گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

fatemeh.j

New member
نه تورو خدا. يعني همچي كشك؟ :sad:
به خدا ديگه تحمل اين بي عدالتي ها رو ندارم. چرا بايد واسه گرفتن حقمون اين قدر سختي كشيد .اينقدر تلاش كرد تا شايد دل اين مسئولان به رحم بياد و به حرفمون گوش بدن و ارزش قائل بشن. اگه دل اينا به رحم نياد فردا هم از ما نبايد انتظار رحم كردن داشته باشن

drdevil

New member
نه تورو خدا. يعني همچي كشك؟ :sad:
به خدا ديگه تحمل اين بي عدالتي ها رو ندارم. چرا بايد واسه گرفتن حقمون اين قدر سختي كشيد .اينقدر تلاش كرد تا شايد دل اين مسئولان به رحم بياد و به حرفمون گوش بدن و ارزش قائل بشن. اگه دل اينا به رحم نياد فردا هم از ما نبايد انتظار رحم كردن داشته باشن

حتی بچه های تهرانی نیومدن فاطمه جان..سردی و بارون هم خیلی اذیت کردوومجلس قول مساعد داد.ولی اصل کاری وزارت خونه ست که هیچ خبری ازش نیست...دل اینا به رحم بیاد؟وقتی دل خودمون واسه خودمون نمی سوزه و نمیایم واسه اعتراض میخوای دل اونا واسمون بسوزه؟

vahid.t

New member
سلام بچه ها خدا وکیلی ما این همه میگیم بیاین چرا بعضی ها فقط میان اینجا و می پرسن چی شده ؟؟؟ بابا زبونمون مو در آورد از بس گفتیم بیاین . امروز هیچ، تو رو خدا به جای اینکه الکی اینجا باشید و منتظر باشین تا یکی خبر بیاره واستون فردا رو حداقل بیاین ....
فردا رو حتمآ بیاین ....

pezeshki88

New member
بچه ها من میدونم که امکان اومدن واستون هست پس لطفا ما رو تنها نزارین و بیاین تهران ... با حدود 40 یا 50 نفر واقعا سخته.اما همین 40 یا 50 نفر هم که هستیم امیدمونو از دست ندادیم و نخواهیم داد و فردا یکشنبه هم اعتراض و تجمع داریم لطفا بیاین...

amir.m

New member
سلام بچه ها خدا وکیلی ما این همه میگیم بیاین چرا بعضی ها فقط میان اینجا و می پرسن چی شده ؟؟؟ بابا زبونمون مو در آورد از بس گفتیم بیاین . امروز هیچ، تو رو خدا به جای اینکه الکی اینجا باشید و منتظر باشین تا یکی خبر بیاره واستون فردا رو حداقل بیاین ....
فردا رو حتمآ بیاین ....

سللام
من یکی رو به جای خودم فرستادم که همیشه هروقت کسی جلو وزارت بوده ؛ اونم بوده
منتهی امروز گوشیش خاموش بود و من اومدم اینجا پرسیدم
فردا هم میاد به جای من حتما....
خسته نباشید میگم بهتون
و ازتون میخوام بازهم امیدوار باشید
چون وقتی اینجا بچه ها امیدوارند ؛ حال هممون حتی لحظه ای خوب میشه

kasra

New member
بچه ها قضاوت نکنین دیگه!
من چی کار کنم جاده ی 10 ساعته 14 ساعت طول می کشه؟! زمین خیس بود بیشتر از 90 تا نمی شد رف :|
ایشالا از فردا جبران می کنم ;)
ولی کاش یکی کامل می گف امروز چی شد ؟

mahtaav

New member
بالاخره وزارتخونه یه چیزی گفت دیگه؟!
هیچی نگفتند؟
شمام هیچی نگفتید؟

dr.zoha

New member
علوم پایه

امروز چی شد؟ نماینده ها چی گفتن؟من 87 شدم ولی طبق کلید 92نمرم یشد.ناامید نشین.ما باید حقمونو بگیریم

chakavak

New member
بخدادیگه کلافه شدم:sadsmiley:
مگه ماچه گناهی کردیم ...کلافه شدم ازبس یه روزامیدوار بودیم و یه روزناامید.....چرانبایدمثل ورودی های قبلی باهمین نمره پاس شیم بدون دردسر..خدایا...

fatemeh.j

New member
بچه ها به خدا من تو بد شرايطم. بين اعتراض و مادرم مجبور شدم مادرمو انتخاب كنم و ازش مراقبت كنم. خدا بگم اين مسئولارو چيكار كنه خوبه حقممون رو ميخايم نه ارث باباشونو. مثلا اگه نمره بدن مثل شهريور از پست وزارت بركنار ميشن يا واسشون شكست و افت داره؟ :mad_majidonline:

Negiin

New member
سلام
منم با کلید که حساب کردم 92 میشم اما بهم 88 دادن:( از طریق دانشگاه اعتراض فرستادم اما جوابی ندادن....
به نظرتون وزارت بهم جواب میده در این زمینه؟!! امکان تصحیح دستی پاسخنامه وجود داره؟؟؟

drdevil

New member
سلام
منم با کلید که حساب کردم 92 میشم اما بهم 88 دادن:( از طریق دانشگاه اعتراض فرستادم اما جوابی ندادن....
به نظرتون وزارت بهم جواب میده در این زمینه؟!! امکان تصحیح دستی پاسخنامه وجود داره؟؟؟
راهش خیلی مشکله...در نهایت هم میگن ورقه تون رو تصحیح میکنیم.دوست من هم که 5 نمره نمره ش اومده بود پایین بهش گفتن برووووووو خانووووم اشتباه نهایتش یکی دوتاست و 5 تا غیر ممکنه....

/azin/

New member
بچه ها منظورتون چيه كه نمياين وزارتخونه؟؟؟؟خوشتون مياد 6 ماه خونه باشيد؟؟؟اين چند روز آخرو بيايد ديگ...فردا مثه امروز كم نباشيما...

1soshiant

New member
خدایی این چند ساله همچین تگرگی تهران باریده بود؟؟؟؟
اینم از شانس ماستاااا

fatemeh.j

New member
يعني كسي نيومده بود؟ ج ندادن؟ بابا يه ماه گذشت تا كي ميخوان به اين موضوع توجه نكنن؟

بالا