▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

زینبی

New member
روز 12 شهریور کارنامه ها رو میزنن درسته؟ اونوقت میتونیم بفهیم انتخابای قبلی هم آوردیم یا نه و آخرین رتبه قبولی چی بوده؟

Immunity

Well-known member
سلام بچها چقد خوشحالم انگار خودم قبول شدم ...یاد سال پیش افتادم همین روزا بود ...به همتون تبریک میگم..به علیرضا میگم پزوهشگاه خوبه امکاناتش غذاش فقط خوابگاه نداره...هزینه شبانه سلولی
:riz304:1800

alireza-ja

New member
سلام بچها چقد خوشحالم انگار خودم قبول شدم ...یاد سال پیش افتادم همین روزا بود ...به همتون تبریک میگم..به علیرضا میگم پزوهشگاه خوبه امکاناتش غذاش فقط خوابگاه نداره...هزینه شبانه سلولی
:riz304:1800

سلام. ممنون. آره خیلی خوب بود یک ماه پیش یه کارگاه رفته بودم اونجا. البته من دیگه همین بیوشیمی رو ادامه میدم. شانس نداشتیم که پارسال قبول شیم اونجا.

Immunity

Well-known member
سلام. ممنون. آره خیلی خوب بود یک ماه پیش یه کارگاه رفته بودم اونجا. البته من دیگه همین بیوشیمی رو ادامه میدم. شانس نداشتیم که پارسال قبول شیم اونجا.

امیدوارم بهترین تصمیم بگیری ....اگه قبول شده بودی کنارهم بودیم!حالا مهم نیس چیزی از دست ندادی

oloom_az

New member
سلام دوستان
منم بیوتک پژوهشگاه قبول شدم
رتبم 155 بود
خدایا شکررررررررت

- - - Updated - - -

سلام دوستان
منم بیوتک پژوهشگاه قبول شدم
رتبم 155 بود
خدایا شکررررررررت

homai

New member
باد آمد و بوی عنبر آورد, بادام شکوفه بر سر آورد.

حیفم آمد در شادی و نشاط دوستان عزیزم شریک نشوم :riz304:

دوتا مطلب دارم

1-وارد رشته ای شوید که به آن علاقه دارید

اینکه انگار شامل حال همه دوستان هست

2- در هر رشته ای شروع به تحصیل می کنید نیت

کنید در درجه نخست خدمت به مردم را

همیشه موفق باشید

gostantanie

New member
فیزیولوژی دانشگاه اردبیل
از بچه های فیزولوژی کسی نیست؟؟؟؟
در ضمن رتبم 115 بود.

سلام به قبول شدگان بیوتکنولوژی میکروبی و صنعت و محیط زیست دانشکده علوم فنون نوین دانشگاه تهران
من ترم بالاییتون هستم.
سوالی بود در خدمتم..
خصوصی
راستی دیدم یکی از دوستان با رتبه 23 شبانه قبول شده :5: آخه چراااااا ؟؟؟؟

سلام , به همه تبریک میگم , من با رتبه ۶۰۰ و دوستم با رتبه ۴۵۰ , بیوشیمی روزانه دانشگاه گیلان قبول شدیم , من واسه کنکور علوم هیچی نخوندم , دعا کنین وزارت بهداشت قبول شم خیلی زحمت کشیدم واسه وزارت بهداشت

mina6228

New member
سلام به همه دوستانی که قبول شدن . و به همه تبریک میگم . :riz304: :ad54ad:

digoxin

New member
با سلام و عرض تبریک به همه کسانی که کنکور علوم تحقیقات قبول شدن . ولی دوستان توجه کنید اینجا انجمن سایت علوم پزشکیه . مسلما کسانی که اینجا اومدن دلشون نمیخوالد درباره ی رشته های علوم تحقیقات رتبه هاتونو بگید . من منتظرم کسانی که پرستاری قبول شدند در این تاپیک اعلام کنند . کنکور وزارت علوم خیلی راحت بوده دوست من مهندسی کشاورزی گرایش آبیاری میخونه امسال شرکت کرد و 40 درصد از یکی از درس ها رو زد رتبش شد 160 . پس خواهش میکنم فقط کنکور علوم پزشکی رو بگید که بقیه سردر گم نشن من خودم فک میکردم شماها بهداشت قبول شدین تعجب کرده بودم چون هنوز نتایج نیومده

digoxin

New member
به تمام کسانی که کنکور غیر پزشکی قبول شدن پیشنهاد میکنم کمی بیشتر درباره ی رفتن به دانشگاه فکر کنند و اگه کنکور وزارت بهداشت قبول شدند برن دانشگاه علوم پزشکی . اصلا قابل مقایسه نیستن این دو با هم نه دانشاه ها نه کنکور ها

mahsa.b

New member
سلااام دوستاان
تبرییک به همه
من بیوتک الزهرا
کسی اطلاع داره نوبت دوم ثبت نامش مهره یا بهمن؟؟

mr1371

New member
سلام تبریک به همه قبولیها..حتما تمام شما دوستان عزیز کنکور بهداشت هم شرکت کردین من آرزوی موفقیت تو نتایج بهداشت هم میکنم البته رفتن تو دانشکده بهداشت رو اولویت قرار بدین خیلی بهتر از علومه............موفق باشین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mrs.Pink

زینبی

New member
سلام. دبدم که بچه ها نوشتن فقط بهداشت رو بگین. ولی عنوان تاپیک نوشته علوم و بهداشت. یعنی هر دو تا هم همینجا اعلام میشه دیگه. جاوب بهداشتم بیاد بچه ها میان اعلام می کنن.

بالا