▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

zy zy

New member
ممنون دوستان... خوب من الان ساکن بومی تهران نیستم و خوابگاه می خوام... سکونت بومی یا غیر بومی بزنم؟

من فکر نمی کنم مرتبط با خوابگاه باشه ، تماس میگیرم ج نمیدن منم شک دارم به این

nurse 82

New member
تبريك ميكم يكي نيست بياد جواب مارو بده و ماروازنگراني دربياره آيا؟:13::dadad4:
تبریک میگم:28: .سایت فعلا همون 29تا31 ام زده که بریم هسته گزینش ،انتخاب واحد ورودیهای جدید رو هم که زده خودشون انجام میدن ولی هروز سایتو چک کن

shahrzad_a

New member
اوووووووف چقد گیر داشت ثبت نامش ،دوستان مدارکی که مشمول نیستید رو صفحه سفید بفرستید با توضیحات
من مدارکی رو که مشمول نیستم مدرک کارشناسیم رو زدم تو توضیحات نوشتم با توجه به نوع مدرک کارشناسی مشمول طرح نمی باشم.
بچه ها ریز نمراتو شما فرستادید؟ من فقط گواهینامه موقت کارشناسیم رو فرستادم

shahrzad_a

New member
ممنون دوستان... خوب من الان ساکن بومی تهران نیستم و خوابگاه می خوام... سکونت بومی یا غیر بومی بزنم؟

خوب وقتی آدرس محل سکونتمون رو نوشتیم مشخصه نسبت به تهران بومی هستیم یا نه به نظرم این به خوابگاه ربطی نداره ولی خب باید مطمئن بشیم :33:

zy zy

New member
من مدارکی رو که مشمول نیستم مدرک کارشناسیم رو زدم تو توضیحات نوشتم با توجه به نوع مدرک کارشناسی مشمول طرح نمی باشم.
بچه ها ریز نمراتو شما فرستادید؟ من فقط گواهینامه موقت کارشناسیم رو فرستادم
منم همون گواهی موقت رو فرستادم

zy zy

New member
واحد ثبت نام جواب نمیده ، بنظر من همون بومی میشه
شماهم نمیتونید وارد پروفایلتون بشید آیا؟ واسه من error میده
[h=1]Server Error in '/IPPApp3V1C006/Persian_WebUI' Application[/h]

آخرین ویرایش:

shahrzad_a

New member
واحد ثبت نام جواب نمیده ، بنظر من همون بومی میشه
شماهم نمیتونید وارد پروفایلتون بشید آیا؟ واسه من error میده
[h=1]Server Error in '/IPPApp3V1C006/Persian_WebUI' Application[/h]

نه من راحت وارد اطلاعاتم میشم ارور نمیده

mz18

New member
من ثبت نام کردم ولی تو قسمت مدارک از من چیزایی رو میخواد که شامل من نمیشه مثلاً مدارک طرح که من شامل نیستم چی کار کنم؟

mahsa.parmis88

New member
من ثبت نام کردم ولی تو قسمت مدارک از من چیزایی رو میخواد که شامل من نمیشه مثلاً مدارک طرح که من شامل نیستم چی کار کنم؟

من همون گواهی موقتمو گذاشتم ولی تو بخش توضیحات توضیح دادم...بچه ها میگفتن یه صفحه سفید بذارین و توضیح بدین...

hidena

New member
سلام
دوستان انتخاب واحد کردین؟
یه سوال دارم، سیستمهای اطلاع رسانی پزشکی درس جبرانیه؟

zy zy

New member
تهرانیا چه اطلاعیه بلند بالایی گذاشتن ، همون حضوری ثبت نام میکردیم راحتتر بودیم بخدا

بالا