ღ ღ ღتبریک ازدواج دوست عزیمونღ ღ ღelham2012l

AWWA

New member

من همین امروز حلقه ی ذوستمو اولین نفر بعد عقدش دستم کردم خخخ

یه ماه پیشم برا دختر خالمو به زور دستم کردن خخ

در سالهای پیشم حلقه ی تک تک دوستامو اولین نفر دست کردم خخ بسکه واقعا انگشتر دوس دارم خوشم میاد میگیرم دست میکنم

ولی بازم میگم اینا شایعه ست گواهشم منم خخ:25r30wi::25r30wi:

شاید تعدادش باید به چهل برسه تا اثرکنه::21:

eeeeeeehsan

New member
هــــی خدا.. :sad:

این ناری هم همش ضد حاله، خب بابا کمت میاد یکم امید بدی؟؟ همش میگه شایعست شایعست!!
2.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

N@RVIN

Well-known member
هــــی خدا.. :sad:

این ناری هم همش ضد حاله، خب بابا کمت میاد یکم امید بدی؟؟ همش میگه شایعست شایعست!!
2.gif

احسان اگه شایعه نبود که خخ الان فرزندان عزیز من هم سن تو بودن خخخ

منکه امیدی ندارم به این چیزا ولی تو امیدت به خدا باشه خدارو چه دیدی خخ:25r30wi:

elham2012

New member

چه خبر الهاااام؟؟؟!!!! یاد این برنامه های تلویزیون افتادم،میخوان یه اسمو بگن یه ساعت وسطش پیام بازرگانی پخش میکنن:):riz303:

فدای تو عزیززززم خب کیفش به اینه که هی بیاین سر بزنینو منتظر باشینو یییهویی سورپرایز بشین...
به زودی اعلام میکنم آجی:28:

خب اسامی قرعه کشی وببینین خوبه به نظرتوون,هرکیو نگفتم زودتر بهم بگه که بزارمش توی قرعه کشی

- - - Updated - - -

دخترای گل و گلاب:مرضی جونی,آوا جونی,ناروین جونی,هستی جون,مریم جون,شباهنگ عسیسم,سانی جونی,شاینی جون,سپید جونم,شفق جونی,زهرا جون,باران جونم,حسان جان,مهسای عزیزم,ملینا جون,مهسابانو جونم,مهسا جون حماسه تبریزیا..و احساا"ای وای حواسم نبود احسانو باید تو آقایون بگم..خخخ"

اسامی اضافه شده تا این لحظه خخخ:تارا،آزاده و بابابرقی، ماجده،آشل،مهنا،لیلا,هانی,سمانه,کتاب سبز,روجو..پسوند جون هم کنار همهی گل دخترا بزارین البته..

فقط شرمنده من نمیدونم midwife rpجان مجردن یا نه,گفتم بپرسم اول!

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
فدای تو عزیززززم خب کیفش به اینه که هی بیاین سر بزنینو منتظر باشینو یییهویی سورپرایز بشین...

خب اسامی قرعه کشی وببینین خوبه به نظرتوون,هرکیو نگفتم زودتر بهم بگه که بزارمش توی قرعه کشی

- - - Updated - - -

دخترای گل و گلاب:مرضی جونی,آوا جونی,ناروین جونی,هستی جون,مریم جون,شباهنگ عسیسم,سانی جونی,شاینی جون,سپید جونم,شفق جونی,زهرا جون,باران جونم,حسان جان,مهسای عزیزم,ملینا جون,مهسابانو جونم,..و احساا"ای وای حواسم نبود احسانو باید تو آقایون بگم..خخخ"

میدونم عزیزم....به شوخی گفتم:28: اسم اون یکی مهسارم اضافه کن بی زحمت(mahsa.)

elham2012

New member
آقا پسرای عزیز:داداش نوتر,داداش پیچک,داداش مکسین,فک کنم داداش احسان هم باید اینجا بگم!!،داداش دکترم هم پستی نزاشته ولی جز قرعه کشی هست

فقط من حسین آقارو نمیدونم مجردن یا متاهل

AWWA

New member
آقا پسرای عزیز:داداش نوتر,داداش پیچک,داداش مکسین,فک کنم داداش احسان هم باید اینجا بگم!!،داداش دکترم هم پستی نزاشته ولی جز قرعه کشی هست

تا چند وقت پیش که مجرد بودن:) شما بذارشون تو لیست...خیر ببینی خواهر

elham2012

New member
من تا شب قرعه کشی نمیکنم..بچه ها هرکیو دوست داشتین بگین به لیست اضافه کنم..
خلاصه یا شانسو یا اقبال..خخخخ

eeeeeeehsan

New member

- - - Updated - - -

دخترای گل و گلاب:مرضی جونی,آوا جونی,ناروین جونی,هستی جون,مریم جون,شباهنگ عسیسم,سانی جونی,شاینی جون,سپید جونم,شفق جونی,زهرا جون,باران جونم,حسان جان,مهسای عزیزم,ملینا جون,مهسابانو جونم,مهسا جون حماسه تبریزیا..و احساا"ای وای حواسم نبود احسانو باید تو آقایون بگم..خخخ"

آغا من دیگه تحمل ندارم این چه وضعشه آخه!!!!
2.gif

AWWA

New member
من تا شب قرعه کشی نمیکنم..بچه ها هرکیو دوست داشتین بگین به لیست اضافه کنم..
خلاصه یا شانسو یا اقبال..خخخخ

خب پس اسم تارا،آزاده و بابابرقیم اضافه کن، ماجده،آشل،مهنا،لیلا......زیادن بچه ها(البته نمیدونم خودشون راضین یا نه....ولی ضرر نداره اضافشون کن بی زحمت)

eeeeeeehsan

New member

خب پس اسم تارا،آزاده و بابابرقیم اضافه کن، ماجده،آشل،مهنا،لیلا......زیادن بچه ها(البته نمیدونم خودشون راضین یا نه....ولی ضرر نداره اضافشون کن بی زحمت)

آوا خانم دختر عمه ها و خاله ها و عموها و در و همسایه و دوستای کارشناسی و دبیرستان و اینا هم هستنااا تعارف می کنید؟؟ نه جون من تعارف می کنید؟؟
icon_neutral.gif

AWWA

New member
آوا خانم دختر عمه ها و خاله ها و عموها و در و همسایه و دوستای کارشناسی و دبیرستان و اینا هم هستنااا تعارف می کنید؟؟ نه جون من تعارف می کنید؟؟
icon_neutral.gif

از بین اینایی که گفتین همشون رفتن سر خونه زندگیشون و الا میگفتم:rolleyessmileyanim:

sane

Active member
سانی اگه این پیامو میبی ملت رو منتظر نزار:ad54ad::p7977cujr38iyymsu8:

یاخدا این اینجا چیکار میکنه:shocked:
مرسی مرضی جونی اطلاع رسانی کردی
مرمونم:rose:

[/QUOTE]

sane

Active member
سلام
الهام جونی علوس، هانی و سمانه (@bioshimi) رو هم ایضافه کن:4d564ad6:
با تچکر