▌ بحث و تبادل نظر در مورد دانشگاه های ارائه دهنده ارشد ایمنی شناسی

atarod

New member
دست هبه عزیز درد نکنه، توضیحات بسیار خوب و جامعی رو دادی، اصلن هم تعریف نکردی از کرمان :tonguesmiley:

مثل اینکه من باید دونه دونه بچه ها رو بیارم اینجا از دانشگاه هاشون بگن واسمون :|
خب عطارد حالا نوبت توئه، یالا شروع کن به تعریف کردن از شهرتون و دانشگاهاش :)
باشه احسان خان.ولی بعید میدونم اطلاعاتم بتونه کمکی کنه هاااا.از من گفتن بود.خب اول بگم ک اسمم میناس.من دانشگا اراک درس خوندم ک با مسافت کمی خارج از شهر بود.ولی سرویس داشت.دانشگا علوم پزشکیش هم همونجا بود.من فقط ی بار اونجا رفتم خیلی امکانات ازمایشگاهیش عالی و مجهز بود.ولی ایمنی نداره.بعد اینکه ی دانشگا تیپ 2 هستش.من خودم توقعم از دانشگا خیلی بیشتر از اون چیزی بود ک تو دانشگاهه خودمون دیدم.درکل زیاد راضی نبودم.هم از توجه ب دانشجوهاش و هم از نظر امکانات ازمایشگاهیش ک خیلی معمولی بود و فکر میکنم هر دانشگاهی همچین تجهیزاتی رو حداقل باید داشته باشه.
دانشگاه علوم پزشکیش ولی نه خیلی خوب بود.دوستام چنتاشون اونجا پرستاری و پزشکی میخوندن و خیلی راضی بودن.دیگه اینکه خوابگاه علوم پزشکیش تقریبا مرکز شهر بود و امکانات خوبی ب بچه ها میدادن گویا.
در مجموع من فقط دانشگاهای تیپ 1 رو پیشنهاد میکنم.
دیگه چی بگم احسان؟؟

eeeeeeehsan

New member
تعریف از خود نباشه... ما (یعنی من و Avid) کارشناسی سمنان بودیم. اگه خدا بخواد ارشد هم می مونیم همین جا. بس که شهر خوبیه... نزدیک تهران نیست که هست، تو مسیر جاده اصلی تهران_ مشهد نیست که هست،
دانشجوهاش ماه نیستن که هستن... واللا!

این اطلاعات کپی شده از سایت دانشگاه: البته پارسال 2 نفر بیشتر نگرفتن!!

اگه سوال خاصی مد نطرتون هست درباره دانشگاه و محلش و اینا یا خود سمنان، بپرسین من بیشتر توضیح بدم.

- - - Updated - - -

این سایت دانشکده پزشکی:

دانشکده پزشکی - صفحه اصلی

بله قطعن اینطوره :)

در مورد خوابگاه بگو؛ مسافتش با دانشگاه، مسیرش، امکاناتش، تمیزیش.
در مورد خود شهر سمنان بگو؛ بزرگیش، آب و هواش، مردمونش.
در مورد امکانات دانشگاهتون و تجهیزاتش هم بگو. مرسی.

eeeeeeehsan

New member
سلام. کاش بچه ها مینوشتن دانشگاه روزانه هست یا بین الملل ؟؟
آخرین رتبه ای که اونجا در آمده هم بگین خیلی عالیه

مرسی مسعود، توضیحات خیلی خوبی رو دادی.
منظور کلی هست، هم بین الملل هم روزانه بهداشت.
آخرین رتبه هم بچه ها اگه اطلاع دارن بگن، دستشون درد نکنه. من اطلاعی نداشتم نگفتم.

eeeeeeehsan

New member
باشه احسان خان.ولی بعید میدونم اطلاعاتم بتونه کمکی کنه هاااا.از من گفتن بود.خب اول بگم ک اسمم میناس.من دانشگا اراک درس خوندم ک با مسافت کمی خارج از شهر بود.ولی سرویس داشت.دانشگا علوم پزشکیش هم همونجا بود.من فقط ی بار اونجا رفتم خیلی امکانات ازمایشگاهیش عالی و مجهز بود.ولی ایمنی نداره.بعد اینکه ی دانشگا تیپ 2 هستش.من خودم توقعم از دانشگا خیلی بیشتر از اون چیزی بود ک تو دانشگاهه خودمون دیدم.درکل زیاد راضی نبودم.هم از توجه ب دانشجوهاش و هم از نظر امکانات ازمایشگاهیش ک خیلی معمولی بود و فکر میکنم هر دانشگاهی همچین تجهیزاتی رو حداقل باید داشته باشه.
دانشگاه علوم پزشکیش ولی نه خیلی خوب بود.دوستام چنتاشون اونجا پرستاری و پزشکی میخوندن و خیلی راضی بودن.دیگه اینکه خوابگاه علوم پزشکیش تقریبا مرکز شهر بود و امکانات خوبی ب بچه ها میدادن گویا.
در مجموع من فقط دانشگاهای تیپ 1 رو پیشنهاد میکنم.
دیگه چی بگم احسان؟؟
در مورد هئیت علمیش بگو، کیفیت اساتیدش.. هم دانشگاه خودت هم اگه بهداشتش رو میدونی.
بین الملل داره یا نه؟ میدونی چطوریاست؟
در مورد آب و هواش، در مورد مردمونش هم بگو.

مابقی توضیحاتت خوب بود مرسی :)

eeeeeeehsan

New member
اینم یه توضیحی بود که دوستمون تو مطالعه گروهی قبل داده بودن:
در نظر داشتنش خالی از لطف نیست.

سلام به همه همکاران آینده
خدا قوت
من اومدم اینجا که فقط یه نصیحت کنم بهت،ن موقع انتخاب شهر خواهشا کرمانشاه رو نزنید
موسساتی که دار ن هی دم از کرمانشاه میزنن و میگن اگر ما بودیم اولین انتخاب کرمانشاه رو میزدیم نمیدونن که داخل کرمانشاه چه خبره عزیزان این موسسات مدام دم از یه استاد معروف میزنن همکاران عزیزم ایشون باز نشسته شدند و دیگه پایان نامه ای بر نمیدارن اینجا فقط اذیت میشید همین
از ما گفتن بود
صرفا جهت اطلاع

TUMS

Well-known member

دانشگاه تهرانم که همه تون میدونید خوبه دیگه نیازی به توصیف نیس :motat:

Avid.93

New member
بله قطعن اینطوره :)

در مورد خوابگاه بگو؛ مسافتش با دانشگاه، مسیرش، امکاناتش، تمیزیش.
در مورد خود شهر سمنان بگو؛ بزرگیش، آب و هواش، مردمونش.
در مورد امکانات دانشگاهتون و تجهیزاتش هم بگو. مرسی.

سلام به همه کارشناسان ارشد آینده...خوبین خوشین سلامتین...:riz304:

راستش توضیحات کلی از دانشگاه رو که بهار داد، دستشم درد نکنه...
در مورد خوابگاه باید بگم که خوابگاه بچه های ارشد و متاهلین دانشگاه داخل محوطه ستاد دانشگاه هستش که از دانشگاه هم دوره ولی خوب به طور مرتب سرویس دهی داره و از این بابت فکر نکنم مشکل داشته باشید در مورد تمیزیش هم من خودم از نزدیک ندیدم و بنابراین نمیتونم نظر بدم.
شهر سمنان هم که یه شهر کویری هستش و قاعدتا آب و هوای گرم و خشکی داره از همین الان تابستون شروع شده تقریبا و زمستونهای سرد و خشکی هم داره و کلا آب وهواش قابل تحمله، در ضمن خاکشم به شدت آدمو نمک گیر میکنه تقریبا میتونم بگم 90 درصد اونهایی که میان سمنان برای کار یا تحصیلات موندگار میشن. (خلاصه گفتم که اگه شهرتون دوست دارین میاین اینجا مراقب باشین لباساتون خاکی نشه:smiliess (3):)
مردمش هم خوبن یعنی من تو این چند سالی که اینجا زندگی میکنیم چیز بدی ازشون ندیدم کلا سرشون به کار خودشون با کسی کار ندارن، بیشتر جمعیت شهر میشه گفت مهاجر هستن یعنی از شهرای اطراف و به خصوص شهرای شمالی برای کار میان اینجا یعنی وقتی چند روز تعطیلات داریم قشنگ شهر خلوته هااا... کلا مردم مذهبی داره ولی خوب حضور دانشجوها و همون مهاجر پذیر بودن یه مقدار چهره شهر رو نسبت به گذشته تغییر داده.
امکانات دانشگاه بد نیست یعنی میشه باهاش کنار اومد خیلی بودجه خرج دانشجو نمیشه ولی خوب با تغییر رئیس دانشگاه یه تغییراتی داره صورت میگیره و ان شاءا.. که بهترم میشه.
های ایمنی در همون مجتمع آموزشی دانشگاه و در دپارتمان ایمونولوژی تشکیل میشه اساتید خوبی داره یعنی به کار دانشجویی و تحقیقاتی اهمیت میدن، یکسری از کلاسها تهران تشکیل میشه ترم های اول فکر میکنم و باتوجه به عنوان پایان نامتون در صورتی که به امکانات بیشتری احتیاج داشته باشید میتونید کلا پایان نامتون رو تهران روش کار کنید مثلا از ورودی های دوره اول من فقط 2 نفرشون رو دانشگاه دیدم بقیه نبودن کلا. فضایی که برای حضور دانشجوهای ارشد در نظر گرفتن یه مقدار کوچیکه که البته فکر میکنم داره یه تغییراتی میکنه...
طبق آخرین اطلاعات حاصله امسال 1 آزاد،1 بین الملل و 1 هم استعداد درخشان میگیرن.و شنیدم امسال به یکسری از ورودی های جدید هم داخل دانشگاه خوابگاه دادن که فاصله زیادی از مجتمع آموزشی نداره.
در یک کلام باید بگم کلا سمنان، شهرش و دانشگاهش شاید خیلی ایده آل نباشه ولی اذیتتون هم نمیکنه میتونید به عنوان یکی از گزینه های روی میز بهش فکر کنید...
تا درودی دیگر بدرود:smiliess (1):

Avid.93

New member
تو یه پست چندتا "کلا" نوشتم کلا اگه کلا هارو از متن حذف کنی نصف میشه...:5:

eeeeeeehsan

New member
سلام.من پارسال با رتبه 176 بین الملل یزد قبول شدم.
به به تبریک می گم بهت. اگه می تونی از دانشگاهتون بگو، کیفیت خودش، اساتیدش، خوابگاهش.

تو یه پست چندتا "کلا" نوشتم کلا اگه کلا هارو از متن حذف کنی نصف میشه...:5:
8تا کلا بود، اگه نمی گفتی من حواسم نبود بهش :)
مرسی، توضیحاتت عالی بود.
سمنان رو حتمن به عنوان گزینه های روی میز درنظرش میگیریم.

bahar.zr93

New member
بچه ها این تاپیک چرا استمرار نیافته؟! امروز با Avid جان دانشگاه بودیم، چند تا عکس گرفتیم صرفا جهت آشنایی شما با فضای دانشگاه سمنان!!

msn

New member
بچه ها این تاپیک چرا استمرار نیافته؟! امروز با Avid جان دانشگاه بودیم، چند تا عکس گرفتیم صرفا جهت آشنایی شما با فضای دانشگاه سمنان!!

ممنون ولی کل دانشگاه همینقدره؟اینکه همش زمین بایره.

Avid.93

New member

سلام نه دانشگاه اینقد نیست خیلی بزرگتره ما فقط همین چندتا عکس گرفتیم فضای داخلی و حیاط مرکزی که بچه ها معمولا برای استراحت اونجا هستن بهتره باغچه و درختم داره!!!! ولی خوب سایر نقاط بعله بایر هسته.
البته اگه خدا قسمتتون کرد اومدین اینجا کم کم به شرایط عادت میکنید عادی میشه براتون...

bahar.zr93

New member

نه ساختمون اصلی دانشکده یه حیاط جمu و جور داره وسطش که فضای استراحت و ایناست... اما به طور کلی سمنان فضاش همینه دیگه... بیابون و کویر و دیگر هیچ!
بفرماییید یافتم:!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

bahar.zr93

New member
بچه ها اگه امکانش هست شما هم همین کار رو ابرای دانشگاه های دیگه انجام بدین... فک نکنم فکر بدی باشه:idea_majidonline:

z.bio

New member
سلام بچه ها من بین اینکه اول اهواز رو بزنم یا کرمان رو واقعا موندم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آسمون

New member
سلام دوستان اول از همه تبریک ویژه برای رتبه خوبتون... من یه توضیح کوتاه میدم درباره مازندران:
رتبه های قبولی پارسال تو رنج 60 -70 بودن.حتی یه مورد 80 و خورده ای هم داشتیم.از نظر رتبه که یکی دوساله ساری جزء دانشگاه های تیپ 1 قرار گرفته.اما از نظر گروه ایمنی دانشگاه: گروه خوب و یک دستی داره و اساتید از نظر سطح علمی متوسط رو به بالا هستن.آموزش تکنیک های آزمایشگاهی پیشرفته در بعضی دانشگاه ها سبک شمرده میشه اما اینجا بهش اهمیت میدن.امکاناتشم برای پایان نامه بد نیست.بودجه پایان نامه به استادت بستگی داره...دو تا از اساتید گروه دارای سمت آموزشی هم هستن که این خودش به دریافت بودجه بیشتر کمک میکنه.و استاد تمام های گروه هم که دیگه مشکل بودجه ندارن.اما کار تحقیقاتی که بخای از طریق دانشگاه اقدام کنی بدون کمک اساتید گروه مثل هر دانشگاه دیگه ای بخاطر تحریم ها یکم درگیر میشی.در کل حمایت اساتید خوبه.
واقعیتش فکر نمیکنم کار تو آزمایشگاه های خصوصی درآمد زیادی داشته باشه اینجا...چون شهر خیلی بزرگی محسوب نمیشه.و حرف دیگه اینکه دکترای ایمنی هم از امسال پذیرش شده تو ساری و خب یکی از اعضای بورد از اساتید ما هستن که میتونه در قبولی دکترا کمک کننده باشه تا حدودی...
اما امکانات خوابگاهیش چنگی به دل نمیزنه و جالب نیست.اما بنظرم نزدیک بودن شهر رو هم جزء ملاک هات قرار بده چون بررای کار پایان نامه مجبور میشی تابستون رو هم مهمون اون شهر باشی.و روحیه خوب داشتن خیلی تو تحصیل آدم تاثیر میذاره...باز هم سوالی بود در خدمتم. موفق باشی:a2d3:

بالا