▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

Arshida

New member
بچه ها تو تعهد نامه قید میشه فقط خوابگه یا یه چیز کلیه میشه باهاش وام گرفت؟
منظورم اینه من باید برا وام و خوابگاه دو تا تعهد جدا ببرم یا یکی کافیه ؟
فرمی که دانشگاه ما داده بود نوشته برای صندوق رفاه دانشگاه که شامل وام و خوابگاه میشه.نباید نیازی به دوتا تعهد جدا باشه!
ببین فرم دانشگاتون داخل تعهدنامه چی ذکر کرده.

eli_d

New member
سلام دوستان گلم کسی میتونه من رو راهنمایی کنه برای ارشد پرستاری پرایش داخلی جراحی ؟؟؟ اگر در خصوصی پیام بدید یا با متن خوذم که بتونم پاسخ هاتون رو پیدا کنم ممنون میشم.

narges.a

New member
من این فرم رو بردم محضر، اسم دانشگاه تهران رو باید مینوشتم.فکر میکردم فرد بازنشسته و جواز کسب هم میتونه ضامن باشه ولی محضر به من گفت این فرم قدیمی هست و ضامن حتما باید فرد کارمند شاغل باشه.من هم در به در دنبال کارمند ضامن :(
جالبه.ولی من تو خود فرما دیدم اونم از تو فرم خود اداره رفاه که نوشته بود کارمند بازنشسته میتونه باشه

zy zy

New member
من این فرم رو بردم محضر، اسم دانشگاه تهران رو باید مینوشتم.فکر میکردم فرد بازنشسته و جواز کسب هم میتونه ضامن باشه ولی محضر به من گفت این فرم قدیمی هست و ضامن حتما باید فرد کارمند شاغل باشه.من هم در به در دنبال کارمند ضامن :(
ای بابا این چه وضیه ، منم پدرم بازنشسته س میخاستم پدرمو ببرم واسه ضامن :sadsmiley:

mahsa.parmis88

New member
جالبه.ولی من تو خود فرما دیدم اونم از تو فرم خود اداره رفاه که نوشته بود کارمند بازنشسته میتونه باشه

من امروز رفتم محضر با پروانه کسب.کارام هم انجام شد.اصلا تو خود فرم قید کرده کارمند استخدامی یا پیمانی،پروانه کسب یا کارمند باز نشسته!

mahsa.parmis88

New member
آره داخل فرم گفته.
نمیدونم چرا این طور به من گفت!!!!!

اگه میخوای مطمئن بشی شنبه زنگ بزن به خود خوابگاه یه آقای خوش برخوردی هم جواب میده ازش بپرس تا خیالت راحت بشه عزیزم...ولی خب مهم فرمه که خودش اینارو نوشته...

م.صفری

New member
فرمی که دانشگاه ما داده بود نوشته برای صندوق رفاه دانشگاه که شامل وام و خوابگاه میشه.نباید نیازی به دوتا تعهد جدا باشه!
ببین فرم دانشگاتون داخل تعهدنامه چی ذکر کرده.

فرما برای همه دانشگاه ها یکیه
اره از یکی ک خودش خئابگاهه پرسیدم گف یکی کافیه

negarnbi

New member
بچه ها این فرم محضری که میگید اصلا برای چی هست و کجاست یعنی از کجا دانلود کنم و اگه خوابگاه بخوام باید از الان دنبالش باشم؟

biochemisto

New member
سلام بچه ها.واسه ارشد هم بايد فرم تعهد كار پر كنيم؟ آخه دانشگاهه ما خواسته

hebe.nurse

New member
بچه ها تو تعهد نامه قید میشه فقط خوابگه یا یه چیز کلیه میشه باهاش وام گرفت؟
منظورم اینه من باید برا وام و خوابگاه دو تا تعهد جدا ببرم یا یکی کافیه ؟

نه شامل جفتش میشه. ی تعهد کفایت میکنه. دقیقا تو متن فرم اینو نوشته که هم صندوق رفاه دانشجویان هم خوابگاه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

مهلا1991

New member
بچه ها اون تعهد نامه چقدر طول میکشه تا اماده بشه؟بمن که گفتن معلوم نیست بهت خوابگاه بدیم یا نه چکار کنم؟منم باید برم تعهد نامه رو اماده کنم؟

Azin E

New member
بچه ها اون تعهد نامه چقدر طول میکشه تا اماده بشه؟بمن که گفتن معلوم نیست بهت خوابگاه بدیم یا نه چکار کنم؟منم باید برم تعهد نامه رو اماده کنم؟

مهلا جان به منم تلفنی گفتن نمیدن ولی دارم تمام مدارک لازم واسه خوابگاه و تعهد نامه رو آماده میکنم.حضوری که رفتم با اصرار شاید قبول کردن ولی میترسم اگه مدارک نباشه اون موقع نشه کاری کرد.محضر خیلی طول نمیکشه.هزینشم از من 40 هزار تومن گرفت

مهلا1991

New member
مهلا جان به منم تلفنی گفتن نمیدن ولی دارم تمام مدارک لازم واسه خوابگاه و تعهد نامه رو آماده میکنم.حضوری که رفتم با اصرار شاید قبول کردن ولی میترسم اگه مدارک نباشه اون موقع نشه کاری کرد.محضر خیلی طول نمیکشه.هزینشم از من 40 هزار تومن گرفت

منم تمام مدارکشو اماده کردم فقط همون تعهد نامه مونده گفتم شنبه باز زنگ بزنم اصرار کنم ببینم چی میگن انشاا... که بهمون بدن

khatere31

New member
سلام..یه سوال داشتم. ببخشید کسی ایمنی بین الملل بهشتی قبول شده.؟ ثبت نام چجوریه.؟ تلفن جواب نمدین تو سایت هم نیست. کسی میدونه چیکار کنم.؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

م.صفری

New member
منم تمام مدارکشو اماده کردم فقط همون تعهد نامه مونده گفتم شنبه باز زنگ بزنم اصرار کنم ببینم چی میگن انشاا... که بهمون بدن

تو این جور کارا باید اسرار کرد یعنی چی نمیدن شما تعهدو بر انقد گیر بده که مجبور شن
تعهد نیم ساعت طول میکشه تا اماده بشه

shahrzad_a

New member
ممنون دوستان خوبم بابت راهنماییهاتون در مورد فرم تعهد :rose::rose::rose:

narges.a

New member
Mahla1991 azin e شما کجا قبول شدین که گفتن خوابگاه نمیدن ؟ثبت نام کردین؟

sepideeee

New member
من امروز رفتم محضر با پروانه کسب.کارام هم انجام شد.اصلا تو خود فرم قید کرده کارمند استخدامی یا پیمانی،پروانه کسب یا کارمند باز نشسته!
این فرم محضریه شما چجوریه؟؟ واسه ما اصلا از ضامن و این حرفا چیزی نگفته :1dco2x0p1lilzhfpg1t

بالا