یادش به خیر بچگی ها

Marc0p0lo

New member
- وایسا دنیا من میخوام پیاده شم
- همینجا...؟
- بله لطفا! چند میشه؟
- کجا سوار شدی؟
- دهه شصت بود...
- برو ... صلوات بفرست...

reza.n

New member
واقعا همچین اسکلایی بودیم؟؟!دممون گرم.واقعا یادش بخیر

jupiter_sps

New member
وای این جمله اخریه-------- " جا نداشتیم همینطوری مجهول بودیم الان کجا باید بریم !؟!؟!"-------------خیلی با مزه بود!:thumbsupsmileyanim:

ان روز که مادر مکرمه من و خواهر مفلوک را در ظهر گرم تابستان با فشار و زور و تهدید در زیر پتو فرو می برد و در حالیکه خودش غافلانه خوابش می برد من و خواهرم به حالت افقی به بحث خود ادامه میدادیم!
crazy.gif

matin

New member
والا ما بچه بودیم همش اون خانوم مجری مهربونه بودا خانوم رضایی! میگفت: شما… مام میگفتیم: ما؟ میگفت: بعله شما که نزدیک تلویزیون نشستی، یکم برو عقبتر بشین! مام میرفتیم عقب! بعد میگفت: یکم عقبتر! آقا مام تا نزدیکیهای در ورودی میرفتیم عقب که نکنه لج کنه کارتون نشون نده..! یعنی یه همچین اسکولای دوست داشتنی ای بودیم ما..!

این یه دیالوگ های بین آقای مجری و کلاه قرمزیه :)))) ، نتیجه میگیرم کلاه قرمزی هم دهه شصتیه :))))))

آخرین ویرایش:

parsa90

New member
یادش بخیر موقع عید که میشد چقد ترقه منفجر میکردیم یه بار یه ترقه رو تو کلاس جلو پای معلممون زدیم
آخ عجب روزی بود:25r30wi:

jupiter_sps

New member
حالا که اینجوری شد منم چن تا عکی بذارم! خودم پر در میارم واسشون!(می دونم محل عکس نیست ولی به موضوع ربط داره)

shahram25

New member
ما ي بازي داشتيم كه ميگفتيم همه ساكت بودن ناگهان خري گفت؟بعضيا ميخنديدن كه سشامل حالشونم ميشدا

nafiss

New member
یادش بخیر بچگی ها ، بازم ما ها دلمون خوش بود بچگی می کردیم.:thanks:

بچه های حالا چی تفریحشون شده گیم های کامپیوتری ، نه گرگم به هوایی نه تحرکی بچه های حبس شده ان:1dco2x0p1lilzhfpg1t ، امکاناتشون بیشتره اما همه چی مصنوعی، بازی های مورد نیازشون دیگه امروزه داره فراموش می شه.، من دلم خوشه عصراش بود که برم بازی با دوستام تو حیاط خونمون.......

a_67

New member
حالا که اینجوری شد منم چن تا عکی بذارم! خودم پر در میارم واسشون!(می دونم محل عکس نیست ولی به موضوع ربط داره)

باور می کنید چند روز پیش یاد همین لیوان قرمز افتاده بودم ...خیلی دلم می خواد الان هم یکی از اونا رو داشته باشم.
ممنون از عکس فوق العاده تون:thanks:

reza.n

New member

اسم اون بازیه چی بود.یادش بخیر پسرداییم داشت بازی میکردیم.اینقد دوس داشتیم.وای پسر الان یادم اومده نمیدونم چرا اینقده ذوق کردم:thanks:

waria

New member
میکرو یادتونه؟یادش بخیر من همیشه با بچه های خالم سوپر ماریو بازی میکردم.همیشه هم اخرش پسر خالم جر میزد.البته منم دست راستش بودم تو جر زنی..:whistle:خداییش بیشتر از این بازیهای جدید کیف میداد...

reza.n

New member
اره میکرو که خدا بود.قبلشم اتاری.چه دورانی بودا.من هنوز سگامو دارم.با این که xbox بازی میکنیم الان ولی واقعا کیفش بیشتر بود اون موقع ها.یه بار سگارو راست و ریس کردم زدم توو lcd بازی کردم.آخ فاز داد بهم.فوتبال 96 توپو توش غیب میکردیم یا داور off میشد زیر پای دروازبان تکل میکردیم.هرچی بیشتر از این بحثا میشه بیشتر حس میکنم پیر شدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

aohm

New member
میکرو یادتونه؟یادش بخیر من همیشه با بچه های خالم سوپر ماریو بازی میکردم.همیشه هم اخرش پسر خالم جر میزد.البته منم دست راستش بودم تو جر زنی..:whistle:خداییش بیشتر از این بازیهای جدید کیف میداد...

شما چقدر به تمدن نزديك بوديدا..!!:bunnyearsmiley:
ما از هفت سنگ و منچ و مار و پله تجاوز نميكرديم:riz277::65d6a5d6s:

waria

New member
شما چقدر به تمدن نزديك بوديدا..!!:bunnyearsmiley:
ما از هفت سنگ و منچ و مار و پله تجاوز نميكرديم:riz277::65d6a5d6s:
مام این همه تمدن و مدیون پسر خالم بودیم...وگرنه که به منچ و مارپله هم نمیرسیدیم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

jupiter_sps

New member
رضا درست یادم نیست اسم بازیه!
سوزنی؟؟؟ پونزی؟؟؟ شایدم اینا اسمای من در اوردی خودم بود!

reza.n

New member
اره ما هم انگار اسم نمیگفتیم.احتمالا میگفتیم بیا از اینا بازی کنیم.:65d6a5d6s:

RBC!

New member

وای من از این دفترا متنفر بودم :p7977cujr38iyymsu8:

آقای a_67...

ببخشیدا اون ویرایش زیر پستتون خورد.. اخه من میخواستم نقل و قول کنم ولی اشتباهی ویرایش پست رو زدم. شرمنده..
:dadad4:

بالا