گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
life-text-1.jpg

bakhshi

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

1. [*=right][FONT="][/FONT][FONT="]برنامه ریزى:[/FONT][FONT="] برنامه ‏ریزى براى موفقیت برج مراقبت پیشروى به سمت اهداف است[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT="]. [/FONT][FONT="][/FONT]
    [*=right][FONT="]خودباورى: اساس ایمان خودباورى است. انسان خودباور به توان خویش ایمان دارد و ایمان انتظارى مطمئن است[/FONT][FONT="]. [/FONT][FONT="][/FONT]
    [*=right][FONT="][COLOR=#ff0000][B]حرکت: [/B][/COLOR] خروج از سکون و عدم توقف ضامن موفقیت است؛ اما حرکتى که حساب شده و طبق برنامه باشد[/FONT][FONT="]. [/FONT][FONT="][/FONT]
    [*=right][FONT="]جرأت: عدم هراس و این پا و آن پا کردن و حتى پذیرش شکست‏ها اساس موفقیت است[/FONT][FONT="]. [/FONT][FONT="][/FONT]
    [*=right][FONT="]خودتشویقى[/FONT][FONT="]: [/FONT][FONT="]خود تشویقى به معناى خود شیفتگى نیست. انسان گاه نیاز دارد فهرست موفقیت‏هاى خود را تنظیم کند و حتى به بعضى تقدیر نامه ‏ها و سپاسنامه‏ ها چشم بیندازد تا باور کند دوباره مى‏تواند موفقیتى جدید به وجود آورد[/FONT][FONT="].[/FONT][FONT="][/FONT]
    [/LIST]
    [RIGHT][COLOR=black]

[/COLOR][/RIGHT]
    [RIGHT][COLOR=black][FONT="]انسان براى موفقیت باید بلند نظر باشد و از بلند پروازى معقول نهراسد. باید به جاى غرق شدن در نهرهاى کوچک به سمت دریاهاى موفقیت حرکت کند؛ از جویبار حقیرى که به چاله‏اى مى‏ریزد، هیچ کس مروارید صید نخواهد کرد. شاهین موفقیت در افق‏ها و بلندى ‏ها است و مروارید توفیق در اقیانوس‏ها. باید بلند نظر و بلند پرواز و غواص بحرهاى بى‏کران بود و باور داشت که دستان خداوند همواره به سمت انسان‏هاى جویاى موفقیت گشوده است[/FONT][/COLOR][FONT="] .[/FONT]
    [/RIGHT]

1. دقیقا باید بلند پرواز بود

چه بسیار ادم هایی بودند که برای بلند پروازی های من من را سرزنش و به سخره می گرفتند

اما من همیشهههههههههههه به راهههههههههه خودمممم ادامهههههههه دادممممم
    و مطمینم که بلاخره به اوج موفقیت خواهم رسید

به امید به خدا

ممنونم بابنت پست

biosta

Well-known member
برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.
مارک تواین

شهاب

New member
تا الان قبلیا + درس 10 تا آخر درس 15 از کتاب 504 + بیوشیمی مباحث الکترولیت و ph و . . .

bioshimi93

New member
سلام خوبین دوستان درسا خوب پیش میره؟
من چند روزه خیلی زیاد میام انجمن زیاد نمی تونم درس بخونم فوقش 2-3 ساعت:sad:
فکر می کنم اگه هر کسی بیاد بگه چی خونده هر روز به هم دیگه انگیزه میدیم و بهتر میتونیم بخونیم

mw.ashel

New member
سلام به همه کنکوریای عزیز.

چون من دیگه واسه کنکور نمیخونم و برای اینکه انگیزه شما هم کم نشه منم هر روز هر چقدر مطالعه زبان و کتب غیر درسی داشتم میام و گزارش میدم تا شما هم بتونید و مجبور باشید تا بخونید تا زمانی که ببینم دوستای کنکوری زیادی تو این تایپک هستند و اون وقت دیگه من رفع زحمت کنم.
:smilies-azardl (181

ببینم استارت کار رو چیکار میکنید که یه یا علی بگید
:a2d3:و آهسته و پیوسته شروع کنید.:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

darya63

New member
سلام به همه کنکوریای عزیز.

چون من دیگه واسه کنکور نمیخونم و برای اینکه انگیزه شما هم کم نشه منم هر روز هر چقدر مطالعه زبان و کتب غیر درسی داشتم میام و گزارش میدم تا شما هم بتونید و مجبور باشید تا بخونید تا زمانی که ببینم دوستای کنکوری زیادی تو این تایپک هستند و اون وقت دیگه من رفع زحمت کنم.
:smilies-azardl (181

ببینم استارت کار رو چیکار میکنید که یه یا علی بگید
:a2d3:و آهسته و پیوسته شروع کنید.:rose:

اخی وقتی میگم خیلی ماهی نگو نه

mw.ashel

New member
اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد...

اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد...
:a2d3:

c43f517e58f1c95abff7915ed869423b.jpg

simin30

New member
« ... هرگاه افکار مثبت داشته باشید ؛ استعدادهای ذهنی و نیروهای درونی شما فعال می شوند و هرگاه افکار منفی و مخرب بر شما چیره شود ؛ نیروها و استعداهایتان سرکوب شده و باعث شکست شما می گردد. وقتی می بینید که در احساسات منفی غرق شده اید؛ می توانید خیلی ساده از آن خارج شوید.
کافی است به یک چیز زیبا فکر کنید یا مشغول کاری زیبا شوید و وقتی به این روش عادت کنید ؛ زودتر از چیزی که فکر می کنید خالق زندگی خود خواهید شد.
کانی مک می گوید: "در هیچ بازی برنده نمی شوید ؛ مگر آن که آماده ی بُـرد باشید. "

mw.ashel

New member
سلام به همه دانشجویان ارشد 93

چه خبر دوستای خوبم؟؟؟؟؟؟؟؟ تا چه حد تونستید درس بخونید ؟؟؟؟ من گزارشاتون رو نمیبینماااااااااااااا از الان بگم اگه ببینم دارید تنبلی میکنید براتون مجازاتم در نظر میگیرم.
:New (6):

من دیروز 4 ساعت زبان خوندم ،یه ساعتم کتاب شعر مورد علاقم رو خوندم
:smilies-azardl (181و بقیه روزم درگیر کارام بودم.

اینم از گزارش من

ببینم شماها چیکار میکنید..
:ph34r-smiley:

SH!LA

New member
ســــلام به همه ی دوستــان عزیـــز

چند روز گذشته به دلیل جابجایی و اثاث کشی منزل فرصت زیادی نداشتم؛ ولــی مطالعه رو هم کنار نگذاشتم.

امــروز در کل 4 ساعت مطالعه داشتم. دو تا از درس هام رو خواندم که برای هر کدام دو ساعت وقت گذاشتم.

امیــدوارم موفق باشیـــد.

TrueLove90

New member
...

دیـروز حدود 6 ساعت درس خوندم
زبـان + یه عاااااااااااالمممه شیمی ! :دی

امروز هم شیمی خوندم از صبح تا الان !
بعد الان یکم زبـان
بعدش باکتری مورای میخوام خلاصه نویسی فصل 3 شروع کنم ! :)

...

mw.ashel

New member
فکر کردن به موفقیت

فکر کردن به موفقیت
اگر بخواهید به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید، باید آرزوهای بزرگی نیز در سر داشته باشید. هر داستانی از موفقیت با یک آرزوی بزرگ آغاز می شود. شما می بایست چشم اندازهای بزرگ را برای خود متصور باشید، این که فردی مشهور و صاحب اعتبار هستید. باید از آن چه که می خواهید بدان برسید، تصویری روشن داشته باشید و آنقدر آن آرزوی خود را در سر پرورش داده باشید که آن را کاملا احساس کرده و برایتان دست نیافتنی نباشد. به طور مثال تصور کنید که اگر در کار خود موفق شوید، چه تحولی در زندگی شما و اجتماع ایجاد خواهد شد؟ اگر شما به موفقیت در زندگی برسید ، از چه اعتباری برخوردار خواهید شد ؟ و تا چه حد به خود کمک کرده اید؟
:riz304:

شهاب

New member
تا الان قبلیا + زبان درس 16 تا آخر درس 22 از کتاب 504 + ژنتیک فصل 3 امری تمام

ROJO

New member
وای ماشالا همه ترکوندن اینجا! کجا اوردی منو آشل. :14:دچار افسردگی حاد شدم lol

mw.ashel

New member
وای ماشالا همه ترکوندن اینجا! کجا اوردی منو آشل. :14:دچار افسردگی حاد شدم lol

خب دختر خوب از الان شروع کن ببین همه اینجا یا علی گفتند و شروع کردند و اگه بیایی و همش گزارش بدی یه عادت میشه که میخونی اوایل شاید مجبور باشی بخونی ولی بعد که دیدی همه میان اینجا و گزارش کاراشون رو میدند انگیزه شما هم چند برابر میشه و اگه وقت کردی یه سر به تایپیک مطالعه گروهی ارشد 92 بزن و ببین بچه ها چقدر تا آخر راه با هم تلاش کردند و به هم انگیزه دادند تا همه با هم موفق بشند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا