گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

dr.mona

New member
ajaaaaaaab!!!!! khube somebOdy rotbe nashOdan!!!!100shodi boro be darset beres chikar dari baghie chikar mikonan DR jAn! manam moadelam 16.57E ghabele tavajohE bazam sombOdy....behar hal omidvaram ta shanbeye dg hame khOshhal bashim

قاصدک

New member
اما من خبر دقیق دارم از بچه های بین الملل که با 98 افتادن علوم پایه شهریور رو.........
ولی از اسفند هنوز خبری ندارم راستش........

قاصدک

New member
واقعا امیدوارم همه به اندازه تلاششون به نتیجه قابل قبولی برسن
من شهریور91علوم پایه دارم...........
راستش فکر میکردم از200تا سوال اونم بدون نمره منفی خیلی راحته100تا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم همه اونایی که قبول میشن تجربیاتشون رو به بقیه هم منتقل کنن.............
خیلی استرس علوم پایه دارم...............

mahtaav

New member
به نظر من این امتحان ربطی به معدل نداره من خودم135 شدم . این امتحان واقعا سطح علمی کسی رو مشخص نمی کنه
یعنی چی مارال
یعنی معدلت خیلی تاپ بوده و نمره 135 برات کمه ؟
یا اینکه معدلت خوب نبود و نمره ات باید کمتر از این باشه؟

mahtaav

New member
به نظر من این امتحان ربطی به معدل نداره من خودم135 شدم . این امتحان واقعا سطح علمی کسی رو مشخص نمی کنه
یعنی چی مارال

mahtaav

New member
بازی جالب شد
:)
شما که از معدل و نمره آزمون من خبر نداری چطور میگی "خوبه که رتبه نشدی "
در ضمن 100 هم زده باشم الآن که بعد امتحانه ، وقت درس خوندن نیست . درس خوندن مال قبل از امتحانه :)

اما حالا اینور ..... نمره آزمون با همه شانسی بودنش تا حدودی نشون دهنده اندوخته های کلی دانشجو هست.
هیچ عقل سالمی محاله باور کنه که معدل بالای 15 ( شونزده که خوبه من میگم پونزده ) نتونه صد تا تست آزمون بزنه .
یا باید به اساس آزمون شک کرد یا به معدلی که ادعا میشه
آهاه البته یه چیز دیگه هم هست ... یا به سطح علمی دانشگاه!
تا اونجا که دیدیم نمره آزمون تا حدود زیادی به معدل بستگی داره
از دویست تا سوال فقط 66 تا رو با اطمینان بزنی بقیه همه شانسی باشه بازم پاس میشه
یعنی تو این پنج ترم شما حتی 66 تا نکته علمی نتونستی به خاطر بسپاری؟
و به همین خاطر کل آزمون رو زیر سوال می بری؟
در ضمن یه کم شیوه نگارش تون به حیثیت دکتری نزدیک تر باشه لطفا :)

dr.maral

New member
یعنی چی مارال
اتفاقا من معدلم 3 ترمه بالای 17 شده و از خودم انتظار بیشتر داشتم
حالا ایشالا همه قبول شن
شما هم دیگه انقد ر سخت نگیر
خوب نیست اینجا با هم دعوا کنین

dr.mahdi

New member
تو اگه اطلاعات داشتی میدونستی همین جمله که (( نمره آزمون با همه شانسی بودنش تا حدودی نشون دهنده اندوخته های کلی دانشجو هست. )) از نظر عقلی برای اثبات سطح علمی مشکل داره!!!
با همه شانسی بودن سطح علمی و نشون میده ؟!!!! :)))
نگو جایی!

در مورد شانس هم خدمتون عرض کنم از اسمش که میگید شانس یعنی هیچ پشوانه نداره که حتما هرچی بزنید درست در بیاد
ممکنه یکی همه رو هم شانسی بزنه ولی 10 تا توش بیشتر درست نباشه
اگه کلید وزارت هم نگاه میکردی میدیدی که بعضی اوقات در 10 تا سوال اصلا یک گزینه نبوده !!!!
در ضمن اگه کسی با پشوانه گزینه غالب شهریور شانسی میزد اصولا اسفند اصلا شانس نداشت!

dr.mahdi

New member
اما من خبر دقیق دارم از بچه های بین الملل که با 98 افتادن علوم پایه شهریور رو.........
ولی از اسفند هنوز خبری ندارم راستش........
کسی که 98 شده در اسفند با 30 یا 20 یا 40 نمره اضافی 98 شده است
یعنی اصل نمره 68 یا 78 یا 58 بوده!

Amirpasha

New member
دوستان خواهش می کنم با هم بحث نکنید. کسی که حق کس دیگری رو داره نمی خوره ، یا جای فرد دیگری رو داره نمی گیره که ما بخواهیم ناراحت بشیم.
همه اساتید دانشگاه ما از اون کسی که هیچ وقت نمی گفت امتحان سخت هست، هم دارن می گن امتحان اسفند امسال درکل خیلی سخت بوده و ما هم اعتراضمون به همین موضوع هست .
باز هم از همتون ممنونم که تا الان در مورد خبر های آزمون صحبت می کردید و خواهش می کنم از این به بعد هم تا زمانی که اعتراضمون نتیجه بگیره و انشالله همه خوش حال شن هم به کارمون ادامه بدیم. از موضوع اصلی دور نشیم.

mahtaav

New member
تو اگه اطلاعات داشتی میدونستی همین جمله که (( نمره آزمون با همه شانسی بودنش تا حدودی نشون دهنده اندوخته های کلی دانشجو هست. )) از نظر عقلی برای اثبات سطح علمی مشکل داره!!!
با همه شانسی بودن سطح علمی و نشون میده ؟!!!! :)))
نگو جایی!

در مورد شانس هم خدمتون عرض کنم از اسمش که میگید شانس یعنی هیچ پشوانه نداره که حتما هرچی بزنید درست در بیاد
ممکنه یکی همه رو هم شانسی بزنه ولی 10 تا توش بیشتر درست نباشه
در ضمن اگه کسی با پشوانه گزینه غالب شهریور شانسی میزد اصولا اسفند اصلا شانس نداشت!

هم جمله های منو دستکاری کردید هم معنی و احتمال رو نمیدونید
جمله من این بود " آزمون ... تا حدودی سطح علمی.." در نوشته ات دکتر مهدی گرامی از روش سفسطه استفاده کردید .
شانس یعنی احتمال ، احتمال هم اصول داره ، محاسبات داره ، بلدید دیگه؟ نه ؟
همین الان چشم بسته برای 200 تا تست پاسخنامه پر کن حدود پنجاه تاش درسته . باز نری بگی من رفتم زدم 48 تا درست در اومد چون من گفتم حدود 50 تا
از اصطلاح "گزینه غالب" استفاده کردی نشون میده آشنایی زیادی با روش های شانسی زدن داری. راستی کنکور 88 چطور بود؟

به مارال حق میدم . اینجا جای این حرفا نیست . بیاین انصافا این بحث رو تموم کنیم . :)

یه چی دیگه هم بگم . از منبع موثق دارم میگم. دوازده نمره به طور قطعی به همه اضافه میشه .بیشتر از اینش هنوز در دست بررسی است.

mahtaav

New member
نمی دونم دیگه چطور بگم

دوازده نمره بابت دشواری دروس و گزینه های دوپهلو به همه اضافه شده .تا اینجاشو مطمئن باشید. درمورد برخی درسای دیگه مثل روانشناسی و بیوشیمی هنوز در حال بررسیه .

dr.mona

New member
azize man age 100I khoshbehalet agaram nisti montazer bash mese hame maha...dg sathe uniO asatid ro zire soal nabar...ma injaeeim age khabri az ulum paye hast begirim stressemun kam she na esbate chize dg!!! moadelmam 16.57E va olum payaro 86 zadam edeaee ham nadaram , nagi 2bare scane karnamato mikham k kheili khande mishe!!!! hala shoma k inghadr DRi bezar revale adi tey beshe bebinim che shAvAd , OK?

dr.mahdi

New member
مهدی جان یعنی میگی 20یا30یا40 نمره اضافه میکنند؟

نه معلوم نیست

من در جواب حرفی که گفته بودن با 98 افتادن گفتم شهریور این کار رو کردن

دلیل نداره که اسفند هم حتما همین قدر اضافه کنند!!

ولی امیدواریم که اضافه کنند

dr.mahdi

New member
هم جمله های منو دستکاری کردید هم معنی و احتمال رو نمیدونید
جمله من این بود " آزمون ... تا حدودی سطح علمی.." در نوشته ات دکتر مهدی گرامی از روش سفسطه استفاده کردید .
شانس یعنی احتمال ، احتمال هم اصول داره ، محاسبات داره ، بلدید دیگه؟ نه ؟
همین الان چشم بسته برای 200 تا تست پاسخنامه پر کن حدود پنجاه تاش درسته . باز نری بگی من رفتم زدم 48 تا درست در اومد چون من گفتم حدود 50 تا
از اصطلاح "گزینه غالب" استفاده کردی نشون میده آشنایی زیادی با روش های شانسی زدن داری. راستی کنکور 88 چطور بود؟

به مارال حق میدم . اینجا جای این حرفا نیست . بیاین انصافا این بحث رو تموم کنیم . :)

یه چی دیگه هم بگم . از منبع موثق دارم میگم. دوازده نمره به طور قطعی به همه اضافه میشه .بیشتر از اینش هنوز در دست بررسی است.

برای اطلاع میگم من چشم بسته 118 سوال دیگه رو که بلد نبودم و شانسی زدم 10 تاش درست در اومد !!!

در ضمن من گفتم اگر هم از گزینه غالب استفاده میکردی نه اینکه این رو روی شانس بزاری!!!

بالا