▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

comet_utob

New member
سلام:ad54ad:
یکی از دوستام شبانه دانشگاه تهران هست میگفت که تو سایت شبانه نوشته تحویل مدارک تا 26 ام.شما هم شبانه هستین، آره؟

آره منم شبانه ام ولی چون توی فرم تاییدیه نوشته بود دانشکده پزشکی گفتم شاید باید د. پزشکی تحویل بدم . دوستتون مدارکشو تحویل داده؟ میدونه شهریه چقدره؟
آخه من هفته پیش رفتم واحد شبانه گفتن هنوز معلوم نیس ولی شاید بشه ترمی 3 و نیم. یعنی حتی از آزاد هم گرونتر :5:

mahsa1111

New member
بچه های دانشکده بهداشت دانشگاه تهران ک خوابگاهی هستین این هفته ک بیاد نمیرین تهران؟؟ همه هماهنک باشیم نریم خوابگام ک نداریم،شروع کلاسام ک 5 مه

fate-gh

New member
بچه های دانشکده بهداشت دانشگاه تهران ک خوابگاهی هستین این هفته ک بیاد نمیرین تهران؟؟ همه هماهنک باشیم نریم خوابگام ک نداریم،شروع کلاسام ک 5 مه

برای ثبت نام حضوری چیکار می کنین؟ منم دانشکده بهداشتم

mahsast

New member

من دانشکده بهداشت نیستم ولی فک کنم برا ثبت نام حضوری باید هفته بعد بریم مگه نه؟:(50):

mahsa1111

New member
ثبت نام حضوری تحویل مدارک اسکن شده اس،مدارکو ک فرستادیم.وقتی خوابگاه نداریم چیکار کنیم؟؟

- - - Updated - - -

شب کجا بخوابیم:smiliess (7):

mahsast

New member
ثبت نام حضوری تحویل مدارک اسکن شده اس،مدارکو ک فرستادیم.وقتی خوابگاه نداریم چیکار کنیم؟؟

- - - Updated - - -

شب کجا بخوابیم:smiliess (7):

منم به همین فک میکنم اگه هفته بعد بریم نمیشه که دوباره برگردیم میشه؟:5:

mahsa1111

New member
منم به همین فک میکنم اگه هفته بعد بریم نمیشه که دوباره برگردیم میشه؟:5:
نه نمیشه،هر وقت خوابگاهمون مشخص شد میریم،زمان تحویل مدارک تا 2 مهر،اگه تا اون زمان خوابگاه ندادن مدارکو پست میکنیم

nafasn

New member
منم دانشگاه ساری قبول شدم...
اونجام هم ثبت نام.هم شماره دانشجویی.هم برنامه کلاسی رو به ما همون روز ثبت نام حضوری دادند...فقط خوابگاه موند که اونم تو اطلاعیشون زدن 29 تا یکم نوبت خوابگاههاست...

Proteus

New member
بچه ها شماره دانشجویی دادن :thumbsupsmileyanim: هوووووووووراااااا

Arshida

New member
آره منم شبانه ام ولی چون توی فرم تاییدیه نوشته بود دانشکده پزشکی گفتم شاید باید د. پزشکی تحویل بدم . دوستتون مدارکشو تحویل داده؟ میدونه شهریه چقدره؟
آخه من هفته پیش رفتم واحد شبانه گفتن هنوز معلوم نیس ولی شاید بشه ترمی 3 و نیم. یعنی حتی از آزاد هم گرونتر :5:

ایشون هنوز نرفتن.قراره فردا بره برا تحویل مدارک. شما تهرانی هستین؟ اگه میتونین حتما فردا برین چون برا شبانه ها اطلاعیه جدا زدن.http://shabaneh.tums.ac.ir/arshad1.asp
درباره شهریه اطلاعی نداشت.قراره همون فردا (26ام) بره دنبال کاراش

آخرین ویرایش:

mahsa1111

New member
کسی میدونه بعد اینکه تو سامانه اسکان ثبت نام کنیم چقد طول میکشه خوابگاه بدن؟! البته بعد اینکه بتونیم وارد سامانه بشیم

بالا