گوشه‌ای از زندگی یک مرد دو زنه!(زن اول باید اجباری هووووو انتخاب کنه)

شفيع

New member
"در اکثر طوایف سوریه هر دختری حداکثر 6 ماه بعد از ازدواج، باید برای شوهر خود زن دیگری پیدا کند. به عبارت بهتر زن باید هووی خوبی پیدا کند که شوهر هم آن را بپسندد!
ازدواج دوم

وقتی از زنان سوری می‌پرسیم که چگونه می‌توانند یک رقیب را در زندگی تحمل کنند و چرا مجبور هستند، می‌گویند که اولا این رسم است، ثانیا اگر شوهر ما کمتر از 2 زن داشته باشند می‌گویند شوهرش بی‌عرضه است! ثالثا ازدواج شوهر با زن دیگر موجب می‌شود زن اوقات فراغت بسیاری داشته باشد و بتواند به تفریح با دوستان و کارهای عقب‌افتاده‌اش برسد!" جملات بالا اظهارات یک همکار قدیمی بود که در دانشگاه حلب سوریه در رشته ادبیات عرب درس خوانده بود و بدون توجه به دهان باز و چشمان گردشده ما آنها را بیان می‌کرد.

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
چند نکته ی ضروری :
1:این مطالب طولانی چیه می نویسی ؟؟؟ بیشتر از یه خط کسی حوصلش نمیاد بخونه ها از ما گفتن بود :wacsmiley:
2: از خط این زندگی و عشق و ازدواج و این حرفا بیا بیرون کشتی مارو :p7977cujr38iyymsu8:

شفيع

New member
چند نکته ی ضروری :
1:این مطالب طولانی چیه می نویسی ؟؟؟ بیشتر از یه خط کسی حوصلش نمیاد بخونه ها از ما گفتن بود :wacsmiley:
2: از خط این زندگی و عشق و ازدواج و این حرفا بیا بیرون کشتی مارو :p7977cujr38iyymsu8:

باشه سپیده کوتاهش میکنم.هههههههههههههههههه

Nr1

Well-known member
شفیع جان داداشم مثه اینکه دیگه ایشالا قضیه ی ازدواجت قطعی شده!!!!!!! چون بعد این موخای واسه همسرت هوو بیاری... تا حالا دغدغه عشق و ازدواج داشتی الان دیگه مثه اینکه دنبال هوویی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تجدید فراش مشکلی نداره خوب میکنی 10 تا بیگیر حق طبیعتع کسی موشکلی داره؟؟؟

شفيع

New member
شفیع جان داداشم مثه اینکه دیگه ایشالا قضیه ی ازدواجت قطعی شده!!!!!!! چون بعد این موخای واسه همسرت هوو بیاری... تا حالا دغدغه عشق و ازدواج داشتی الان دیگه مثه اینکه دنبال هوویی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تجدید فراش مشکلی نداره خوب میکنی 10 تا بیگیر حق طبیعتع کسی موشکلی داره؟؟؟
من مشکلی ندارم اگه همسران مشکلی نداشته باشن.بخند از ته دل.هههههههههههههههههههههههههه

- - - Updated - - -

من مشکلی ندارم اگه همسران مشکلی نداشته باشن.بخند از ته دل.هههههههههههههههههههههههههه

pari20

New member
شفیع تو حالا همون یکیشو بگیر
یه عمره داری دنبال همو یکی میگردی
موهات داره همرنگ دندونات میشه
خوش اشتهای همیشه گرسنه

- - - Updated - - -

شفیع تو حالا همون یکیشو بگیر
یه عمره داری دنبال همو یکی میگردی
موهات داره همرنگ دندونات میشه
خوش اشتهای همیشه گرسنه

شفيع