گشت ارشاد ...

ariyana

New member
چه تاپیک بامزه ای!
در هر حالتی من میگم داریم درس میخونیم!

parvin nikkhah

New member
:smiliess (2): داریم حرف میزنیم مگه چیکار کردیییییییییییییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نارون

Member
بهههه سلام سرکار جون ما سر یه موضوعی اختلاف نظر داریم به نظر یه نفرسوم خیلی احتیاج داریم میشه کمکمون کنید:21:

nsj

New member
سرکار جون ما رفتیم خواستگاری این نارون خانم حالا اومدیم ببینیم با هم تفاهم داریم یا نه !

:(40):اگه بخیر نگذره الفرار.

شفيع

New member
ميگم ميخواهيم نامزد كنيم اما نميدانم كي اما اين را بدانيد روزي ما نامزد مي شويم و تورا نيز دعوت مي نماييم

mahsa.

New member
ميگم ميخواهيم نامزد كنيم اما نميدانم كي اما اين را بدانيد روزي ما نامزد مي شويم و تورا نيز دعوت مي نماييم

mw.ashel

New member

مهسا جون از اول تایپیک همش میگی ما نومزدیم و وقتی این اصرارتو میبینم خیلی خندم میگیره....گیر دادی به نامزدیاااااا!!!!!!!!!!

mahsa.

New member
آقا اعلام موجودیت میکنم ازاین به بعد منو با هرکی ببینن رفتیم درس بخونیم
آشل جون فهمید نامزدیمون وچاخان میکنم حتما اون ماموره هم میفهمه طرفمم که میزنه زیرش :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
فقط درس فقط درس و فقط درس

mehran35

New member
مهسا جون از اول تایپیک همش میگی ما نومزدیم و وقتی این اصرارتو میبینم خیلی خندم میگیره....گیر دادی به نامزدیاااااا!!!!!!!!!!
یکی بهش خبر بده همین الان اون سرکار به من زنگ زد گفت اقا ما غلط کردیم جلوی این مهساخانم ونامزدش رو گرفتیم بگید به نامزدیشون ادامه بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!:thanks:

mahsa.

New member
یکی بهش خبر بده همین الان اون سرکار به من زنگ زد گفت اقا ما غلط کردیم جلوی این مهساخانم ونامزدش رو گرفتیم بگید به نامزدیشون ادامه بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!:thanks:

فقط درس وفقط درس وفقط درس

mw.ashel

New member
آقا اعلام موجودیت میکنم ازاین به بعد منو با هرکی ببینن رفتیم درس بخونیم
آشل جون فهمید نامزدیمون وچاخان میکنم حتما اون ماموره هم میفهمه طرفمم که میزنه زیرش :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
فقط درس فقط درس و فقط درس

مهسا جون ، دختر خوب آخه تو این دوره و زمونه از کجا میخوای هم رشته ای پیدا کنی که باهاش بدرسی!!!؟؟؟؟
در ضمن ما بچه های علوم پزشکی هممون خیلی تیزیم و زود متوجه همه چیز میشیم و من این اصرار شما رو درمورد نامزدیت خیلی دوست دارم.

antenyus

Active member
عشق یعنی: وقتی گشت ازت پرسید چه نسبتی با خانوم داری؟
سرت رو بالا بگیری و شجاعانه بگی عشقمه میفهمی.؟
نه اینکه لکنت زبون بگیری بی وجود...

سلامتی هر چی با وجوده !!

نارون

Member
سرکار جون ما رفتیم خواستگاری این نارون خانم حالا اومدیم ببینیم با هم تفاهم داریم یا نه !

:(40):اگه بخیر نگذره الفرار.
دروغ میگه سرکار داشت مزاحمت ایجاد میکرد بگیرش نذار فرار کنه!!!:tonguesmiley:

mehran35

New member
با نارون:سرکار ما همکاریم اومدیم روی عوامل ایجاد استرس در جوانان تحقیق کنیم البته خود شماهم میتونی از این عوامل باشی.باید برای پاره ای از توضیحات وتحقیقات همراه ما بیاین!!!!!!!!!!!!!

شفيع

New member
ميگم درس ميخونديم يهو ديدم ايشون اومدن من اصن خبر ندارم ايشون كي اومدن بعد برميگردم ميگم خانم ببخشين شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ariyana

New member
آره درس خوندن تو فضای باز از همش بهتره!!!! داشتیم درس میخوندیم سرکار،ایرادی داره:New (6):

بالا