گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sokout

New member
سلام کنکوریا:ad54ad:
ایشالا که خوب داده باشید و خوب بدید:a2d3:
ما منتظر شیرینی هستیما:tonguesmiley:

par ya

New member
تاحالا توزندگیم انقدر استرس نداشتم فقط %50 مطالب خوندم خیلی نگرانم باید قبول شم ولی با این وضع فکرنمیکنم امکان پذیر باشه :33:
توروخدا واسم دعا کنید دارم میمیرممممممممممم

mahdieh

New member
تاحالا توزندگیم انقدر استرس نداشتم فقط %50 مطالب خوندم خیلی نگرانم باید قبول شم ولی با این وضع فکرنمیکنم امکان پذیر باشه :33:
توروخدا واسم دعا کنید دارم میمیرممممممممممم

خیلی اشتباه میکنی فکر میکنی همین زحمتی که کشیدی نتیجه نمیده..ببین کنکور عادلانه نیست ممکن همین 50 درصدی که خوندی مدنظر طراح باشه پس تا سر جلسه کنکور خودت رو نباز

biosta

Well-known member
شما آن می شوید که می اندیشید

ناراحت ؟؟؟؟!!! دارم از استرس منفجر می شم:sad:
همه می گن استرس نداشته باشم ولی مگه می شه؟

با اجازه
من نمی گویم استرس و اضطراب نداشته باش
همین که اضطراب داری یعنی داوطلب جدی هستی و کنکور برایت مهمه
می گویم اگر می خواهی نتیجه خوبی بگیری باید که اضطرابت زیاد نباشد بایستی که آموخته هایت را بیاد اوری و برای ان نباید اضطراب زیاد داشت تا حدودی اضطراب به نظرم ایراد ندارد این حدود کجاست
آنقدر اضطراب ایراد ندارد که عملکردتان را مختل نکند .
چون کسی در حد خودش نتیجه خوبی میگیرد که به خودش اعتماد داشته باشد .
چون که اعتماد به نفس مثبت ( نه غرور ) یکی از عواملی هست که باعث شود در حد خودتان بهترین باشید
چون که موفقیت از خودباوری شروع میشه

sara67

New member
خیلی اشتباه میکنی فکر میکنی همین زحمتی که کشیدی نتیجه نمیده..ببین کنکور عادلانه نیست ممکن همین 50 درصدی که خوندی مدنظر طراح باشه پس تا سر جلسه کنکور خودت رو نباز

واقعا کنکور ما ناعادلانست.. یه نمونه اش اینکه امروز دیدم از یه فصل بیوشیمی 5 تا سوال اومده بود.. از 1 صفحه 3 تا سوال اومده بود.. طراح محترم نکرده بود یه ورق بزنه از 10 صفحه بغدش یه سوال دیگه طرح کنه.. حالا کسی که اون صفحه یا فصل رو خونده بود 5 تا سوال رو راحت برده بود و کسی که حالا برحسب اتفاق اون رو نخونده بود یا نرسیده بود مرورش کنه ممکن بود 5 تا سوال رو کامل از دست بده..

لبخند

New member
من خودمم عین بمب زده های آفریقاییم..

18 کیلو اضافه وزن آوردم.. البته امسال با پارسال شده 18 هاااا..

شلوار راحت و آزاد پیدا نمیکردم برم سر جلسه... حال میداد به بهونه اینکه لباس ندارم نمیرفتم سر جلسه.. :25r30wi:

برعکس من هر روز لاغر تر شدم دوستم سر جلسه دیدم میگه فک کردم الان اگه ببینمت کلی چاق شدی پس چرا انقدر لاغر شدی...حالا دیگه قرار حسابی به خودم برسم تفریح،غذا،خواب......ای جان :a2d3: یک ساله نفهمیدم چطور روزم شب میشه..بخدا دیشب و پریشب از استرس خوابم نمیبرد شب تا صبح فقط بلند میشدم نگاه به ساعت موبایلم میکردم تا آخر 5:30 صبح اعصابم بهم ریخت دیگه از جام پاشدم...نشستم پای کتابام

واي اتاق من مثل اين بمب زده ها اوارگان افريقايي شده
اصلا يه وزي
61189_girl_pardon.gif

اتاق منم دقیقا همینطوریه ولی حالا اصلا حوصله ندارم جم کنم دیگه واسه فردا

لبخند

New member
آخیش دیگه از شر کنکور راحت شدم راستی حوزه امتحانی ما 40نفر بود...همش 45نفر سم شناسی میخوان.....خدا بدادم برسه:13:

hana1990

New member
سر جلسه ما صدا بود.من یه ایرادی دارم که تو صدا تمرکز ندارم.لوله صدا میداد.دوبار خواستم جامو عوض کنن.آخرش با گریه سر 40 مین آخر عوض کردن.
خوب خونده بودم.استرس داشتم.خراب کردم.حیف کردم.کلی غصه دارم.

atysh

New member
فردا ساعت دوازده ظهر منم خلااااص
البته اگه تا فردا استرس منو نکشه
:1dco2x0p1lilzhfpg1t:wacsmiley:

bacteriologist

New member
بچه ها بیخیال.....درگیر نشید....برید استراحت.....من یکی از دوستام 1 سال زحمت کشیده بود برای ایمونو امروز 10 تا سوالو جابجا زده بود...الان اصلا وضع خوبی ندارهه...همه ی زندگیتونو کنکور نکنید که اگه خدایی نکرده به نتیجتون نرسیدید تا مرز خود کشی نرید...خدا بزرگه....1 سال زودتر 3 سال دیر تر مهم نیست مهم تلاشه بود کع انجام دادید اگرم شکست خوردید پشیمون نیستید....بد میگم بگید بد میگم...

sabaa

New member
من عصر فردا امتحانمه . میخام بدونم سوالا چطور بود . نمشیشه دانلود کرد؟

sara67

New member
دوستای گلی که کنکورشون رو تموم کردن...

ساکتون رو ببندین میخوایم بریم لب کارون..

sara67

New member
بچه ها به یکی از دوستام گفتم از اون چیزی که انتظارش رو داشتم پایینتر زدم. البته باید منتظر نتایج همه باشم..

همچین زد تو ذوقم و مسخره ام کرد که آره بشین توجیه کن و اینا که رسما الان هیچ انرژی ای تو بدنم ندارم.. مثه این مسخ شده ها افتادم رو تختم.. خیلی بده..

یکم هوای هم رو داشته باشیم.. الان من تو شرایطی ام که یکی بخواد من رو سرزنش کنه؟ آره؟

کنکوره دیگه.. :sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا