▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

IL-2

Well-known member
با سلام خدمت دوستان

پست دوم این تاپیک ویرایش شد
و
لیست کاملی از پذیرفتگان ارشد وزارت علوم قرار گرفته.

از دوستانی که رتبه اشون رو نگفتن ، خواهشا رتبه اشون رو بگن

با گفتن رتبه اتون میتونید به داوطلبان سال های آینده کمک کنید

زینبی

New member
سلام. توی جدول رشته من بیوتک صنعت و محیط زیست باید وارد بشه اشتباه شده من روزانه بیوتک میکروبی دانشگاه تهران و دانشکده علوم و فنون رو رو به عنوان انتخاب اول و دوم زدم که نیاوردم این انتخاب سومم بود. گفتم دوستان به اشتباه نیفتن.

IL-2

Well-known member
با اجازه دوستان یه چند جمله بگم :

از تمام دوستانی که با وجود کلی خواهش و تمنا من وآقا علیرضا باز هم زحمت بسیاری کشیدن که اسپم بذارن توی تاپیک تشکر میکنم!!!

درباره بحث پیشامده اولا که بحث درباره این موضوع جاش توی این تاپیک نبوده و این بخث ها اصلا درست و معقولانه نبوده و نیست

دوستانی که فارغ التحصیل وزارت علوم بودید یا میشید انشاءالله ، برای همه ارزش و احترام بسیاری قائلم
مطمئننا بقیه دوستان بهداشت هم همین نظر رو دارن

من به شخصه هیچ اعتقادی به مرز کشیدن بین رشته ها وزرات خونه ها یا هر چیزه دیگه ای ندارم
فقط میدونم که همه امون آدمیم!

تقدیم به پذیرفته شدگان ارشد وزرات علوم
از صمیم قلب برای همه اتون آرزوی موفقیت و بهروزی دارم :)

امیدوارم دیگه بحثی پیش نیاد

بله شرمنده شما درست میفرمایین . دوست من هم مهندسی کشاورزی میخونه و فقط با جواب دادن به یک درس رتبش شده 160 در رشته و گرایش خودش . جالب اینجاس از آنچنان اعتماد به نفسی برخورداره که رفاه اجتماعی علوم پزشکی هم شرکت کرده بود ایشون و حتی مجاز به انتخاب رشته هم نشده بود با اینکه از اول سال تا زمان کنکور خونده بود و منابع رو داشت . خب دیگه قضاوت با خودتون من منظورم این بود اگه کسی مثلا میکروب علوم قبول شده و مثلا یه رشته از وزارت بهداشت حتی بد ترین رشتش مثلا همین رفاه اجتماعی قبول شده رفاه اجتماعی رو شرکت کنه . چون هر چی باشه وزارت بهداشته و من عاشق وزارت بهداشتم چون جای هر کسی نیست

درود تحیات خدمت دوستان عزیز.عرض ادب و احترام خدمت دکترین گرامی و پروفسور های گرانقدر...
برای اینکه این پست تبدیل به هرزنامه نشه در ابتدای کار مدیران عزیز رو با اطلاعاتی که از دوست و همکلاسی نازنینم بدستم رسیده جسارتا گول میزنم
..................>>>>رتبه دوستم 600 شده و بیوتکنولوژی میکروبی روزانه مرغه قبول شده<<<<<....................
در ادامه با عرض پوزش از همه دوستان عزیز چند کلمه ای خطاب به Digoxin عزیز و قابل احترام مینویسم
نمیخوام به جدال بیهوده ی بین بعضی از علومی ها و بهداشتی ها دامن بزنم قصد بنده ی حقیر محکوم کردن این کل کل ها و کری های بی سرانجام و بی انتهاست...
دوستان گلم لحظه ای تصور کنید کشوری رو که لیدر رهبر و تصمیم گیرنده ی کلان نداشته باشه چی به سرشون میاد؟؟؟...تصور کنید خبرنگاران رو از جامعه ای حذف کنیم چه خواهد شد؟؟؟....جامعه ای رو بدون تاکسیرانان محترم درنظر بگیرید.... و یا حتی جامعه ای بدون رفتگران عزیز و زحمت کش ...بدون شک متوجه خواهید شد که تمامی اقشار یک جامعه به یک اندازه برای بشریت و زندگیه در هم پیچیده ی امروزی بشر اهم و ضروری هستند به طوری که حذف کوتاه مدت یکی از این اقشار جامعه ی عظیمی رو به ورطه ی نابودی میکشونه.جامعه به همون اندازه که پرستاران زحمت کش نیازمنده به همون اندازه هم به بنا و تاجر و رفته گر و زیست شناس سلولی و مولکولی نیازمنده...دوست شما که مهندس کشاورزی بوده به اندازه ی یک پزشک متخصص قابل احترامه فقط و فقط در صورتی که در جای خودش بهترین کارش رو ارائه بده...به نظرم به مهنسین کشاورزی بی لطفی شد.امنیت غذایی مهم ترین نیاز بشر بوده هست و خواهد بود حتی فراتر و جلو تر از تولید مثل.فراموش نکنیم که هر موجود زنده ای اصلی ترین نیازش تامین خوراکه و مهندسین فرهیخته کشاورزی در کنار کشاورزان زحمت کش نه تنها در این مرز و بوم بلکه در تمام دنیا علم کشاورزی رو به مرحله ای رسوندن که امروزه بیش از هفت میلیارد نفر رو غذا میدن.پس در درجه اول دوست پرستار عزیزم قبل از اینکه جایگاه دوست خودت رو زیر سوال ببری به دنیایی با کمبود گندم اندکی بیاندیش.
دوست عزیزم شما به کار بالینی علاقه مندی یه بنده خدایی به نونوایی علاقه منده یه دوستی به مکانیکی علاقه داره و در این خیل عظیم علایق و سلایق دسته ای از انسان ها هم هستند که به کار مولکولی علاقه دارند اگه شما به علایق دیگران احترام نذارید علایق دیگران تغیری نخواهد کرد بلکه این اعتبار شماست که خدشه دار میشه...
بنده سوالات وزارت علوم رو با کلید در اختیار شما قرار میدم و شما لطف کنید فقط توضیح بدید که چرا جواب مثلا فلان سوال فلان گزینه شده اگر موفق شدید در هر درس برای 50 درصد از پاسخ ها توضیح کافی ارائه کنید بعدا سطح سوالات رو زیر سوال ببرید.بیرون گود ایستادین و میگید لنگش کن!
بنده هم دوست عزیزی داشتم که به یاد ندارم یه درس رو بالای 11 پاس کرده باشه.بیشتر دروس رو دو نیم ساله پاس کرد و دست اخر یک سال مونده به پایان تحصیلش کنکور وزارت بهداشت شرکت کرد و سم شناسی هم قبول شد بدون اینکه حتی صفحه ای مطالعه داشته باشه.ایا درسته من بیام و شایستگی دوستانی که برای کنکور وزارت بهداشت زحمت کشیدند رو زیر سوال ببرم؟
digoxin عزیز برخلاف اسمت لحظاتی باعث شدی ضربان قلبم نامنظم شه به هر حال بگذریم...
بزرگی میگفت بد بختیما از اونجاییه که اونایی که میدونن همیشه در شک و تردیدن و اونایی که چیزی نمیدونن بی نهایت به خوشون مطمئنن... هروقت به چیزی خیلی مطمئن بودین به عقل خودتون شک کنید(سخنی از روی تجربه ی شخصی)
با نهایت ادب و احترام مخلص همه ی دوستان عزیز.حق پشت و پناهتون

S@H@R

New member
سلام و خسته نباشید به تمام دوستان
من خیلی وقت هست که این سایت و بخش هاش رو دنبال میکنم اما این اولین پست من هست.
به تمام دوستان تبریک میگم و آرزوی موفقیت براتون دارم.

رشته من ربطی به پزشکی نداره اما چون جوابی نگرفتم گفتم شاید شما اطلاع داشته باشید.
من رشته آمار هستم و پردیس خودگردان دانشگاه امیرکبیر قبول شدم. شنیدم توی این دانشکده به زبان انگلیسی درس داده میشه و حتی موقع ثبت نام مدرک زبان لازمه !!! حقیقت داره ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید.

سلام خوش آمدی عزیزم
اتفاقا یه قبولی آمار دیگه هم داشتیم
میشه رتبه ات رو هم بگی لطفا

خیلی ممنونم. رتبم حدودا 300 بوده.
واقعا ممنون میشم اگه شما یا دوستان اطلاعی در این مورد داره به من کمک کنه ....

آخرین ویرایش:

love virology

New member
تمام پست ها پاک شد/ اگر به هم وزارتی به هم صنفیتون توهین شد پوزش/ دوره ایی شده زدن توی صورتت باید بگی کمه یکی دیگه بزن اونور صورتم / بدرود

alireza-ja

New member
من تمام پستهامو بجز رتبه ها و تبریکاتم و راهنماییهای مختصر به بعضی دوستان رو پاک کردم حدود 10 تا پست نامرتبط گذاشتم که حذف شد از همه عذر میخوام.

انشاالله که بقیه دوستان هم همینکار رو بکنن و از حق طبیعی دفاع خودشون بگذرن.

farzad.lab

مدیر بخش
دوستان کمی آرام تر نقد و انتقاد کنید . وزارت علومی ها هم همه درس میخونن و نمیشه منکر این شد . قطعا همه تلاش کردند و هرکسی در رشته و زمینه ی خودش متخصص و متبحره . من بخاطر توهین های یه عده واقعا متاسفم اما اشکالی نداره این نیز بگذرد . در جواب اون دوست پرستاری که آبروی رشته ی پرستاری رو هم برده باید بگم که تو حقت نبوده پرستاری قبول بشی چون هیچکس حق نداره به هیچ پرستاری دستور بده و حتی اگه دکترای تخصصی رو هم بگیری بازم عقده ای خواهی بود . برای بقیه بچه های حشره شناسی و کرم شناسی و آب و فاضلاب و باکتری و بقیه رشته های چرت و پرت هم آرزوی موفقیت میکنم برید ببینم به کجا میرسید T

با توجه به تذکری که قبلا از دیگر مدیران داشتین . و زبان نامناسبتون که متناسب با این انجمن نیست تکرار بشه بن میشید .
20111019160351904_!!.gif
20111019160351904_!!.gif

سلام و عرض ادب
نتایج ارشد وزارت بهداشت امروز حدود ساعت سه و نیم اعلام می شود. دانشجویان اپیدمیولوژی می توانند با مرجعه به وبلاگ اپیدمیولوژی برای همه با سایر دانشجویان وفارغ التحصیلان اپیدمیولوژی در ارتباط باشند و درصدها و شهر قبولی خود را به اشتراک بگذارند. در این وبلاگ فایلها و کتابهای زیادی برای دانلود قرار داده شده است که می تواند برای تمامی رشته های وزارت بهداشت مفید و قابل استفاده باشد.
اپیدمیولوژی برای همه
epidstudents.blogfa.com

سلام

من واقعا متاسفم برای اون دسته از آدمایی که قرار رو صندلی تحصیلات تکمیلی بشینند و جز قشر تحصیلکرده این مملکت باشند... علم بدون اخلاق به هیچ دردی نمیخوره

همه ی رشته ها قابل احترام هستند و هر کسی در هر رشته ای داره زحمت میشکه و خدمت میرسونه...

زشته واقعا... یه آدم غریبه بیاد تو این سایت چی میگه؟؟ این چیزا چیه مینویسین تو سایت

ببخشید... کی گفته یک دکتری تخصصی علوم آزمایشگاهی مثلا هماتولوژی که متخصص هماتولوژی هست زیر دست به پاتولوژیست هست؟؟ کارشناس علوم آزمایشگاهی آره باید تو آزمایشگاه کار کنه و خدمت کنه

شما که نمیدونی و اطلاع نداری صحبت نکن خواهشا... 3 تا دکتری تخصصی با هم میتونند آزمایشگاه تاسیس کنند... الانم دارن مجوز تک رشته ای رو هم میگیرن

علاوه بر اون فقط قرار نیست تو آزمایشگاه به مردم خدمت داد... هئیت علمی میشن... تو مراکز تحقیقاتی کار میکنند... مسئول فنی تک رشته ای تو آزمایشگاه های خاص میتونند بشن...

بین پاتولوژیست ها و آزمایشگاهیا همیشه مشکل بوده شکی نیست...

منم میتونم به جامعه پرستاری توهین بکنم اما میدونم قشر زحمت کشی هستن... سعی نکنید نماینده بدی باشید... ذهنیت بقیه رو تغییر ندید

قرار به پز دادن باشه که ما باید هر روز پز بدیم...

farzad.lab

مدیر بخش
بعد از این پست دیگه پستی گذاشته نشه تا مدیر مربوطه بیاد پاک کنه پست ها رو ....
20111019160351904_!!.gif
20111019160351904_!!.gif
20111019160351904_!!.gif
20111019160351904_!!.gif

الان همه استرس نتایح رو دارن این بحث ها واقعا درست نیست

alireza-ja

New member
نکات مهم:

همونطور که تا حالا متوجه شدید گردانندگان این تاپیک من و فاطمه خانم (il2) هستیم. پس چند تا نکته رو دقت کنید:

1- اگر لازم باشه تذکری داده بشه و ما دونفر تذکر نداده باشیم در پیام خصوصی به ما بگید که این تذکر رو بده بررسی میکنیم اگر ضرورت داشت حتما اینکار رو میکنیم.

2- پاسخ به توهین ها و پست های نامرتبط چه با لحن محترمانه و چه غیر محترمانه و خود توهین ها هیچ فرقی با هم ندارن هر دوشون یه نتیجه دارن. پس این رو مدنظر داشته باشید.

3- اگر خیلی مجبور شدید جواب گستاخی به نفر رو بدید پیام خصوصی رو واسه همین چیزا گذاشتن اونجا هر چه دل تنگتان میخواهد میتونید نثار همدیگر بکنید. توی تاپیک فقط شخصیت خودتون زیر سوال میره.

4- باز هم تأکید میشه برای چندمین بار. توی این تاپیک فقط جای رتبه و قبولی و تبریک هستش. بقیه سوالات و ... در تاپیکای مربوطه که زیاد هستن پرسید بشه.

***** این پست رو نقل قول نگیرید و تحت هیچ شرایطی بعد از این پاسخ افراد منحرف کننده رو ندییییییییییییییییییییید. کاملا مشخصه اون باز جواب شما رو میده بعد دوباره شما جواب اونو میدید چندین بار این تکرار میشه نفرات بعدی اضافه میشن بعد یه ریش سفید میاد داخل میگه واسه آینده سازان مملکتمون متاسفم بعد سیل تاسفات توسط ریش سفید ها روانه میشه بعد .... همه چی مثل یه سناریو هستش که تا الان چندین هزار بار توی انجمن اتفاق افتاده. پس مثل دانشجوهای عاقل و بالغ از همین اول جواب طرف رو ندید که بحث به جاهای دیگه کشیده نشه.

این پست هر چند صفحه یک بار واسه یادآوری گذاشته میشه.

تشکر از دقت و همکاریتون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

agigesabz

New member
یکی از بزرگان فرمود:
زیست شناس ها علم را کشف میکنند...
پزشکها از علم استفاده میکنند .....
داروسازها علم را حفظ میکنند.....
دندانپزشکها از علم پول در می آورند.......

:thumbsupsmileyanim::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:

aylin520

New member
Bacheha man arshade behdasht emroz elam shode baram baz nmikone safhamo chikar konm? Rotbam ham tak raghami bo0d

sepide.s

New member
سلاااام.من با رتبه ی 46 گرایش ژنتیک تو انتخاب سومم ژنتیک اهواز قبول شدم.هرچند فک میکردم اصفهان قبول شم....البته یکی از گرایشهام رتبه م 14 شد.اما ژنتیک علاقه داشتم.کسی اینجا نیس ژنتیک شهیدچمران اهواز قبول شده باشه؟؟

sepide.s

New member
بله امسال قبول شدم. نتیجه بهداشتم که باز نشده.اونو نمیدونم بیوشیمی قبول بشم یا ژنتیک.چون یه چنتا از شهرای بیوشیمی رو زدم قبل ژنتیک.کلا قاطی پاتی زدم.

aghorbani2011

New member
بیوفیزیک تربیت مدرس.رتبه 228.میدونم رتبه م خوب نیست اما خدا کمکم کرد.خدارو شکککککککر

marzi ba

Well-known member

تبــــــــــــــــــــــــریک میگم قبولی دوستان رو و آروزی موفقیت برای دوستانی که امسال موفق نشدند

به امـــــــــــــــــــــــــــــــید موفقیت تک تک دوستان

بالا