▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

Arshida

New member
اصلا انگار نه انگار ورودی های کارشناسی ارشد هم هستند بابا ما زنده ایم وجود داریم یه اطلاعیه هم واسه ما بزنید به خدا ثواب داره :1dco2x0p1lilzhfpg1t

شما مدارکتون رو تحویل دادین؟
راستی محل تشکیل کلاساتون با روزانه ها یک جا هست؟

comet_utob

New member
شما مدارکتون رو تحویل دادین؟
راستی محل تشکیل کلاساتون با روزانه ها یک جا هست؟

سلام هم کلاسی :ad54ad: بله واسه منم نوشته دانشکده پزشکی چون تعداد کمه همه باهمیم ' نه آخه نوشته ۲۹شهریور تا ۲ مهر :21:

آخرین ویرایش:

Arshida

New member
سلام هم کلاسی :ad54ad: بله واسه منم نوشته دانشکده پزشکی چون تعداد کمه همه باهمیم ' نه آخه نوشته ۲۹شهریور تا ۲ مهر :21:

سلام:ad54ad:
یکی از دوستام شبانه دانشگاه تهران هست میگفت که تو سایت شبانه نوشته تحویل مدارک تا 26 ام.شما هم شبانه هستین، آره؟

Arshida

New member
من زنگ زدم دانشکدمون گفتن با این وضع شروع کلاسها از هفته اول مهر میشه.منظورش همون 5ام به بعد بود.
گفتم خب چرا شماره دانشجویی نمیدین،گفت حالا چه عجله ای دارین:65d6a5d6s:

talashgar

New member
من زنگ زدم میگم شروع کلاسا کی هست میگه تو صبر کن اول شماره دانشجویی بگیری بعد:rolleyessmileyanim:اینقدرم بد اخلاق بود منم گفتم اصلا تشکیل نشه من خوشحالترم.:sarma:

XXIII

New member
مدارک من هنوز تائید نشدن
پیام ثبت نام انجام شد و فرم ثبت نام موقت هم برام نیومده هنوز
ای خداااا...

Edna

New member
چقدر عجیبه..فکر نمیکردم بچه ها اینقدر در مورد انتخاب واحد وشروع کلاساوشماره دانشجویی مشکل داشته باشن..آخه دانشگاه ما که همون روز کارت دانشجویی داد..غیر از برگه انتخاب واحد یه برگه که توش برنامه هفتگیمون توش بود بهمون دادن...تازه همون روز ثبت نام مدیر گروهمون یه جلسه واسمون گذاشت و کلا توجیهمون کرد که چه برنامه هایی واسمون در نظر گرفته وکلاسامون از کی شروع میشه...ای کاش واسه شماها هم اینجوری بود که این همه دردسر نمیکشیدین..

negarnbi

New member
چقدر عجیبه..فکر نمیکردم بچه ها اینقدر در مورد انتخاب واحد وشروع کلاساوشماره دانشجویی مشکل داشته باشن..آخه دانشگاه ما که همون روز کارت دانشجویی داد..غیر از برگه انتخاب واحد یه برگه که توش برنامه هفتگیمون توش بود بهمون دادن...تازه همون روز ثبت نام مدیر گروهمون یه جلسه واسمون گذاشت و کلا توجیهمون کرد که چه برنامه هایی واسمون در نظر گرفته وکلاسامون از کی شروع میشه...ای کاش واسه شماها هم اینجوری بود که این همه دردسر نمیکشیدین..
چقدر خوب
:sad:

mahsa.parmis88

New member
انقدر خوبه این دانشگاها...شما کدوم دانشگاه هستین؟بگیم الگو قراربدن..

mahsa.parmis88

New member
من دانشگاه شیراز قبول شدم

یعنی من از اون لیسانس تا حالا از دست این دانشگاه همش ناله کردم!هر کاری خواستیم انجام بدیم باید خودمون ازش سر در میاوردیم!!دریغ از یه بزرگتر که کمکمون کنه!!ولی چه کنم بازم دوستش دارم دیگه!!

XXIII

New member
خب خداروشکر مشکل منم رفع شد
بالاخره تونستم باهاشون تماس بگیرم و به کارم رسیدن
الحمدلله ...

XXIII

New member
همسر من دانشگاه سمنان قبول شد
هرچند ثبت نامشون حضوری بود اما همون روز اول بهشون شماره دانشجویی دادن
براشون خوابگاه ثبت نام کردن
این هفته گروه براشون جلسه معارفه و توجیهی گذاشت همه اساتید رشتشون اومدن و با هم دور یه میز نشستن
خیلی شیک و مرتب
مدیر گروهشون حتی در مورد شهر سمنان، غذای دانشجویی، کرایه خونه و ... براشون حرف زد
من که خیلی خوشم اومد

- - - Updated - - -

همسر من دانشگاه سمنان قبول شد
هرچند ثبت نامشون حضوری بود اما همون روز اول بهشون شماره دانشجویی دادن
براشون خوابگاه ثبت نام کردن
این هفته گروه براشون جلسه معارفه و توجیهی گذاشت همه اساتید رشتشون اومدن و با هم دور یه میز نشستن
خیلی شیک و مرتب
مدیر گروهشون حتی در مورد شهر سمنان، غذای دانشجویی، کرایه خونه و ... براشون حرف زد
من که خیلی خوشم اومد

tayebe

New member
ما هم ثبت نام کردیم. خوابگاه بهمون ندادن گفتن اول کنکوری ها رو خوابگاه میدیم بعد هرچی موند میدیم ب ارشدا :-|:-|برنامه کلاسی هم بهمون ندادن آموزش گفت از مدیرگروه بگیرین مدیر گروه گفت از آموزش ..... آخرم هیچی.هیچکی جواب نداد درست .

tayebe

New member
خب چرا آخهههه؟
ما بدبخت ک نه ، ثبت نام و کارت دانشجوییمون و بقیه کارا راحت انجام شد... فقط خوابگاه و برنامه کلاسی....

بالا