعضیا میگن نمیشه! بالاخره مینویسن مازاد بودی یا نه؟

sepideh66

New member
مرسی ازراهنمایی تون.راستش من رو 7 تومن حساب میکردم اما با حساب مجبورم سمنان وبزنم.دوستان کسی از وضعیت سمنان اطلاع نداره؟این که میذارن 2ترم اخربیایم تهران واسه پایان نامه.؟

Eagle_78

Member
سلام بچه ها... یه خسته نباشید ویژه به کلوچه و سحر آز و محمد که با رتبه های فوق العادشون پرچم فروم رو بالا بردند!:applause:
من متاسفانه اونطور که انتظارداشتم نشد و احتمالا روزانه رو نمیرسونم.... نمیدونم بین الملل رو برم یا نه...؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

atarod

New member

ببین مینا ولی فکراتو بیشتر بکن... دیروز کم بوده...فکر کن میری ی دانشگاه ک دوست نداشته باشی... در عوض از ترم یک برا دکترا میخونی ... ی پایان نامه قوی برمیداری... فکراتو بکن... خب؟؟

مرسیییی سحر جونم.عارره از دیروز یه چند نفر دارن رای مو میزنن.میگن برو.میری دانشگا مقاله میدی پایان نامه خوب کارمیکنی.از همون اول واسه دکترا میخونی ی دانشگا عالی قبول شی....از دیروز دورم کردن تو گوشم همش ازینچیزا میخونن هییییی...نمیدونم جکار کنم؟

- - - Updated - - -

مرسیییی سحر جونم.عارره از دیروز یه چند نفر دارن رای مو میزنن.میگن برو.میری دانشگا مقاله میدی پایان نامه خوب کارمیکنی.از همون اول واسه دکترا میخونی ی دانشگا عالی قبول شی....از دیروز دورم کردن تو گوشم همش ازینچیزا میخونن هییییی...نمیدونم جکار کنم؟

Sahar_az

New member
سلام خیلی تبریک میگم :))
میشه بگید سلولی و بیوشیمی رو از روچی خوندید؟
سلام:)
ممنون:)
من سلولی رو از روی کتاب بیولوژی سلولی مولکولی دکتر محمدنژاد خوندم
بیوشیمی رو هم از روی ج.زوه:)
تبریک ویژه به سحر و کلوچه ..
الویتهای انتخابیتون رو میگید دوستان؟؟
ممنون:)
من هنوز نمی دونم ولی خب غیر تهران رو نمی زنم چون نمی خوام برم واقعا

مرسی از همگی:)
منم به کلوچه و ایمیونیتی تبریک می گم:)
بقیه هم فقط اینو بگم که آسمون به زمین نیومده
من از دیروز انقدر به خاطر بعضی از دوستام ناراحتم که اصلا خوشحالی به دلم نمیاد
متاسفانه کنکور امسال خیلی تلفات داشت و واقعا خود دانشگاها موقعیتای خوبی رو از دست دادن:|

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام بچها من پارسال یه مطلب درمورد بین الملل خوندم جالب بود.....بنظرم نوشته هردانشجویی ک رتبه برتر بشه توی توی شهریه تخفبف میدن بهش...بازم زنگ بزنید بپرسید:riz277:

atarod

New member

مرسیییی سحر جونم.نیم ساعته نمیتونم برات پ بذارم با این سرعت نت!!!
از دیروز چند نفر دورم کردن دارن رای مو میزنن.بهم میگن برو دانشگا خوب درس بخون مقاله کار کن پایاننامه قوی کارکن واسه دکترا خوب بخون ک جایی ک دوس داری قبول شی...از دیروز تو گوشم همششش دارن ازینچیزا میخونن هییییی...نمیدونم چکار کنم؟؟ :-((((

- - - Updated - - -

مرسیییی سحر جونم.نیم ساعته نمیتونم برات پ بذارم با این سرعت نت!!!
از دیروز چند نفر دورم کردن دارن رای مو میزنن.بهم میگن برو دانشگا خوب درس بخون مقاله کار کن پایاننامه قوی کارکن واسه دکترا خوب بخون ک جایی ک دوس داری قبول شی...از دیروز تو گوشم همششش دارن ازینچیزا میخونن هییییی...نمیدونم چکار کنم؟؟ :-((((

بالا