گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

شوکا88

New member
با قدرت ادامه بده که پشت این روزای سرد...گرمای رسیدنه ...
رسیدن به قله ارزوهات ...
با اینکه سرمای این روزا پاهاتو بی رمق کرده و دستاتو بی جون اماگرمیه عشق به هدفت تو رگهات جاری میشه و میپاشه به ثانیه هات و یَخِشونو آب میکنه...
و بهت شوق دوباره میده ...
وقتی برمیگردی و نگاه میکنی به همه روزایی که موندی و ادامه دادی لبخند رضایت رو لبت میشینه و حس ادامه دادن تو دلت چند برابر میشه

measam

New member
سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من رشته تحصیلی کارشناسی ام مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک بود :ad54ad:
قصد شرکت در آزمون وزارت بهداشت رادارم و می خوام از شنبه شروع کنم البته چون در کنکور وزارت علوم شرکت کردم از قبل روی ریاضی و سیگنال سرمایه گذاری خوبی کردم و الان از این دو کمی خیالم راحت است البته عدم آگاهی از تفاوت سوالات در وزارت بهداشت و وزرات علوم نگرانم می کنه :smiliess (3):
+++ در درس مدار و الک هم برنامه ریزی کردم ولی فکر زبان + فیزیک پزشکی + آناتومی فیزیولوژی اعصابم را خورد کرده تا حالا هم به نتیجه ای نرسیدم:13:
خیلی خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید یک جورایی به دادم برسید:smiliess (14):
پیشاپیش ممنون

infomdmir

New member
من دیروز 7 ساعت و امروز 7.5 ساعت تونستم بخونم

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
سلا م دفتر قلم چی که برای کنکور دیپلمه منظورته
چه جوریه

سلام..فرقی نمیکنه، فقط کافیه به جای درسای عمومی پیش دانشگاهی اسم درسای دانشگاهی رو بنویسی....یه رقابت با خود ایجاد میکنه باعث میشه انگیزه بگیری.

melody2010

Member
سلام بچه ها من کتاب لزگی رو پیدا نکردم ولی تو فروشگاه یه کتاب بهم پیشنهاد کردن منم دیدم از هیچی بهتره خریدم اسم کتاب هست : «نگاهی جامع بر زبان گروه علوم پزشکی» نوشته حسن یعقوبی و صفورا پاکیزه کار
کتاب 16 مهارت داره که تو هر مهارت نحوه پاسخ به سوالات ریدینگ و لغات گرامر رو توضیح داده و آخر هر مهارت تست داده بعد هم سوالات ارشد وزارت بهداشت رو هم داده.
به نظرتون میشه روش حساب کرد آیا؟؟؟؟؟؟؟
کسی اصلا این کتابو دیده؟؟؟؟؟ :33:

infomdmir

New member
کتاب لغت 504 و لغات ضروری تافل و 400 لغت تافل برای لغت عالیه و برای متون هم می تونی روی متون ضروری تافل تمرکز کنی که بهت روش جواب دادن به متنها را یاد میده و اکثر سبک سوالها هم با این سبک هستند

melody2010

Member
کتاب لغت 504 و لغات ضروری تافل و 400 لغت تافل برای لغت عالیه و برای متون هم می تونی روی متون ضروری تافل تمرکز کنی که بهت روش جواب دادن به متنها را یاد میده و اکثر سبک سوالها هم با این سبک هستند

من دارم اونو همراه کتاب تافل میخونم. در ضمن یکی از بچه های بیوشیمی توتایپیک مطالعه گروهی بیوشیمی یه سایتی رو معرفی کرده بود که همش متون و مقاله های پزشکیه که اونو هم دانلود کردم و دارم میخونم. لغاتش زیاد برام سخت نیست شاید واسه اینه که زبان زیاد میخونم و فیلم های زبان اصلی رو هم هر چند روز یکبار میبینم به نظرم خیلی کمک میکنه. فقط میخواستم کتابی پیدا کنم که روش تست زدن و مهارت هاشو یاد بده که انگار همون کتابی که خریدم بد نیست.
به هر حال از همه دوستانی که کمک کردن ممنون.:riz513::riz513:
به امید موفقیت هممون تو کنکور :smilies-azardl (113
ایشششششششششششششالا سال بعد میایم درباره دانشگاه هایی که قبول شدیم بحث میکنیم. :4d564ad6:

biosta

Well-known member
طوری بخونید که بعد خودتان را سرزنش نکنید
کاش بیشتر می خوندم
حیف شد
باید قبول می شدم
کاش ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

atefe omrani

New member
دوستان این دفتر قلم چی رو،از کتابفروشی ها باید تهیه کنم؟
هر روز بدتر میشه مطالعه ام:j58r36j3gcr4suxymup

bioshimi93

New member
تو تاپیک بیوشیمی کسی گزارش نمیده :New (6):
منم اومدم اینجا
روز شنبه 7 و نیم ساعت :smilies-azardl (113
دیروز هم دانشگاه بودم درس نخوندم:65d6a5d6s:

melody2010

Member
[
QUOTE=bioshimi93;427012]تو تاپیک بیوشیمی کسی گزارش نمیده :New (6):
منم اومدم اینجا
روز شنبه 7 و نیم ساعت
دیروز هم دانشگاه بودم درس نخوندم:65d6a5d6s:
[/QUOTE]
عزیزم انگار باید دوباره دعوا راه بیندازیم تا بچه ها یکم حواسشون سرجاش بیاد بیان گزارش بدن. شاید رفتن خونه تکونی خخخخخخخخخخخخخخخ
اما گزارش من
دوز 2 شنبه: 4ساعت بیوشیمی فصل ساختمان پروتئین ها + 1 ساعت زبان: مرور مهارت 1 + تمرین لغات مترادف از کتاب زبان جامع علوم پزشکی :ad54ad:

measam

New member
سلام بر دوستان
من هم قول می دهم از فردا یعنی 4 شنبه درس بخونم قول می دهم حداقل 4 ساعت مفید بخونم:4d564ad6:

AWWA

New member
دوستان این دفتر قلم چی رو،از کتابفروشی ها باید تهیه کنم؟
هر روز بدتر میشه مطالعه ام:j58r36j3gcr4suxymup

تو آموزشگاههای قلم چی فروشگاهم هست از همونجا میتونی تهیه کنی. نیازی نیست آخرین چاپش باشه(فک کنم چاپ قبلیاش 6 تومنه جدیداش 8 تومن.....البته مطمئن نیستم)

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا