▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

e coli

New member
سلام من 7اسفند فارع التحصیل شدم وبااین حال وزارت علوم جنین شناسی کرمانشاه قبول شدم ولی وزارت بهداشت که خیلی دوسش داشتم بارتبه300مجازنشدم

الهی که همتون موفق باشین و خوشبخت
خدا کنه سال بعد باخوشحالی بنویسم میکروب شناسی شیراز قبول شدم!

هععععیییی

payiz_zxc

New member
اقا احسان من پیشنهاد میکنم این تاپیک فقط بذارین مخصوص علوم و برای بهداشت یک تاپیک دیگه باز کنید،واقعا ادم ناراحت میشه وقتی یک عده میان و نظر میدن که علوم به درد نمیخوره یک جورایی به این همه زحمت ادم توهین میکنن انگار ما که علوم قبول شدیم واقعا تنبل هستیم...
:13:

alireza-ja

New member
نوبت دوم اسمش با خودشه . بهمن

شما که تخصصتون توی بهداشته لطف کنید جواب علومیا رو ندید. متشکرم.

خیر نوبت دوم همان شبانس. کلاسها از مهر شروع میشه و با بچه های روزانه سر یه ککککلا.س میشینن. تمام امکانات برای همه یکسانه. هیچگونه تبعیضی بین شما قائل نمیشن. فقط نوبت دومیا شهریه میدید.

مگر اینکه خود دانشگاه توی دفترچه پذیرش رو نیمسال دوم زده باشه که این با معناش با نوبت دوم فرق داره. اگر زده کد رشته ای نیمسال دوم زده باشه باید از دانشگاه بپرسن که ثبتنامش الانه یا بهمن.

بازم میگم نوبت دوم با نیمسال دوم متفاوته.

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member
سلام
به همه کسانی که قبول شدن تبریک میگم
انشاءا... هرچی خیر و صلاحه همتونه پیش بیاد
قبولی تازه یه قدم بود
نباید به ارشد اکتفا کرد
از ترم اول سعی کنید خوب گوش بدید سر
تو بحثا شرکت کنید
هر دانشگاهی رفتید یادتون باشه همه در یک سطح تقریبا بودید که اونجا قبول شدید, پس اعتماد بنفس داشته باشید
با ارزوی موفقیت

Mrs.Pink

New member
نوبت دوم اسمش با خودشه . بهمن
قلبا برات متاسفم که وقتی معنی نوبت دوم رو نمیدونی میای چند پست بالاتر راجب بهداشت همچون حرفی رو میزنی!! من واقعا دخدر ساکتی هستم ولی دیگه در جواب افرادی مثل تو نمیتونم سکوتمو ادامه بدم !واقعا کنکوراشون قابل قیاس نیس و بهداشت بالاتره عایا؟ بهتر نیس مطالعه و تحقیقاتمونو راجب یه موضوعی ببریم بالا بعدش صحبت کنیم دوست من.چون تقریبا دنیایی میدونه که سطح علمی سوالات وزارت علوم خیلی بالاتر از بهداشته .تو حرفات یطوری صحبت کردی که واقعا حق افرادی که رتبه شدن رو زایل کردی.هرکسی تو انتخابش یه منطقی داره .چقد خوبه که حواسمون باشه چی میگیم و به منطق دیگران احترام بذاریم :)
دوستان اکثرا میدونن من خودم ترجیحم علوم پزشکیه ولی هیچوقت نمیام با فونت قرمز اخطار بدم به سایر دوستان!
میگم به اطلاعاتت افزوده شه : دانشگاه های خارج کشور مدرک وزارت علوم سرزمین پرگهر ما رو خیلی بیشتر از مدرک بهداشتمون قبول دارن و چه بسا رو هوا پذیرفته میشن اون افراد

دوستم ناراحت نشو فقط احساس کردم لازمه یخورده اطلاعاتتو ببرم بالا :) ؛)

آخرین ویرایش:

donbeh

New member
قلبت برات متاسفم که وقتی معنی نوبت دوم رو نمیدونی میای چند پست بالاتر راجب بهداشت همچون حرفی رو میزنی!! من واقعا دخدر ساکتی هستم ولی دیگه در جواب افرادی مثل تو نمیتونم سکوتمو ادامه بدم !واقعا کنکوراشون قابل قیاس نیس و بهداشت بالاتره عایا؟ بهتر نیس مطالعه و تحقیقاتمونو راجب یه موضوعی ببریم بالا بعدش صحبت کنیم دوست من.چون تقریبا دنیایی میدونه که سطح علمی سوالات وزارت علوم خیلی بالاتر از بهداشته .تو حرفات یطوری صحبت کردی که واقعا حق افرادی که رتبه شدن رو زایل کردی.هرکسی تو انتخابش یه منطقی داره .چقد خوبه که حواسمون باشه چی میگیم و به منطق دیگران احترام بذاریم :)
دوستان اکثرا میدونن من خودم ترجیحم علوم پزشکیه ولی هیچوقت نمیام با فونت قرمز اخطار بدم به سایر دوستان!
میگم به اطلاعاتت افزوده شه : دانشگاه های خارج کشور مدرک وزارت علوم سرزمین پرگهر ما رو خیلی بیشتر از مدرک بهداشتمون قبول دارن و چه بسا رو هوا پذیرفته میشن اون افراد

دوستم ناراحت نشو فقط احساس کردم لازمه یخورده اطلاعاتتو ببرم بالا :) ؛)

فرق نمی کنه علوم ما دم و پساس است

Mrs.Pink

New member

فرق نمی کنه علوم ما دم و پساس است

واتس د مینینگ عاو "دم و پساس است" ؟

+اصا این موضوع رو ادامه ندیم اسپمی نشه اینجا مدیرا شاکی شن :))

++ کوچکترین توهینی خطاب به هیچ کسی نداشتم :)

+++ موفق باشیم همگییییی ؛)

alireza-ja

New member
تموم کنید بحثو..
بعد از پستِ من هر کی پستی غیر از رنبه و محل قبولیش و تبریک بذاره خره!!!..

عمو کاظم خداییش یه بار توی عمرت بدرد خورده باشی همین دفعه بوده. ایول

دوستم با 19 سلولی نانوبیوتکنولوژی روزانه دانشگاه تهران

alireza-ja

New member
این بحث وزارت علوم و وزارت بهداشت رو لطفا تمومش کنید . ان شا الله بعد از فارغ التحصیلیتون قضاوت کنید که کدام از این دو بهتر اند و بعد از اینکه بازار کار داشتید . ضمنا این سایت اسمش علوم پزشکی دات کام هستش . من و ده ها نفر دیگه رشتمون فقظ مختص وزارت بهداشته و دوست نداریم رشته های دیگه مثل ابیاری و ... تاپیک بذارن مسلما هر کی اینجاست وزارت بهداشتیه پس تمومش کنید

من نوکر هر چی وزارت بهداشتیه هستم. اصلا وزارت بهداشت تاج سره. بخصوص پرستاریا. دست تک تکشون هم میبوسم. ان شاالله که همتون بهترین موقعیت کاری واستون فراهم بشه.
اصلا وزارت علوم از دانشگاه تهرانش بگیر تا پیام نور بندر جاسک انگشت کوچیکه وزارت بهداشت هم نمیشه. قبول

ما وزارت علومیای نامحرم و بیگانه رو هم تحمل بفرمایید چند صباحی مهمهان شماییم و رفع زحمت میکنیم.

تمنا میکنم این تاپیک رو منحرف نکنید. اگر در این مورد حرفی دارید نگفتیم قدغنه توی این انجمن خیلی راحت میتونید برید یه تاپیک بزنید و اونجا مفصل بحث کنید. فقط این تاپیک رو بیخیال بشید.

این جمله جمله قشنگیه: از دیدگاه روانکاو ها انسان کامل یعنی کسی که به شکوفایی کاملی از استعداد هایش رسیده باشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 12500

donbeh

New member
مجبورشدم بنویسم

وقتی در آمد ماهانه پزشکا بر ملا میشه

که حتی ماهانه به یک میلیارد تومان هم می رسه

و این پائین ترین شون حرف از میلیون ها تومان حقوقه

دیگه برا این یک غاز حقوق که قرار به کارمند رشته های علوم و علوم پزشکی

بدهند این قدر دعوا و کلنجار ندارد با هم خوب باشیم همانطوریکه آنها

با هم بسیارخوب هستند

آخرین ویرایش:

Mrs.Pink

New member
عاغا یا خانوم digoxin یه مثال فقد برات میزنم! ببین دوست من ، ما دیدیم و شنیدیم که خیلی از دانشگاه هاا تو مقطع لیسانس بدون کنکور پذیرش دارن درست ؟ عایا تا بحال از ارزش کنکور سراسری کم شده ؟؟ ینی کسی کنکور سراسری رو تونسته ببره زیرسوال که خب چون یه سری دانشگاه های سطح کشور حالا به هر دلیلی پذیرش بدون کنکور دارن پس کنکور سراسری بده و اخه و خاک بر سرشو این صوبتا؟؟ احتمالا جوابت نع هستش! پس درست نیس الان چون کنکور ارشد وزارت علوم چون یه سری دانشگاه های تیپ 3ش پذیرش دارن ، پس مام بگیم اه اه اه کنکور علوم عاشششغال محضه! هرکی بره واقعا خودشو بی آبرو کرده!!!!
دلیل اینکه این کنکورا هییچوقت از اعتبارشون کم نمیشه اینه که یه سری دانشگاه های تاپ مثل تهران همیشه نیاز دارن به رقابت.رقابت بین خوب و خوب تر ! آقای اردلانی عزیز دوست خوب ما تو انجمن واسه هر درسش نشسته رفرنس خونده کاری که کمتر داوطلبی چه تو بهداش چه تو علوم انجام میده.ایشون شب و روزشو رفرنس خونی کرده و به نتیجه ای که استحقاقشو داشته رسیده.میبینی دوست جان یا خان؟؟؟ تو با حرفات یجورایی زحمت افرادی مثل این آقا رو نادیده گرفتی !

پ.ن : لطفا ادمین یا ادامین (جمع مکسر ادمین!) این حرفارو پاک نکنین بذارین بمونه! آدما از اطلاعات و دیدگاه های بقیه به افکارشون سمت و سو میدن :) چخوبه که گاهی اوقات تو همچین مجامعی ایده ها و افکار منتشر بشه تا همه با هم فکری هم ایده هاشونو یا اصلاح یا تحمیل کنن! ؛) هو عه نایس تایم !:)

آخرین ویرایش:

donbeh

New member
توجه کنید یک رشته هست که خودش را

در تمام رشته ها صاحب نظر می داند

خودشون را آقا و سرور تمام علوم قلمداد می کنند

جالبه هیچ کس حق ندارد بگوید بالای چشمشون ابرو است

در آمدشون سر یه فلک گذاشته است چون کارشون را انحصاری

کرده اند ولی رشته های دیگر را تماشا کنید بسیار بیشتر

از آنها زحمت می کشند کارشون تخصصی و سخت تر و مسئولیتشون به

مراتب بیشتر باهم دعوا می کنند و زیر پای هم را خالی می کنند

راستی روموز کار آنها کجاست؟

آخرین ویرایش:

agigesabz

New member
نه هیچ ربطی نداره اسمش به اینکه بهمن باشه !نوبت دوم یعنی شهریه بدین .بستگی به دانشگاه داره ولی معمولا همین مهرماه ثبت نام میکنن

S@H@R

New member
سلام و خسته نباشید به تمام دوستان
من خیلی وقت هست که این سایت و بخش هاش رو دنبال میکنم اما این اولین پست من هست.
به تمام دوستان تبریک میگم و آرزوی موفقیت براتون دارم.

رشته من ربطی به پزشکی نداره اما چون جوابی نگرفتم گفتم شاید شما اطلاع داشته باشید.
من رشته آمار هستم و پردیس خودگردان دانشگاه امیرکبیر قبول شدم. شنیدم توی این دانشکده به زبان انگلیسی درس داده میشه و حتی موقع ثبت نام مدرک زبان لازمه !!! حقیقت داره ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

mahsa.b

New member
شما که تخصصتون توی بهداشته لطف کنید جواب علومیا رو ندید. متشکرم.

خیر نوبت دوم همان شبانس. کلاسها از مهر شروع میشه و با بچه های روزانه سر یه ککککلا.س میشینن. تمام امکانات برای همه یکسانه. هیچگونه تبعیضی بین شما قائل نمیشن. فقط نوبت دومیا شهریه میدید.

مگر اینکه خود دانشگاه توی دفترچه پذیرش رو نیمسال دوم زده باشه که این با معناش با نوبت دوم فرق داره. اگر زده کد رشته ای نیمسال دوم زده باشه باید از دانشگاه بپرسن که ثبتنامش الانه یا بهمن.

بازم میگم نوبت دوم با نیمسال دوم متفاوته.

درست میگین، من نیمسال دومم،روزانه فقط شروع کلاسا بهمن
مرسی

Ashvini

New member
من که خجالت میکشم رتبه مو بگم... جون رشته م علوم آزمایشاهیه .... درس که نخونده بودم و از درسای زیستیا هم سر در نمیارم. رتبه م فضایی بود و فقط زبان 22 درصد و مجموعه ویروس و قارچ و ایمونو رو 30 زده بودم رشته بیوتکنولوژی میکروبی غیرانتفاعی میمه اصفهان قبول شدم.

تصمیم به ثبت نام ندارم چون ارشد علوم با این وضع قبولی برام نمیصرفه....ایشاله سال آینده وزارت بهداشت...

بالا