▌▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 2

موافق قوانین این مطالعه گروهی هستین؟

• مجموع رای دهندگان
    0

eeeeeeehsan

New member
درودی مجدد به همه دوستان خوب انجمنی،

اول از هرچیز مطالعه گروهی اصلی رشته ایمنی شناسی این تاپیکه:
▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

و مطالعه گروهی اصلی رشته خون شناسی این تاپیک:
مطالعه گروهی ارشد هماتولوژی 95

این تاپیکی شما در اون هستین مخصوص بچه های هر دو رشته ست که موافق قواعد و قوانین زیر باشن.

قوانین:
1- شروع کردن مطالعه گروهی با مطالعه درس ایمنی شناسی
(بچه های خون شناسی هرموقع درس ایمنی رو شروع کردن می تونن ملحق بشن، هیچ ایرادی نداره)
2- شرکت در تاپیک
[ایمونولوژی] آزمون
3- شرکت در تاپیک [ایمونولوژی] کـلاس درس
4- شرکت در تاپیک [ایمونولوژی] فیش کنید (اختیاری)
5- دادن گزارش فقط به صورت هفتگی، در همین تاپیک
6- احساس تعهد به اعلام آمادگی ای که می کنید و وظیفه ای که در ادامه به عهده میگیرید.
7- اعلام آمادگی از طریق نظرسنجی بالا

تذکــر:
جریمه برای دوستانی که اعلام آمادگی می کنن، ولی به هر دلیلی کم کاری بکنن:
اسمشون از مطالعه گروهی این تاپیک خط زده میشه.
فقط همین!

tavajoh.gif

فعالیت در این تاپیک ها بسیار جدیه، و در این تاپیک ها با هیچکسی شوخی نداریم.
در صورتی که اعلام آمادگی کردین و به هر دلیلی وظایفتون رو انجام ندادین اسمتون خط زده میشه، پس توصیه می کنم تا وقتی که آماده نشدین اعلام آمادگی نکنید.
برای عضویت در گروه تلگرام شمارتون رو برای دوست خوبم emmy پیام خصوصی کنید.
هدف از ایجاد گروه تلگرام فقط هماهنگی، رفع اشکال فوری، و گزارش هفتگی فوری برای دوستانیه که ممکنه نتونن یه هفته رو به انجمن سر بزنن. تمامی رفع اشکال ها و گزارش های هفتگی داخل همین تاپیک انجام میشه.
عزیزانی که میخوان تلگرام باشن ولی نمی تونن، نرم افزار Telegram Desktop رو دانلود و نصب کنن و از طریق pc یا لپتاپشون به این گروه ملحق بشن.

هر سوالی داشتین بپرسین.
هر پیشنهاد یا انتقادی دارین همینجا بگین. جای دوری نمیره، تاپیک خودتون بهتر میشه.
میخوایم کاری کنیم درکنار هم که سال دیگه همه بچه های این تاپیک تک رقمی باشن.:rose:

اسامی اعضای گروه تا به این لحظه:
ahmadzadefateme
ati1408
biologisst
emmy
Labkhand
m.sadegh71
maryam.iran1000
sefidrooze
sholeh.
Niaz_k
sarneveshtam
majid202m
.Nazanin
*baroon*
hanas68

تـــوجـه:
به علت همکاری نکردن اکثر دوستانی که اعلام آمادگی کرده بودند، برنامه های این مطالعه گروهی (7 قانون بالا) تا اطلاع ثانوی به تعویق در میاد.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

Immunity

Well-known member
سلام بر مدیره مدبر!!!!!گفتم اولین اسپم اینچارو من بذازم ...این پیام در مدح وستایش احسان در جهت تلاش مداوم در فضای مجازی میباشد:bunnyearsmiley:
امید است دوستان 95ی بتونن با تلاش بسیار وتوکل برخدا وکمک گیری از بچهای رتبه ادامه دهنده راه ایشان باشند.......بامید پیروزی:riz304:

eeeeeeehsan

New member
سلام بر مدیره مدبر!!!!!گفتم اولین اسپم اینچارو من بذازم ...این پیام در مدح وستایش احسان در جهت تلاش مداوم در فضای مجازی میباشد:bunnyearsmiley:
امید است دوستان 95ی بتونن با تلاش بسیار وتوکل برخدا وکمک گیری از بچهای رتبه ادامه دهنده راه ایشان باشند.......بامید پیروزی:riz304:
من مخلصم :rose:

بچه ها در نظرسنجی بالا شرکت کنید.

هیچ پیشنهادی، انتقادی چیزی ندارین؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

ati1408

New member
ممنون مدیر جان . فکر کنم ایده آل ترین حالت رو در نظر گرفتی . خیلی عالیه ! من انتقاد که ندارم ولی یه پیشنهاد دارم. دوستای عزیز برای تلگرام توی یه محدوده ساعت مشخص حضور پیدا کنن . البته مطمئنا همه خودشون این مورد رو میدونن و بعدا هم اعلام میکنید . فقط خواستم بگم چون توی گروه ها خیلی وقت زیادی صرف میشه و هر کسی یه ساعتی میاد . اگه تنظیم شده باشه خیلی بهتر میشه .
ان شاالله همه در کنار هم رتبه های برتر سال 95 خواهیم بود . واقعا این مدیریت عالی جای تقدیر داره . ممنون مدیر :)

hanas68

New member
اول سلام و درود خومت همگی بخصوص احسان، دوم ممنونم برای اینهمه تلاش...سوم ی سوال، عایااااا میشه تلگرامو اختیاری کنین؟ همین انجمن چشه مگه؟ اونجوری من همش دیگه گوشی دسمه، بخدا من واتسو اینستارو حذف کردم...حالا نمیدونم هرچی صلاح میدونین، چارم، اگه تو این تایپیک نیایم اون یکی تایپیک 95 حذف ک نمیشه؟

eeeeeeehsan

New member
اول سلام و درود خومت همگی بخصوص احسان، دوم ممنونم برای اینهمه تلاش...سوم ی سوال، عایااااا میشه تلگرامو اختیاری کنین؟ همین انجمن چشه مگه؟ اونجوری من همش دیگه گوشی دسمه، بخدا من واتسو اینستارو حذف کردم...حالا نمیدونم هرچی صلاح میدونین، چارم، اگه تو این تایپیک نیایم اون یکی تایپیک 95 حذف ک نمیشه؟
سلام
خواهش می کنم
تلگرام کاملن اختیاریه.. هرکسی حتی غیر از این مطالعه گروهی و از هر رشته ای خواست می تونه بیاد. حتی از رشته مامایی هم ما داخل تلگرام داریم.
یه جمع علمیه فقط! همه اهداف از داخل انجمن و از داخل این تاپیک دنبال میشن.

ممنون مدیر جان . فکر کنم ایده آل ترین حالت رو در نظر گرفتی . خیلی عالیه ! من انتقاد که ندارم ولی یه پیشنهاد دارم. دوستای عزیز برای تلگرام توی یه محدوده ساعت مشخص حضور پیدا کنن . البته مطمئنا همه خودشون این مورد رو میدونن و بعدا هم اعلام میکنید . فقط خواستم بگم چون توی گروه ها خیلی وقت زیادی صرف میشه و هر کسی یه ساعتی میاد . اگه تنظیم شده باشه خیلی بهتر میشه .
ان شاالله همه در کنار هم رتبه های برتر سال 95 خواهیم بود . واقعا این مدیریت عالی جای تقدیر داره . ممنون مدیر :)
خواهش می کنم
در مورد تلگرام هم عالیه، ایشالا وقتی برنامه هامون ریخته بشه حضور بچه ها هدفمند تر میشه. (یعنی وقت سرخاروندن هم نخواهید داشت ایشالا)

nikaaaa

New member
سلام واقعا ممنون عالیه ولی من که تلگرام و واتساپ و ....... ندارم تکلیفم چیه ؟ :13:

eeeeeeehsan

New member
سلام واقعا ممنون عالیه ولی من که تلگرام و واتساپ و ....... ندارم تکلیفم چیه ؟ :13:
سلام
شما متقاضی ایمنی هستین؟
منم تلگرام ندارم و ازطریق نرم افزار Telegram Desktop با لپ تاپ میام.

هیچ اشکالی نداره کسی مطالعه گروهی تلگرام نباشه،
همونطور که بالا گفتم فقط هماهنگی ها داخل مطالعه گروهی صورت میگیره و تمام فعالیت های آیندمون داخل انجمنه.

hanas68

New member
آقایون داداشامممم من موافقم :a2d3:

آخرین ویرایش:

Mr.Beneficence

New member
این خیلی خوبه ولی خب روی همون تاپیک مطالعه ایمونو متمرکز بشیم بهتر نیست ...منظورم گزارش دادن و نکات و...
+وقت کمی دارم ولی دلم میخاد کنار دوستان انجمن درس بخونم...

eeeeeeehsan

New member
این خیلی خوبه ولی خب روی همون تاپیک مطالعه ایمونو متمرکز بشیم بهتر نیست ...منظورم گزارش دادن و نکات و...
+وقت کمی دارم ولی دلم میخاد کنار دوستان انجمن درس بخونم...
ببینید مطالعه گروهی اصلی همونجاست.
این مطالعه گروهی یه جور فوق برنامه ست برای کسانی که هم علاقه مند هستن، و هم وقت آزادتری دارن.
یعنی کسی که اینجا گزارش میده، داخل همون مطالعه گروهی هم به گزارش دادنش ادامه میده، هیچ منافاتی ندارن این دوتا.

Niaz_k

New member
با سلام خدمت مدیر محترم ببخشید من تازه عضو انجمن شدم هماتو ها هم تو گروه تلگرام هستند؟

sholeh.

New member
به اميد خدا منم هستم فقط اگه ميشه ي برنامه برا درس هماتو هم باشه:thanks::thanks::thanks:

eeeeeeehsan

New member
به اميد خدا منم هستم فقط اگه ميشه ي برنامه برا درس هماتو هم باشه:thanks::thanks::thanks:
برنامه ریزی درسی رو که باید خودت بریزی، ولی ایشالا از هفته آینده برنامه کـلاسی و آزمونی میریزیم برای بچه ها.
فقط همشون برای درس ایمنی شناسی هست. هرچه زودتر شروع کن درس ایمنی رو.

با سلام خدمت مدیر محترم ببخشید من تازه عضو انجمن شدم هماتو ها هم تو گروه تلگرام هستند؟
سلام
خوش اومدین
بله از همه رشته ها هستند. بچه های هماتو هم به زودی بیشتر میشن.

Niaz_k

New member
برنامه ریزی درسی رو که باید خودت بریزی، ولی ایشالا از هفته آینده برنامه کـلاسی و آزمونی میریزیم برای بچه ها.

سلام
خوش اومدین

خیلی ممنون

- - - Updated - - -

سلام
خوش اومدین

خیلی ممنون

biologisst

New member
یااللّه صابخوووونه :)
منم دوست دارم ایمنی رو در کنار دوستان دوره کنم.
اسممونو بنویسین.

atarod

New member
بچهاااااا اورین...خوب از الان بخونید.ب پیشنهادا و کمکایی ک از دوستاتون مخصوصن دوستانی ک رتبه اوردن گوش کنید وعمل کنید.اینم بگم ک همیشه نظر شما و کتابایی ک واسه کنکور میخونین کافی نیس.سعی کنید از تجربیات دوستان استفاده کتید و واسه ایمنی حتممممممن چنتا کتاب بخونید.ما پارسال ب حرفای دوستان زیاد گوش ندادیم حالا چوبشم داریم میخوریم..هیییییییی واااااای:14:

eeeeeeehsan

New member

hanas68

New member
دوستان سلام

اولین آزمون ایمنی برگزار شد.
.:. چهارشنبه 7 مرداد 1394 .:.

[ایمونولوژی] آزمون شماره 1 - eeeeeeehsan | تاریخ 7 مرداد 94، ساعت 15

بچه ها زمان رو ازدست ندید.
اونایی که داوطلب برگزاری آزمون فصل دوم هستن، و همچنین داوطلب برگزاری اولین کـلاس درس هستن به من پیام خصوصی بدن.

احسات خان بابت اینهمه تلاش ممنونیم، هرچند ب لطف تلگرام انجمن سوت و کور شده...میشه ک ل ا س درسو توضیح بدین چجوریه؟

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
عطارد جان، خوب رتبه 6 امسال میگه چندتا کتاب ایمنی نخونین و فقط تمرکز کنین رو یک منبع، حالا شما میگی چندتاااا کتاب بخونیم برا ایمنی؟

بالا