▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

mz18

New member
دانشگاه اردبیل لیسانس میکروب تموم کردم و کاری به تاریخ تموم شدن دانشگاه ندارن فقط پرسیدن دانشنامه داری؟منم دانشنامم رو چند ماه بعد از تموم کردن دانشگاه گرفته بودم(سال پیش)

آخرین ویرایش:

hidena

New member
سلام دوستانی که یزدقبول شدن تبریک میگم بچه ها تعهدمحضری وریزنمرات هم میخواد??????ممنون میشم جواب بدین ثبت نام حضوریه???

kodom daneshgah manzoretune?
daneshgahe yazd? ya olum pezeshki?
daneshgahe shahid sadoghi sabtenamesh hozoriye
15 ,16 vase rozan
taahode mahzari ham joze madareke sabtenam avorde
riz nomarat ro nemidunam
akhe be kasaeike govahi movaghat daran riz nomarat fekr nakonam bedan

m_mobini

New member
kodom daneshgah manzoretune?
daneshgahe yazd? ya olum pezeshki?
daneshgahe shahid sadoghi sabtenamesh hozoriye
15 ,16 vase rozan
taahode mahzari ham joze madareke sabtenam avorde
riz nomarat ro nemidunam
akhe be kasaeike govahi movaghat daran riz nomarat fekr nakonam bedan
ممنون ازپاسختون لطف کردین.....

shahrzad_a

New member
دوستان یونی تهران یه سوال! واسه فرم تعهد محضری تو قسمت نام دانشگاه باید دان کارشناسی رو بنویسیم یا دان تهرانو؟ چون یکی میگفت اگه از دانشگاه کارشناسی وام گرفتید یا خوابگاهی بودید باید اینو پر کنید اما به نظر خودم دان کارشناسی چه ربطی به ارشد داره که اینا از ما تعهد بخوان من که تو دوره کارشناسی نه وام گرفتم نه خوابگاهی بودم اما تو دوره ارشد می خوام از خوابگاه استفاده کنم این فرمو آماده کنم؟ پلیز جواب :smiliess (9)::dadad4:

zahra2013

New member
دوستانی که دانشگاه تهران قبول شدید بی زحمت هر اطلاعاتی رسید دستتون بگین... مثلا این هسته تحقیق و نظر دهی (گزینش) چیه؟ بعد اینکه خوابگاه کی می دن و چطوری باید گرفت... ممنونم دوستان

سلام دوست عزیز
من دیروز رفتم واسه ثبت نام،یه فرم بهمون داده بودن که باید میرفتیم یه سری امضا میگرفتیم مثلا اداره رفاه دانشجویی ، اداره تغذیه و ... تو برگه ای که بهمون داده بودن یه موردی به اسم گزینش بود که باید چنتا فرمو پر میکردیم مثلا آدرس چنتا از دوستای دوره ی کارشناسیمونو و یه سری اطلاعات شخصی.

البته من علوم بهزیستی قبول شدم.

khatere31

New member
دوستان یونی تهران یه سوال! واسه فرم تعهد محضری تو قسمت نام دانشگاه باید دان کارشناسی رو بنویسیم یا دان تهرانو؟ چون یکی میگفت اگه از دانشگاه کارشناسی وام گرفتید یا خوابگاهی بودید باید اینو پر کنید اما به نظر خودم دان کارشناسی چه ربطی به ارشد داره که اینا از ما تعهد بخوان من که تو دوره کارشناسی نه وام گرفتم نه خوابگاهی بودم اما تو دوره ارشد می خوام از خوابگاه استفاده کنم این فرمو آماده کنم؟ پلیز جواب :smiliess (9)::dadad4:

دوست من تعهد محضری رو شما آماده میکنید میبرید میدید به دانشگاه مقصد . دانشگاهیی که در سال جاری قراره ازش وام یا خوابگاه بگیرید. محضر اسم دانشگاه رو باید بنویسه. این سند واسه روزیه که شما قسطاتونو ندادید دانشگاه بره شکایت کنه و این حرفا. حالا با این اوصاف دوست شما رو چه حسابی گفته دانشگاه قبلی رو بنوسید من هرچی فکر کردم نفهمیدم :) تهرانو بنویسید

fate-gh

New member
سلام دوست عزیز
من دیروز رفتم واسه ثبت نام،یه فرم بهمون داده بودن که باید میرفتیم یه سری امضا میگرفتیم مثلا اداره رفاه دانشجویی ، اداره تغذیه و ... تو برگه ای که بهمون داده بودن یه موردی به اسم گزینش بود که باید چنتا فرمو پر میکردیم مثلا آدرس چنتا از دوستای دوره ی کارشناسیمونو و یه سری اطلاعات شخصی.

البته من علوم بهزیستی قبول شدم.

ممنونم دوست عزیز :riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra2013

Hamidvet

New member

باید نااااااااام دانشگاه مقطع جدید نوشته بشه؛ چون این تعهد مال اوناست ...

zy zy

New member
دخترا کسی از کرمانشاه هست دانشگاه تهران قبول شده باشه؟؟؟؟

م.صفری

New member
بچه ها تو تعهد نامه قید میشه فقط خوابگه یا یه چیز کلیه میشه باهاش وام گرفت؟
منظورم اینه من باید برا وام و خوابگاه دو تا تعهد جدا ببرم یا یکی کافیه ؟

م.صفری

New member
دوستان من چهار شنبه حضوری رفتم ثبت نام کردم
گواهی موقت و مدرک طرحم نداشتم چون طرح نرفتم و بلافاصله قبول شدم
اما مشکلی نبود فقط کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس دادم
واسه چهارتا کپی منو کشوندن تا شهرکرد :14:
پس اونایی که این مدارکو ندارن نگران نباشن
گفتن 25 شروع کلاساس

mahsast

New member
دوستان من چهار شنبه حضوری رفتم ثبت نام کردم
گواهی موقت و مدرک طرحم نداشتم چون طرح نرفتم و بلافاصله قبول شدم
اما مشکلی نبود فقط کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس دادم
واسه چهارتا کپی منو کشوندن تا شهرکرد :14:
پس اونایی که این مدارکو ندارن نگران نباشن
گفتن 25 شروع کلاساس

منم گواهی موقت ندارم یعنی مشکلی پیش نمیاد ثبت نام ما اینترنتی:sadsmiley::sadsmiley:

م.صفری

New member
منم گواهی موقت ندارم یعنی مشکلی پیش نمیاد ثبت نام ما اینترنتی:sadsmiley::sadsmiley:

اره اصلا خود دانشگاه میدونه من رفتم حرفی نزدن گفتن خودمون استعلام میکنیم

- - - Updated - - -

بچه ها تو تعهد نامه قید میشه فقط خوابگه یا یه چیز کلیه میشه باهاش وام گرفت؟
منظورم اینه من باید برا وام و خوابگاه دو تا تعهد جدا ببرم یا یکی کافیه ؟

کسی نیست جواب بده ؟:smilies:

Arshida

New member

من این فرم رو بردم محضر، اسم دانشگاه تهران رو باید مینوشتم.فکر میکردم فرد بازنشسته و جواز کسب هم میتونه ضامن باشه ولی محضر به من گفت این فرم قدیمی هست و ضامن حتما باید فرد کارمند شاغل باشه.من هم در به در دنبال کارمند ضامن :(

بالا