گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

amir.m

New member
کسی خبر دیگه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز تو وزارت جلسه تشکیل دادند
همچین شایعه ای افتاده که گویا گفتند اسامی کسایی رو که شهریور 90 تو هر یونی با نمره های دوروبر 80 پاس شدند رو بگید بهمون
اما بنظرم اونا خودشون بهتر از هر کسی اسامی رو میدونند
واقعا نمیدونم چی شده و چی قراره بشه
نتیجه ی این جلسه هم معلوم نشده گویا
کسی خبر دیگه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

afshin & Onar

New member
تا اونجا که من خبر دارم جواب منفی بوده امروزم

جهان را دگرگونه شد رسم و راه تو گویی نتابد دگر مهرو ماه

ز می نشنه و نعمه از چنگ رفت ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت

ادب خوار گشت و هنر شد وبال به بستند اندیشه را پر و بال

جهان پر شد از خوی اهریمنی زبان مهر ورزیده و دل دشمنی

کنون بی غمان را چه حاجت بمی کران را چه سودی ز آوای نی

که در بزم این هرزه گردان خام گناه است در گردش آریم جام

بجایی که خشکیده باشد گیاه هدر دادن آب باشد گناه
:33:

afshin & Onar

New member
امروز تو وزارت جلسه تشکیل دادند
همچین شایعه ای افتاده که گویا گفتند اسامی کسایی رو که شهریور 90 تو هر یونی با نمره های دوروبر 80 پاس شدند رو بگید بهمون
اما بنظرم اونا خودشون بهتر از هر کسی اسامی رو میدونند
واقعا نمیدونم چی شده و چی قراره بشه
نتیجه ی این جلسه هم معلوم نشده گویا
کسی خبر دیگه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب یعنی میخوان چیکار کنن به اونا که شهریور پاس شدن گیر بدن یا اینبارم نمره بدن ؟؟؟؟:33:

amir.m

New member
تا اونجا که من خبر دارم جواب منفی بوده امروزم

جهان را دگرگونه شد رسم و راه تو گویی نتابد دگر مهرو ماه

ز می نشنه و نعمه از چنگ رفت ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت

ادب خوار گشت و هنر شد وبال به بستند اندیشه را پر و بال

جهان پر شد از خوی اهریمنی زبان مهر ورزیده و دل دشمنی

کنون بی غمان را چه حاجت بمی کران را چه سودی ز آوای نی

که در بزم این هرزه گردان خام گناه است در گردش آریم جام

بجایی که خشکیده باشد گیاه هدر دادن آب باشد گناه
:33:

یعمی جواب نهایی جلسه منفی بوده؟؟؟؟؟؟
مطمئن هستید ؟
تجمع بازم ادامه پیدا میکنه یا نه؟
یعنی دیگه کلا قضیه منفی شد و تموم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir.m

New member
خب یعنی میخوان چیکار کنن به اونا که شهریور پاس شدن گیر بدن یا اینبارم نمره بدن ؟؟؟؟:33:

نمیدونم واللا !!!!
اصلا نمیدونم این حرفشون یعنی چی ...
در ضمن ممکنه شایعه بوده باشه و بین بچه ها گفته شده باشه همچین چیزی
فکر نکنم بخوان به شهریوریا گیر بدن
چون عملا امکان پذیر نیست .....
بچه ها لطفا اگه کسی خبری داره از امروز و نتیجه ی جلسه ی امروز بیاد اینجا بگه ......................
بازهم تجمع ادامه داره یا دیگه تموم ؟؟؟؟؟؟

afshin & Onar

New member
یعمی جواب نهایی جلسه منفی بوده؟؟؟؟؟؟
مطمئن هستید ؟
تجمع بازم ادامه پیدا میکنه یا نه؟
یعنی دیگه کلا قضیه منفی شد و تموم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان دقیق نمیدونم دوستم رفته...هرچی زنگ میزنم جواب نمبده....فقط یه اس داده بود گفت نشد همین....
:shocked:

1soshiant

New member
جلسه وزارت که فکر نمیکنم صحت داشته باشه
اما نماینده های مجلس گفتن که داریم کارتونو پیگیری میکنیم....

خلاصه بچه ها اینجا نا امید نیستن و تجمع ادامه داره

amir.m

New member
جلسه وزارت که فکر نمیکنم صحت داشته باشه
اما نماینده های مجلس گفتن که داریم کارتونو پیگیری میکنیم....

خلاصه بچه ها اینجا نا امید نیستن و تجمع ادامه داره

اما کسایی که وزارت بودند
گفتند که الان بالا جلسه س ت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمیدونم واقعا چی بگم
فقط امیدوارم که وجدانشون رو قاضی کنن :mad_majidonline:

پس هنوز قضیه از طریق مجلس در حال پیگیریه ؟
مطمئن هستید که قولی که دادند پاش واستادند ؟؟؟؟؟

آخه پس چقدر صبر کنیم
یک ماه گذشت ....
پس کی پیگیری میکنن

niki

New member
هر کی خیلی مشتاق شنیدن اخباره پاشه بیاد وزارت...نشستین تو خونه هاتون و منتظرین بقیه کارتونو درست کنن..

niki

New member
در ضمن امیر هنوز نفهمیدی به حرفای این افشین روان پریش توجه نکنی...ما اتفاقا جدیدا خبرای خوب شنیدیم..

amir.m

New member
امیر خان ناراحت نشو از حرفم...در ضمن امروز اصلا جلسه ای نبود تو وزارت...موفق باشی برادر.

پس چرا به کسی که از طرف من اونجا بوده گفتند جلسه بوده امروز ؟
نه تنها به اون
من از 4-5 تا از بچه ها تلفنی پرسیدم همه گفتن بهمون گفتن امروز جلسه ست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه ناراحت نشدم
فقط خواستم بدونید ما همکاریم و همکار درست نیس به همکارش بگه " هنوز نفهمیدی !!!!!!!!! "
همین

chakavak

New member
خوشبختانه وخداروشکرتاحالا ازنماینده هایی که رفتن توی جلسات مجلس وکمیسیون بهداشت (نشد)نشنیدیم...همشون امیدوارن که خدا کمکمون میکنه...درسته که هنوزهیچ ارگانی قول قطعی نداده که بتونه وزارت رومجاب به دادن نمره کنه ولی نماینده هامون هنوزدر تلاشن ...ماهنوزامیدداریم به خدا....... توکل ب خدا ..درضمن همه اینقدرحالشون خرابه که لطفاخبرای خوب روفقط بگین خواهشافقط خبرخوب ب ب ب :thumbsupsm

chakavak

New member
خوشبختانه وخداروشکرتاحالا ازنماینده هایی که رفتن توی جلسات مجلس وکمیسیون بهداشت (نشد)نشنیدیم...همشون امیدوارن که خدا کمکمون میکنه...درسته که هنوزهیچ ارگانی قول قطعی نداده که بتونه وزارت رومجاب به دادن نمره کنه ولی نماینده هامون هنوزدر تلاشن ...ماهنوزامیدداریم به خدا....... توکل ب خدا ..درضمن همه اینقدرحالشون خرابه که لطفاخبرای خوب روفقط بگین خواهشافقط خبرخوب ب ب ب

kasra

New member
امیر جان ناراحت نشو...این بابا اسمش هم افشین نبود از رو شعری که نوشته بود کاملا مشخص بود خود سایکوزشه...
یه کم هم شرایط بچه هایی که با هزار مشکل میرن اونجا رو درک کن...خیلی ها می تونن بیان و نمیان و این آدمو اذیت میکنه....ناراحتی و خستگی مزید علت میشه که لحن تندی پیدا کنن...اما هممون در نهایت یه خواسته داریم...حالا تو که به قول خودت کسیو فرستادی ...
بعضی چیز ها رو هم نباید توی سایت نوشت..به دلیل برخی عوامل روان پریش!!واسه همین تمام اخبارو این جا نمیشنوی...
آخه باو من امروز اونجا اومدمم چیزی عایدم نشد از خبرا!
بگین لطفن اگه خبری بود! گرچه بازم حضور فیزیکی اونجا خواهم داشت ولی جدن خبر دست بچه ها نمی رسه حتی اونجا!

keyvant

New member
بیاین بچه ها... اگه خبری هم نشد دور هم فریز شدن رو تجربه میکنیم :)))))

niki

New member
این نظر رو در قسمت نظرات در سایت پزشکی 88 بندرعباس (پزشکی 88 بندر عباس) خوندم گفتم اینجا paste کنم:
سلام به بچه های عزیزم من از مسئولین وزارت هستم سعی کنید تجمعات خودتان را به ریاست جمهوری و مجلس و بازرسی کل کشور و رسانه های مختلف داخلی و خارجی و اگر نمی توانید از طریق اینترنتی اقدام کنید خانم وزیر چون دیده هر روز تعدادتان کمتر می شود تصمیم نمی گیره به ماهم میگه تا دو سه روزه دیگه تمام می شود فرصت از دست ندید قراره از 70 به بالا قبول اعلام شود بستگی به همت شما داره به دانشجویان خارج از کشور هم قول مساعد دادن می خواهند بصورت مشروط اجازه ادامه تحصیل بدن حداقل اگه حقتان را نمی دن شما هم مجوز ادامه تحصیل مشروط بگیرید تا عمرتان تلف نشه تا در امتحان دوره بعد شرکت کنید و هم از تحصیل عقب نیفتید

niki

New member
بچه ها اگر تا آخر هفته به تجمعات گسترده ادامه بدیم حتما نتیجه می گیریم...حتما بیایید

chakavak

New member
بچه ها نشستین خونه که چی بشه پاشین بیاین دیگه..دوست دارین بهار و تابستون امسال بشینین خونه انگل و باکتری و ژنتیک و.. بخونین:14:

بالا