⊹ بیــدارباش برای تغییر ظرفیت های امسال (پیش هماهنگی برای اعتراض) ⊹

nazanin...

New member
چی شده؟ چرا دارید دعوا میکنید؟ قرار نیست که حرف همه به مزاج ما بشینه و اگه ننشست دعوا کنیم، بد نیست ظرفیتمون رو بالا ببریم و احترام همدیگه رو حفظ کنیم.

eeeeeeehsan

New member
دوستان عزیزم، اینجا کسی با کسی پدرکشتگی نداره، لطفن در کمال آرامش و احترام باهم صحبت کنید. :rose:

mahsast

New member
چی شده؟ چرا دارید دعوا میکنید؟ قرار نیست که حرف همه به مزاج ما بشینه و اگه ننشست دعوا کنیم، بد نیست ظرفیتمون رو بالا ببریم و احترام همدیگه رو حفظ کنیم.

ما فقط نظر دادیم...مثل اینکه بعضیا ناراحت شدن...دیگه نظر نمیدیم:rolleyessmileyanim:

m.g.h

New member
ما فقط نظر دادیم...مثل اینکه بعضیا ناراحت شدن...دیگه نظر نمیدیم:rolleyessmileyanim:
ماهم فقط نظر میدیم متاسفانه بعضیا جنبه ندارن که بانظرشون مخالفت بشه چون نه که تحصیلات تکمیلی هستن واسه همین سطحشون خیلی بالاست

RBC!

New member
خوبه آدم سعی نکنه همیشه اونی باشه که حرف آخر رو میزنه.
خوبه آدم بعضی جاها حتی اگه بهش بر هم میخوره حرفی نزنه. کمی سعه صدر چیز خوبی ست.

herfei

New member
خبری از ظرفیتای امسال نیس!!؟!!منم دوسندارم ظرفیتا بیاد پایین...!!چون دوسدارم ارشد قبولشم [emoji22]

abbas gara

New member
سلام.اینکه افزایش ظرفیت ها به ضرر همه هست شکی نیست ولی بعضی از دوستان طوری صحبت میکنن انگار سال قبل یادشون رفته که میگفتن ظرفیت ها نباید کاهش پیدا کنه حالا امسال اومدن میگن ظرفیت ها باید کاهش پیدا کنه. داوطلب های امسال حس و حال شون مثل بچه های سال قبل هست پس هیشکی حق نداره بیاد از اونا ایراد بگیره.ما سال قبل خودمون هم همین حال بچه های امسال و داشتیم.

hebe.nurse

New member
سلام.اینکه افزایش ظرفیت ها به ضرر همه هست شکی نیست ولی بعضی از دوستان طوری صحبت میکنن انگار سال قبل یادشون رفته که میگفتن ظرفیت ها نباید کاهش پیدا کنه حالا امسال اومدن میگن ظرفیت ها باید کاهش پیدا کنه. داوطلب های امسال حس و حال شون مثل بچه های سال قبل هست پس هیشکی حق نداره بیاد از اونا ایراد بگیره.ما سال قبل خودمون هم همین حال بچه های امسال و داشتیم.

اخه پارسال فرق داشت. پارسال خیلی ناگهانی و بدون خبر قبلی ظرفیتا رو کم کردن. جوری که اگه مثلا خود بنده میدونسم قراره کاهش پیدا کنه شاید اصلا شروع به خوندن نمیکردم و این ریسک رو نمی پذیرفتم باقی دوستانم سر همین ناراحت بودن. اصلا پارسال بین الملل برداشته شد . خیلی از ظرفیتها به مازاد داده بودن به جای روزانه. وگرنه در خیلی رشته ها درواقع ظرفیت روزانه کم شده بود نه کل ظرفیت.
بعدم همون پارسال به دنبال اعتراضا بود که مدام اطلاعیه میومد کاهش ظرفیت ها از امسال و... و وضع رو بیشتر رو متشنج میکردن. امسال لااقل اگه هم کم شه کمی انتظارش میره. اینجا کسی نگف ظرفیتا کم شه بهتره. ما فقط گفتیم همون ظرفیت کاهش یافته پارسال الان چه اوضاعی دارن.....

RBC!

New member
اخه پارسال فرق داشت. پارسال خیلی ناگهانی و بدون خبر قبلی ظرفیتا رو کم کردن. جوری که اگه مثلا خود بنده میدونسم قراره کاهش پیدا کنه شاید اصلا شروع به خوندن نمیکردم و این ریسک رو نمی پذیرفتم باقی دوستانم سر همین ناراحت بودن. اصلا پارسال بین الملل برداشته شد . خیلی از ظرفیتها به مازاد داده بودن به جای روزانه. وگرنه در خیلی رشته ها درواقع ظرفیت روزانه کم شده بود نه کل ظرفیت.
بعدم همون پارسال به دنبال اعتراضا بود که مدام اطلاعیه میومد کاهش ظرفیت ها از امسال و... و وضع رو بیشتر رو متشنج میکردن. امسال لااقل اگه هم کم شه کمی انتظارش میره. اینجا کسی نگف ظرفیتا کم شه بهتره. ما فقط گفتیم همون ظرفیت کاهش یافته پارسال الان چه اوضاعی دارن.....

من از دانشگاه شهید بهشتی سوال پرسیدم.
گفتن در مقطع ارشد منظور از مازاد همون بین الملل هست. یعنی در دانشنامه قید میشه شما بین الملل خوندی. بین الملل حذف نشده.

hebe.nurse

New member
من از دانشگاه شهید بهشتی سوال پرسیدم.
گفتن در مقطع ارشد منظور از مازاد همون بین الملل هست. یعنی در دانشنامه قید میشه شما بین الملل خوندی. بین الملل حذف نشده.

ولی الان بچه های مازاد ما با روزانه سر ی کلاسس می شینن و ی اساتید دارن. اصلا اسم بین الملل برداشته شده . سراینکه تو مدرکشون چی نوشته میشه اختلاف نظره. ولی اینو میدونم اگه هم چیزی نوشته شه مازاد نوشته میشه نه بین الملل. و مدرکشونم با روزانه ها هیچ تفاوتی نداره. همونقد معتبره.

RBC!

New member
ولی الان بچه های مازاد ما با روزانه سر ی کلاسس می شینن و ی اساتید دارن. اصلا اسم بین الملل برداشته شده . سراینکه تو مدرکشون چی نوشته میشه اختلاف نظره. ولی اینو میدونم اگه هم چیزی نوشته شه مازاد نوشته میشه نه بین الملل. و مدرکشونم با روزانه ها هیچ تفاوتی نداره. همونقد معتبره.

عزیزم، شما کدوم دانشگاه هستید؟
میشه ازشون بخواهید دوباره از آموزش سوال کنند؟
چون آموزش شهید بهشتی با قاطعیت به من گفت درسته کلاسا با روزانه برگزار میشه ولی حتما در دانشنامه قید میشه مدرک بین الملل هست.

hebe.nurse

New member
عزیزم، شما کدوم دانشگاه هستید؟
میشه ازشون بخواهید دوباره از آموزش سوال کنند؟
چون آموزش شهید بهشتی با قاطعیت به من گفت درسته کلاسا با روزانه برگزار میشه ولی حتما در دانشنامه قید میشه مدرک بین الملل هست.
دانشگاه ایران
میدونید اساتید هرکی ی چیزی میگه. باور کنید بعضی اساتید اصلا اطلاعی ندارن هنوز به همون اسم بین الملل می شناسن. یبار یادمه خودم به استادمون گفتم استاد بین الملل شده مازاد. که کلی تعجب کرد. قبلا آخه بعضی دانشگاه ها پردیس بین الملل داشتن الان مثلا کرمان اون پردیس دیگه واسه ارشدا نیس وهمه با روزانه ها یکی شدن. یکی از اساتید هیئت علمی مون بهم گف مدرکشون عین روزانه هاس معتبره و فرقی نداره. نمیدونم شاید در آینده باز بخوان فرقی بذارن. باشه اگه خیلی براتون مهمه من بازم سوال میکنم .

RBC!

New member
راستی، دانشگاه ایران انسجام داره؟
میشه روش حساب کرد؟

p5301

New member
الهی ! دوست دارین ظرفیتا زیاد شده ،
کاری نداره برین اعتراض کنین بگین دانشگاه آزاد دانشجو بگیره دوستان ، والا شما که اینقد مشتاقین همین مونده برین اینکار رو هم بکنین ، الان دانشگاه آزاد تو رشته روانشناسی دانشجو ارشد میگیره در حد کلاسی 50 نفر تو هر دانشگاه ، کاری نداره برین بگین برای مثال ایمنو رو هم اینجوری کنن ، ولی خوب یکی از عوارضش اینه که با مدرک مثلا ارشد ایمونو باید برین به کار چروندن حیوانات وحشی بپردازین !!! آقا وقتی زورت نمیرسه قبول بشی بکش کنار ، قبول کن تو مالش نیستی ، قبول کن دیگه !!!! الان دانشگاه پیام نور کلان دره هم مهندسی هوا فضا میگیره با هم میشینن عکسای کرات رو نگاه میکنن و با موشک های پلاستیکی آشنا میشن ،اصن چه اشکالی داره ایمونو یا هماتو هم بگیره ، سرهنگ قندعلی از اساتید برجسته هم میاد به شما تولید علم درس میده !!!

12500

Member
کاری نداره برین اعتراض کنین بگین دانشگاه آزاد دانشجو بگیره دوستان ، والا شما که اینقد مشتاقین همین مونده برین اینکار رو هم بکنین ، الان دانشگاه آزاد تو رشته روانشناسی دانشجو ارشد میگیره در حد کلاسی 50 نفر تو هر دانشگاه ، کاری نداره برین بگین برای مثال ایمنو رو هم اینجوری کنن ، ولی خوب یکی از عوارضش اینه که با مدرک مثلا ارشد ایمونو باید برین به کار چروندن حیوانات وحشی بپردازین !!! آقا وقتی زورت نمیرسه قبول بشی بکش کنار ، قبول کن تو مالش نیستی ، قبول کن دیگه !!!! الان دانشگاه پیام نور کلان دره هم مهندسی هوا فضا میگیره با هم میشینن عکسای کرات رو نگاه میکنن و با موشک های پلاستیکی آشنا میشن ،اصن چه اشکالی داره ایمونو یا هماتو هم بگیره ، سرهنگ قندعلی از اساتید برجسته هم میاد به شما تولید علم درس میده !!!
دانشگاه آزاد چرا همون بین الملل یا ظرفیت مازاد داره همین کارو میکنه.....هرکی اراده کنه میتونه داتشجوی ارشد بشه:black_eyed:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsast

negin ka

New member

آقا من پارسال جز معترضا بودم ولی الان مخالف شدید افزایش ظرفیتم....
وقتی ۱۰۰نفر ارشد تو جامعه باشه و فقط ۲۰تاشون سرکار باشن خوبه یا وقتی ک از ۲۰نفر ارشد همشون سرکار برن ....
یخورده آینده نگر باشین ....
افزایش ظرفیت باعث کاهش کیفیت و بی سوادی و هم چنین کمبود بازارکار میشه

p5301

New member
دانشگاه آزاد چرا همون بین الملل یا ظرفیت مازاد داره همین کارو میکنه.....هرکی اراده کنه میتونه داتشجوی ارشد بشه:black_eyed:
دوست عزیز فک می کنم شما خیلی تند با قضیه برخورد میکنی اولا که بچه هایی که تو ارشد بین الملل میرن رتبه های خوبی دارن و مث کنکور سراسری نیست ، بعد هم من یه آمار از رشته ایمنو بهتون میدم که اطلاع دارم
پذیرش دولتی 1392 : صد و بیست و نه نفر
پذیرش بین المللی 1392 : سی وشش
پذیرش دولتی 1393 : هشتاد و پنج نفر
پذیرش بین الملل 1393 : بیست نفر
اگه دقت کنی کاهش سی و چهار درصدی تو پذیرش دولتی و کاهش چهل و چهار درصدی تو پذیرش بین الملل داشتیم ، یعنی بین الملل درصد بیشتری کاهش داشته ، بعد هم شما به جای اینکه بری اعتراض کنی بگی آقا شما باید بین الملل رو هم کم کنین ، میخواین برین اعتراض کنین که ظرفیتا رو زیاد کنین !!! شمل نظرتون کاملا محترمه ولی به ابهت رشته تون نگاه کنید ، به خدا به پیغمبر ، آمریکا که پدر رشته های پزشکی هست با این همه تولید علم اندازه ایران دانشجو نمیگیره ....فکر شما رو واقعا نمیدونم چیه

بالا