๑۩۞۩‍‍๑ .:: خواص و مزايای دكمه Like - امتیاز - گزارش پست خلاف (بسيار مهم) ::. ๑۩۞۩๑

IL-2

Well-known member
حرفایی که دوستان میگن رو قبول دارم
ولی هستن کسایی که واقعا از روی غرور لایک نمیکنن.
مثلا من مطمئنم بعضی افراد یه سری پست ها رو میخونن و باش موافقن ولی لایک نمیکنن
نمیدونم شاید خجالت میکشن که که بگن ما هم با فلان نظرموافقیم یا کلا بی اعتنایی کردن رو دوس دارن.
ولی در کل بنظرم خیلی وقتا لایک کردن احترام گذاشتن به پست و نظر فرد مقابله.

ومهم ترین تفاوتی که بنظرم بین لایک و امتیاز هست اینه که لایک یه طور حمایت از شخصی هست که اون حرف رو زده و همه ی کاربرهای دیگه هم اونو میبینن(بخصوص توی دعوا خیلی جواب میده) ولی امتیاز نه فقظ بین دو نفره ...

پ ن : راستش نمیدونم چطور پست های این تاپیک لایک نشدن شاید وقتی این تاپیک رو خوندم سرعت نتم پایین بوده ( چون وقتی سرعت نت پایین باشه خیلی اذیت میکنه تا یه پست لایک شه)

پ ن 2 :راستی مهنا من این سوال رو فقط بخاطر اون شخص خاص نپرسیدم.کلا رفتاریه که از چند نفر دیدم.

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
کاملا تأیید میشه.

میام واستاااااااااااااا
خخخخخخخخخخ
خو نیستم در جریاااااننننننن دیگه.....
کوفت علیرضا بیتلبیتتتتتتتتت

- - - Updated - - -

سلام
نه اسپم نیست.
ببین حالا که گفتی من رفتم نگاه کردم پست اول رو، خودت، روجو، مهنا پست صفحه اول رو لایک نکردین.
آیا شما مغرورین؟ میخواین بگین خیلی باکلاسین؟ با من مشکل دارین؟
نه دلیلش این نیست، دلیلش اینه یا از این پست خوشتون نیومده یا حواستون نبوده لایک کنید یا اصلن این پست رو ندیدین. از این سه حالت خارج نیست.

دقیقن، یه نمونش خودت :)

من دیس لایک رو ندیدم، ولی واسم پیش اومده که پستی که لایک کردم دیس لایک شده.
اینترلوکین می گفت انجمن جن داره هاااا باور نکردیم :)

تو ساجی مستثنایی، هفت دولت آزادی.. تو راحت باش :)

اون که از هفت دولت ازادم ای بسوزه پدر عاشقییییییی
خخخخخخخخخ

alireza-ja

New member
میام واستاااااااااااااا
خخخخخخخخخخ
خو نیستم در جریاااااننننننن دیگه.....
کوفت علیرضا بیتلبیتتتتتتتتت

الان بنظر شما من اینو چکار کنم؟ لایک کنم نکنم امتیازمثبت بدم منفی بدم. چکارش کنم.

IL-2

Well-known member
الان بنظر شما من اینو چکار کنم؟ لایک کنم نکنم امتیازمثبت بدم منفی بدم. چکارش کنم.

بنظرم اشهد بخون و وصیت‌نامه بنویس و منتظر بمانید تا دست تقدیر ببینید چی واستون رقم زده!

بالا