▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

مهلا1991

New member
سلام بر همگی میکروب شناسی بین الملل دانشگاه ایران قبول شدم به نظر شما دوستان چیکار کنم ؟

به نظر من اگه انگیزه ی یکسال دیگه درس خوندنو دارید به بین الملل فکر نکنید.حالا اگ تهراتی هم نباشید هزینتون دوبرابر میشه بعدشم تو این اوضاع که بیکاری بیداد میکنه داشتن یا نداشتن یه مدرک زیاد دردی از ادم دوا نمیکنه

alij

New member
ثبت نام بین الملل بهشتی کیه؟؟؟؟؟
تورو خدا نگرانم!با روزانه هاست یا انجام شده؟

سایت دانشگاه شهید بهشتی قسمت معاونت اموزشی بعد قسمت مدیریت و واحدهای تابعه قسمت مدیریت امور امزش و تحصیلات تکمیلی یک اطلاعیه اونجاست

stem_cell

New member
بجه ها می شه خواهش کنم اگه کسی بین الملل بیتکنولوژی قبول شده بگه نمرش چند بوده ؟کسی می دونه امسال آخرین پذیرفته شده بین الملل بیوتکنولوژی نمره یا رتبش حدود چند بوده ؟خیلی برام مهمه

XXIII

New member
به نام خدا
دوستان سلام
ثبت نامی های دانشگاه تهران
امروز یکی از دوستان من رفتن برای هسته گزینش
چیز خاصی نیست جز تحویل دادن مدارک
کارش هم ظاهراً کمتر از 5 دقیقه انجام میشه (واسه این 5 دقیقه باید بریم تهران و برگردیم)
کار خاصی دیگه ای نداشتن
فقط گفت از اون فرم یک کپی داشته باش
آدرسش هم انتهای خیابان قدس

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

Arshida

New member
به نام خدا
دوستان سلام
کارش هم ظاهراً کمتر از 5 دقیقه انجام میشه (واسه این 5 دقیقه باید بریم تهران و برگردیم)
کار خاصی دیگه ای نداشتن

خیلی ممنون از اینکه این اطلاعات رو گذاشتین.
واسه این 5 دقیقه من هم باید 12 ساعت راه رو بیام:(
اون رسیدی که نوشته تحویل بگیرین برا ثبت نام چی؟

XXIII

New member
خیلی ممنون از اینکه این اطلاعات رو گذاشتین.
واسه این 5 دقیقه من هم باید 12 ساعت راه رو بیام:(
اون رسیدی که نوشته تحویل بگیرین برا ثبت نام چی؟

خواهش می کنم
نمیدونم
ظاهرا باید تحویل بدن
چیز خاصی راجع به این مورد نگفت
البته بگم که دوستم گفت دو دقیقه ای کارت تموم میشه من یه خورده بالاتر بردم بعداً کسی نگه فلانی بهمون دروغ گفته

shahrzad_a

New member
به نام خدا
دوستان سلام
کار خاصی دیگه ای نداشتن

خیلی ممنون دوست عزیز واقعا لطف کردی اطلاع دادی.:rose::rose::rose:

sa@@ra

New member
بجه ها می شه خواهش کنم اگه کسی بین الملل بیتکنولوژی قبول شده بگه نمرش چند بوده ؟کسی می دونه امسال آخرین پذیرفته شده بین الملل بیوتکنولوژی نمره یا رتبش حدود چند بوده ؟خیلی برام مهمه

باید صبر کنی تا زمان انتشار کارنامه های نهایی اون موقع میاد که هر شهری تا چه رتبه ای اوردن
الان که چیزی معلوم نیست:ahi5slcgm04mi8jqqkl

- - - Updated - - -

اطلاعیه ثبت نام نیست

فلور تماس بگیر خوب با شعبه بین الملل

sajad93

New member
دوستانی که بین الملل فبول شدن و شک دارن برن یا نه من خودم پارسال تو وضعیت شما بودم ولی الان خیلی خوشحالم که بین الملل نرفتم و با چند ماه درس خوندن یه دانشگاه خوب فبول شدم واقعا مدرک ارزش این همه پول رو نداره ادم باید زحمت بکشه یه چیز رو بدست بیاره کافیه یک سال صبر کنید اخه سالی 10 میلیون واسه یه مدرک کارشناسی ارشد ؟

khatere31

New member
دوستانی که بین الملل فبول شدن و شک دارن برن یا نه من خودم پارسال تو وضعیت شما بودم ولی الان خیلی خوشحالم که بین الملل نرفتم و با چند ماه درس خوندن یه دانشگاه خوب فبول شدم واقعا مدرک ارزش این همه پول رو نداره ادم باید زحمت بکشه یه چیز رو بدست بیاره کافیه یک سال صبر کنید اخه سالی 10 میلیون واسه یه مدرک کارشناسی ارشد ؟

دوست عزیز شما مثل اینکه نه سربازی داشتید مه طرح که اینقدر راحت میفرمایید یه سال دیگه بخونن . کسی که رفت طرح یا سربازی دیگه باید قید مدارک بالاتر رو بزنه. واسه همینه که کسی که پولشو داره صبر نمیکنه

sa@@ra

New member
دوست عزیز شما مثل اینکه نه سربازی داشتید مه طرح که اینقدر راحت میفرمایید یه سال دیگه بخونن . کسی که رفت طرح یا سربازی دیگه باید قید مدارک بالاتر رو بزنه. واسه همینه که کسی که پولشو داره صبر نمیکنه

احیانا شما با Ahmad MSh تو فیسبوک رابطه ای ندارین؟اونم رتبش 11 شده .بر خلاف نام کاربریتون:tonguesmiley:

mahsast

New member
خیلی ممنون دوست عزیز واقعا لطف کردی اطلاع دادی.:rose::rose::rose:

دوستان منم امروز رفتم اتفاق خاصی نیفتاد فقط مدارکو می خواستن همین اصلا نگران نباشید یه رسید میدن که فک کنم باید برا ثبت نام اسکنش کنید:thumbsupsmileyanim:

mahsa1111

New member
به نام خدا
دوستان سلام

کار خاصی دیگه ای نداشتن

oخیلی نامردن..من 2شنبه نوتمبمه.فردا صبح باید یرم 12ساعتم تو رام..بلیطم گرفتم 57 تومن:New (6):

mahsa.parmis88

New member
به نام خدا
دوستان سلام
کار خاصی دیگه ای نداشتن

بله دقیقا همین بود!!!!

بالا