▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

Rpm

New member
دوستی که گفت روزانه ها نیمه دومن مطمینن؟آخه دوستم پارسال که روزانه قبول شد نیمه اول رفت...اینجوری که خیلی بده

hidena

New member
عزیزم کلاسای بچه های روزانه همیشه مهرماه شروع میشه.
شبانه و بین الملل به بهمن میخورن.

- - - Updated - - -

عزیزم کلاسای بچه های روزانه همیشه مهرماه شروع میشه.
شبانه و بین الملل به بهمن میخورن.

salam bahar jan
mer30:bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:

tayebe

New member
منم شرایط تو رو دارم.امروز رفتم دانشگاه که گواهی موقت بگیرم گفت به شما نمیدیم.دانشگاه ارشدتون از ما استعلام کنه ما براشون محرمانه میفرستیم

ریز نمرات رو محرمانه میفرستن... باید گواهی موقت رو داشته باشین.
من خودم یکی دوماه پیش گواهی موقت گرفتم. فقط کافیه مدرک پایان طرح داشته باشین و صندوق رفاه تسویه کرده باشین.

dilak

New member
سلام مگه رشته ودانشگاه اولت چی بود؟ ؟
توسایت سنجش نوشته هرگونه انتقال به رشتهای زیرین منوط به توافق دو دانشگاه مبدا و مقصد میباشد
یوتکنولوژی دانشگاه الزهرا تهران
الان که نامزد کردم امکان رفتن به شهر دیگه رو ندارم

سلام دوستان
منم پرستاری داخلی جراحی دانشگاه مشهد قبول شدم
کسی نمیدونه ثبت نام دانشگاه مشهد دقیقا کی هست؟هنوز توی سایتش چیزی نزده
شماره هاشونم ج نمیدن:dadad4:

vahid28

New member
من توی وزارت علوم آبدهی به جلبک های دریایی دانشگاه علی آباد و وزارت بهداشت بال مگس شناسی دانشگاه علوم پزشکی برره قبول شدم
به نظرتون کدومش برم عایا ؟

arash.tom

New member
شما که ورودی 87 بودین!الان 2 سالی هست که بشدددددت سخت گیرشدن !
من ورودی 89 همین دانشگاهم
موفق باشید همیشه :)
پس ديگه چي شده بودن؟!من خودم 4 بار حراستي شدم يه بارش بخاطر دعوا با مهدي موكتي ;-)
مرسي. شمام موفق باشين.

من توی وزارت علوم آبدهی به جلبک های دریایی دانشگاه علی آباد و وزارت بهداشت بال مگس شناسی دانشگاه علوم پزشکی برره قبول شدم

نیس رشته های خوبین:21:
شمادوتاش رو برو
البته یکم برات سخت میشه
ولی خوب چون میگذرد غمی نیس:thumbsupsmileyanim:

arash.tom

New member
من امروز رفتم تربیت مدرس اصلا به آدم جواب نمیدن واقعاکه!!!میگن مگه نگفتیم نیایین،هرچی پرسیدم گفتن برین سایتوبخونین،حراستشم که کشته منو با! فک کن داداشم 15سالشه بااون رفته بودم کارت شناساییامونوگرو حراست گذاشتیم،اصلا ازون لحاظ مشکل پیداکردم باهاش فک کن دم بدم به همه‌چیت گیر بدن!!!
مرسي.خب بهشون ميگفتين تو سايت هم چيزي نزدين كه! خب از اين جهت انگاري حراستي هاي اينجا هم کپي پيست باهنر هستن!!از شانس ماست انگاري :-\

midwif.mah

New member
بچه ها لينكش رو راستش بلد نبودم چه جوري بزارم ولي تو قسمت سرگرمي انجمن و ارشد مامايي هست..:riz513:

biol

New member
سلام.
راجبه اینکه توی مدرک اسمی از بین الملل میاد؟و بقیه مسایل اون.توی سایت دانشکده بین الملل علوم پزشکی همدان هیچ اطلاعات جدیدی نیست.بیوتک اونجا چجوریه؟

Hamidvet

New member
من امروز رفتم تربیت مدرس اصلا به آدم جواب نمیدن واقعاکه!!!میگن مگه نگفتیم نیایین،هرچی پرسیدم گفتن برین سایتوبخونین،حراستشم که کشته منو با! فک کن داداشم 15سالشه بااون رفته بودم کارت شناساییامونوگرو حراست گذاشتیم،اصلا ازون لحاظ مشکل پیداکردم باهاش فک کن دم بدم به همه‌چیت گیر بدن!!!

آره تربیت مدرس اطلاعیه هاشو دیر میزنه؛ واسه منم (ثبت نام دکترا) دیر زدن ولی صبر کنید و فقط و فقط چشم به سایتش (بخش آموزشی - اطلاعیه ها) داشته باشین، همین.

solmaz01

New member
منم هماتولوژی تبریز
سلولی تهران پژوهشگاه قبول شدم
به همه تبریک میگم ایشالا به سلامتی ...

ROJO

New member
دانشگاه برره:25r30wi::25r30wi:خیلی باحال بود، ممنون شااد شدم:riz304:

Azin E

New member
ریز نمرات رو محرمانه میفرستن... باید گواهی موقت رو داشته باشین.
من خودم یکی دوماه پیش گواهی موقت گرفتم. فقط کافیه مدرک پایان طرح داشته باشین و صندوق رفاه تسویه کرده باشین.

مطمینی؟من جفتشو دارم.اصلا گفتن مدرک اصلیم تا آخر شهریور آماده میشه ولی گواهی موقت نداد

بالا