▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

narges.a

New member
سلام بچه ها تبریک میگم قبولیتونو.
بهشتیهای عزیز
من هم بهشتی قبولیدم-الان داشتم پستها رو میخوندم در مورد فرمهای محضری دیدم نوشته بودن که ضامن وفیش حقوقی میخاد ولی تو فرمهای تعهد 1و2 بهشتی در مورد ضامن چیزی نگفتن.خبر دارین که فرم تعهد ما هم ضامن میخاد یا نه؟
فرم1 که در مورد اشتغال به تحصیل نداشتن جای دیگست وفرم2 هم در مورد خدمت بعد تحصیل=اینا که دیگه ضامن نمیخاد:21:
فرم یک و 2 نیازی به ضامن ندارد.من امروز تهیه کردم.هزینش 30 تومن شد

nikaesf

New member
وای دقیقا من خوابگاهای اصفهانو دیدم عالی بودن
خوابگاهای کوی دانشگاه تهرانم دیدم افتضاح بود از نظر امکانات و تمیزی
ولی خدایش علوم پزشکی اصفهان حرف نداره هردانشکدش واسه خودش یه دانشگاست من رفتم یزدواسه ثبت نام اصلاقابل مقایسه نبود

fate-gh

New member
بچه های دانشگاه تهران، من می خوام ثبت نام کنم می گه مهلتش تموم شده... چرا؟ مگه 18 ام تا 22 ام ثبت نام اینترنتی نیست؟

shahrzad_a

New member
بچه های دانشگاه تهران، من می خوام ثبت نام کنم می گه مهلتش تموم شده... چرا؟ مگه 18 ام تا 22 ام ثبت نام اینترنتی نیست؟
آره واسه منم همینو میزنه تو صفحه مربوط به ضامن محضری نوشته اگر دانشجو هستید به نظرتون مربوط به سندی میشه که ما تهیه کردیم یا واسه بچه هایی که هنوز از مقطع قبلیشون تسویه نکردن؟؟؟

shahrzad_a

New member
وای دقیقا من خوابگاهای اصفهانو دیدم عالی بودن
خوابگاهای کوی دانشگاه تهرانم دیدم افتضاح بود از نظر امکانات و تمیزی

یعنی خوابگاه های کوی خیلی بده؟ شما میدونید کدوم خوابگاه ع. پ تهران تمیزترو با امکاناتات تره؟

fate-gh

New member
آره واسه منم همینو میزنه تو صفحه مربوط به ضامن محضری نوشته اگر دانشجو هستید به نظرتون مربوط به سندی میشه که ما تهیه کردیم یا واسه بچه هایی که هنوز از مقطع قبلیشون تسویه نکردن؟؟؟

آره واسه ماست... تو همه صفحه های ثبت نامی نوشتن دانشجو...

fate-gh

New member
یعنی خوابگاه های کوی خیلی بده؟ شما میدونید کدوم خوابگاه ع. پ تهران تمیزترو با امکاناتات تره؟

از یکی از بچه های دانشگاه تهران پرسیدم گفت خوابگاه کوی بعیده به ما بدن... اونم ترم اول... و اینکه می گفت خوابگاه ها خیلی خوب نیست اما عادت می کنی... واسه منی هم که بدون اینترنت نمی تونم زندگی کنم اولین سوالم این بود اینترنت وایرلس داره خوابگاه یا نه، که گفت وایرلس نداره... دیگه اینترنتش کابلی باشه یا اصلا نداشته باشه نمی دونم...

zy zy

New member
بچه ها منم خواستم ثبت نام کنم همین پیامو داد ، حالا تکلیف چیه؟؟؟؟:33:

zy zy

New member
از کی تاحالا ساعت اداری دانشگاه 13 تا 15 است؟؟؟؟ الان مشکلو کی باید حل کنه

fate-gh

New member
بچه ها اطلاعات محل سکونت رو چطوری پر می کنین؟ آخه مثلا خونه ما که آپارتمانی نیست زنگ رو چی بزنیم؟ یا مثلا ما که کوچه نداریم کوچه چی بزنیم؟ نوع سکونت بومی می شه؟

shahrzad_a

New member
بچه ها اطلاعات محل سکونت رو چطوری پر می کنین؟ آخه مثلا خونه ما که آپارتمانی نیست زنگ رو چی بزنیم؟ یا مثلا ما که کوچه نداریم کوچه چی بزنیم؟ نوع سکونت بومی می شه؟

واسه منم همینطوریه به جای خیابان زدم کوی ... به جای اسم کوچه هم بنویس خیابان ... زنگ اول اگه محل تولدتون الآن محل سکونت تونه قطعا بومی میشه

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
زنگ رو 1 بزن کوچه رو نمیدونم والا چطور کوچه ندارید؟ کوی بنویس ،نوع سکونت بومی زدم من

zy zy

New member
اوووووووف چقد گیر داشت ثبت نامش ،دوستان مدارکی که مشمول نیستید رو صفحه سفید بفرستید با توضیحات

Azin E

New member
اگه شهری غیر از محل دانشگاه زندگی میکنید میشید غیر بومی.اینو دانشگاه قزوین واسه خوابگاه نوشته.یعنی من که تهران زندگی میکنم میشم غیربومی که بتونم خوابگاه بگیرم

fate-gh

New member
ممنون دوستان... خوب من الان ساکن بومی تهران نیستم و خوابگاه می خوام... سکونت بومی یا غیر بومی بزنم؟

بالا