گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SH!LA

New member
ســـلام به همه ی دوستــان عزیــز و دانشجویــان آینده در سال 1393

امروز 7 ساعت مطالعـه داشتـم.

پیش به سوی موفقیت :a2d3:

negin ka

New member
من همیشه سعی میکنم ی مقدار ک برنامه ریزی کردمو بخونم بنابراین وقت نمیگیرم!!!!!!!!!

Hamidvet

New member
ســـلام به همه ی دوستــان عزیــز و دانشجویــان آینده در سال 1393

امروز 7 ساعت مطالعـه داشتـم.

پیش به سوی موفقیت :a2d3:

منم مثل خانوم نگین چندان وقت نمیگیرم بیشتر دنبال اجراش هستم ...
امروزم نمدونم چقد شده!! :riz481:
با این حال فردا رو میخوام بشینم حسسسسسسسسسسسسسسسسابی لیشمانیوز LEISHMANIOSIS رو بترکووووووونمش و بعد از اون تست هاش!!!
ضمنا امروز تا آخر لغات مهارت 8 لزگی رو خوندم ... امشبم کل لغات زبان رو دور میکنم ...

ROJO

New member
منم ترکوندم دیروز : کار +باشگاه+ اندکی مطالعه در نیمه شب:25r30wi::motat:

somaye 21

New member
وای ماشالا همه ترکوندن اینجا! کجا اوردی منو آشل. :14:دچار افسردگی حاد شدم lol

عزیزم نگران نباش
باز شما وضعت از من بهتره،اگه شما دچار افسردگی حاد شدی پس من چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تازه دیروز از مسافرت برگشتم،از بعد از ظهرم میخوام خیلی جدی شروع کنم.....

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
هههه خب منم اخر این هفته دارم میرم شمال ینی در این حد سرخوشم فک کنم وقتی برگردم باید کتابامو دستمال بکشم:(50):هنوز احساس خطر نکردم:65d6a5d6s::riz481:

saharandishe

New member
سلام منم وقت نمیگیرم به نظرم کیفیت خوندن مهم تره,وقتی باانگیزه یادگیری چیزی روبخونیم توذهنمون میمونه ودیگه ساعتش برامون مهم نیست,دیروزتامتن5مهارت1لزگی خوندم با20-30تالغت انشاالله امروز بیشترمیخونم.

SH!LA

New member
منم مثل خانوم نگین چندان وقت نمیگیرم بیشتر دنبال اجراش هستم ...
امروزم نمدونم چقد شده!! :riz481:
با این حال فردا رو میخوام بشینم حسسسسسسسسسسسسسسسسابی لیشمانیوز LEISHMANIOSIS رو بترکووووووونمش و بعد از اون تست هاش!!!
ضمنا امروز تا آخر لغات مهارت 8 لزگی رو خوندم ... امشبم کل لغات زبان رو دور میکنم ...

دُرستــه حمیـد جـان؛ کیفیت خیلی بهتــر از کمیت هست. ولی یادداشت کردن ساعات مطالعـه به داشتن یک برنامه ریزی دقیق کمک میکنــه.

از مزیت های بسیـار مهم این کـار:

آگاهی از توان مطالعاتی ( روزی چند ساعت درس میخوانیم) - افزایش انگیزه برای بهبود عملکرد بعدی ( سعی میکنیم بیشتر و عمیق تر مطالعه کنیم) - تشخیص بازده عملکرد مطالعاتی (در هر ساعت مطالعه چقدر بازده داریم)

bioshimi93

New member
اما وقتی زمان بگیرید می فهمید چه قدر پیشرفت یا پس رفت داشتین و میتونین کم کم زمان درس خوندنتونو بیشتر کنید
وقتی زمان می گیرید فقط زمان مطالعه مفید تون رو یادداشت کنید اون ساعتهایی که درس نخوندید ازش کم کنید
بیشتر از 1 ساعت نمیشه یکسره درس خوند

negin ka

New member
منم با اینکه بدونی روزی چند ساعت درس میخونی موافقم ولی فقط برا خودت!!اگه بچه ها بیان اینجا وبگن ک من این مبحثو امروز خوندم و فهمیدم خیلی بهتره چرا ک یکی با 3 ساعت خوندن ممکنه 10 صفحه رو قشنگ بخونه یکی دیگه بتونه دوبرابر اون!!!من خودم اینجوری برنامه ریختم ک هرروز ازساعت 2 تا 5 تقریبا 15 صفحه یا حتی کمتر از ایمنیو خیلی خوب و مفهمومی بخونم درسته کند پیش میرم ولی مطمئنم واسه دور دومم دیگه نیازی نیس مطالبو درک کنم فقط باید تثبیتشون کنم!!البته بازم خوددانید:sarma:
راستی بچه ها من مبحث MHC خیلی سخت هضم کردم و نتونستم تنها به کتاب اکتفا کنم!!اگه بگردین انیمیشن درباره مبحثا پیدا کنین خیلی خوبه بمن ک خیلی کمک کرد

TrueLove90

New member
اما وقتی زمان بگیرید می فهمید چه قدر پیشرفت یا پس رفت داشتین و میتونین کم کم زمان درس خوندنتونو بیشتر کنید
وقتی زمان می گیرید فقط زمان مطالعه مفید تون رو یادداشت کنید اون ساعتهایی که درس نخوندید ازش کم کنید
بیشتر از 1 ساعت نمیشه یکسره درس خوند

دُرستــه حمیـد جـان؛ کیفیت خیلی بهتــر از کمیت هست. ولی یادداشت کردن ساعات مطالعـه به داشتن یک برنامه ریزی دقیق کمک میکنــه.

آگاهی از توان مطالعاتی ( روزی چند ساعت درس میخوانیم) - افزایش انگیزه برای بهبود عملکرد بعدی ( سعی میکنیم بیشتر و عمیق تر مطالعه کنیم) - تشخیص بازده عملکرد مطالعاتی (در هر ساعت مطالعه چقدر بازده داریم)

...
کاملا درسته :smilies-azardl (113
منم همیشه مینویسم !
از زمان کنکور کارشناسی یه دفترچه برنامه ریزی کنکور درست کردم ، که ساعات مطالعه رو مینویسم تووش
خیلی خوبههههه !

...

Hamidvet

New member

چی بگم والا ... :sad:

بنظرم مهم اینه من همینجور که میخونم بازده خوبی دارم و اگر بیشترشم کنم قطعا بهتر میشه ؛

بعدشم من که مثل شما اسفند امتحان ندارم ..... :riz277:

ولی جدا از شوخی کم کم خودمو وفق میدم با سیستم شما ، نگران نباشید!!

mw.ashel

New member

دوستای خوبم سلام.

خدا قوت، کم بخونید ولی پیوسته بخونید، فرقی نمیکنه یکی چند ساعت بخونه و یکی دیگه چند صفحه مهم اینه که با برنامه پیش برید و خسته نشید.
:a2d3:

منم از مهر ماه با شروع کلاسهای درسی میام و اینجا گزارش درسیم رو میدم و اگه کسی نخونه تنبیه هم میشه
.

امید وارم همگی موفق باشید
:rose:

شعار امسال همه ما : فقط یک بار برای همیشه ، من میتوانیم .:a2d3:

obstetrician88

New member

دوستای خوبم سلام.

خدا قوت، کم بخونید ولی پیوسته بخونید، فرقی نمیکنه یکی چند ساعت بخونه و یکی دیگه چند صفحه مهم اینه که با برنامه پیش برید و خسته نشید.
:a2d3:

منم از مهر ماه با شروع کلاسهای درسی میام و اینجا گزارش درسیم رو میدم و اگه کسی نخونه تنبیه هم میشه
.

امید وارم همگی موفق باشید
:rose:

شعار امسال همه ما : فقط یک بار برای همیشه ، من میتوانیم .:a2d3:

سلام عزیزم..ممنونم...از قوت قلب دادنهات.......................امیدوارم موفق باشی عزیزم

SH!LA

New member
من با یادداشت کردن ساعت مطالعه ام فقط و فقط با خودم رقابت میکنـم.

وقتی ساعتی که برای خواندن چند صفحه یـا مبحث خاصی سپری میکنم رو بالای صفحات یادداشت میکنم؛ برای دوره ی بعد که میخوام بخونم میدونم تقریبــاً چقدر زمان برده تا من این مبحث رو بخـونم.

از طرفی گزارش دادن ساعات مطالعه در این تاپیک یـا تاپیک های مشابه فقط به این منظور هست که به دوستـان دیگه بگیم که امروز درس خواندیم و برای هم انرژی + باشیـم؛ که اگر دوستی چند روز متوالی کم کاری کرد بتونه جبران کنـه.

negin ka

New member
من با یادداشت کردن ساعت مطالعه ام فقط و فقط با خودم رقابت میکنـم.

وقتی ساعتی که برای خواندن چند صفحه یـا مبحث خاصی سپری میکنم رو بالای صفحات یادداشت میکنم؛ برای دوره ی بعد که میخوام بخونم میدونم تقریبــاً چقدر زمان برده تا من این مبحث رو بخـونم.

از طرفی گزارش دادن ساعات مطالعه در این تاپیک یـا تاپیک های مشابه فقط به این منظور هست که به دوستـان دیگه بگیم که امروز درس خواندیم و برای هم انرژی + باشیـم؛ که اگر دوستی چند روز متوالی کم کاری کرد بتونه جبران کنـه.

موافقم:thumbsupsmileyanim:

Hamidvet

New member
3 ساعت لیشمانیوز ، 3 ساعت زبان و البته هنوزم وقت هست که بخوام بخونم ..... :thanks:

bioshimi93

New member
3 ساعت بیوشیمی
1 ساعت تافل
الان میرم دوباره یکی دو ساعتی بیو بخونم
موفق باشید:rose::smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا