▌ بحث و تبادل نظر در مورد دانشگاه های ارائه دهنده ارشد ایمنی شناسی

maryam hj

New member
سلام دوباره به دوستای گلم.من بخاطریکی از دوستای خوبم یه تحقیق کوچیک درباره دانشگاها انجام دادم وبعدمشورت بابچه های ایمنی شهرای مختلف این ترتیب رو صرفا ازنظرسطح علمی وکیفیت این رشته(نه کل دانشگا)درنظرگرفتم.شایدخیلی ها این ترتیب روقبول نداشته باشن .من فقط خاسم کمکی کرده باشم چون بچه ها زیاد سوال میکنن.درضمن مسأله مهم بعدی مسافت هس که باید خودتون الویت بندی کنین. .تهران. ایران .شیراز .شهیدبهشتی .مشهد .تبریز. اهواز .مازندران= یزد .کرمان.کرمانشاه .بابلشهرکرد=کردستان .همدان.سمنان .بیرجند. لرستان
:))))! ینی شیراز رتبش از شهید بهشتی بالاتره؟!اصلن ب قیافش نمیخوره! !omg?!

maryam hj

New member
سلام عزیزم.اصفهان برخلاف اسمش اصلا گروه ایمنی اش بدرد نمیخوره. بچه ها رو همش اذیت میکنن ودوست دارن بچه ها همش در خدمت دانشگاه باشن.به قول دوستان اگه مفتی هم گفتن بیاید اصفهان نیاید

بله شنیده بودم ک خیلی سختگیرن...ممنونم از اینکه جواب دادین....شما خودتون دانشجو ایمنی اصف هستید؟

Immunity

Well-known member
سلام بچها لازم دونستم درمورد استاد مصطفایی نگته ای بگم...ایشون بطور کل بازنشست شدن..و دیگه نه درس میدن و نه دانشجو میگیرن برای پایان نامه...من این سوال رو از دانشچوی ایشون پرسیدم البته از با یه واسطه که چون برای خودمم مهم بود بنظرم مهم اومد دوستان هم بدونن...میتونید زنگ بزنید از گروه ایمنی کرمانشاه سوال کنید تا خاطرتون مطمین تربشه

بالا