گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

padideh

New member
عاغاااااا منم ١٠ ساعت خوندم ديشب! :13:يه ساعتم داشتم خودمو ميكشتم كه چرا بن شدم!!! و افسوس ميخوردم چرا در بعضي تاپيكها سياسي حرف زدم!!!

eco.bio

New member
پدیده جون دقیقا منم همین حسو داشتم. امرو یکی از بچه ها اس داد که سایت چرا قط شده تازه دو گرونیم افتاد نه بابا بن نشدم:thumbsupsmileyanim:

asal 92

New member
سلااااااام
امروز شیفت صبح بودم
فعلا 2ساعت ...
باید قبول شیم روزهای طلایی رو ازدست ندید
:smilies-azardl (181

mw.ashel

New member
پدیده جون دقیقا منم همین حسو داشتم. امرو یکی از بچه ها اس داد که سایت چرا قط شده تازه دو گرونیم افتاد نه بابا بن نشدم:thumbsupsmileyanim:

عاغاااااا منم ١٠ ساعت خوندم ديشب! :13:يه ساعتم داشتم خودمو ميكشتم كه چرا بن شدم!!! و افسوس ميخوردم چرا در بعضي تاپيكها سياسي حرف زدم!!!

سلامممم بچه ها من فكر كردم بن شده بودم !!! يعني ي وضعي بوداااا!!! خدارو شكر كه درست شد بلاخره!!

سلام دوستای گلم.............خوبید؟ هر چند وقت یه بار سایت انجمن اینجوری میشه و تا تنظیمش کنن چند ساعتی وقت میبره و شما الان باید به درسخوندنتون برسید نه اینکه اینجا باشید اونم اینوقت روز:New (6):....زودی برید سر درس خوندنتون:p7977cujr38iyymsu8:.

eco.bio

New member
سلام دوستای گلم.............خوبید؟ هر چند وقت یه بار سایت انجمن اینجوری میشه و تا تنظیمش کنن چند ساعتی وقت میبره و شما الان باید به درسخوندنتون برسید نه اینکه اینجا باشید اونم اینوقت روز:New (6):....زودی برید سر درس خوندنتون:p7977cujr38iyymsu8:.
سلام اشل جون خوبی جونم؟؟؟؟؟ اره راس میگیاااااااا:14:

padideh

New member
قربونت آشل جون، من الان تايم استراحتم بود داشتم چايي ميخوردم،الان تموم شد و با انرژيييييييييييييييييييي زياددددد دوباره شروع ميكنم من و تو ،او،ما ،شما ،ايشون،آنها و اينها و اونها همگييييي قبوليممممم شك نكن ،هورااااااااااااا پيش به سوي قبولي ....بزن بريم ب سرعت برق و باد بزن بريم از اينجا

asal 92

New member
دوستم با داشتن 2تا بچه وشیفت های سخت بیمارستان توآزمون دکترای تربیت مدرس قبول شده ::smiliess (4):
اونوقت شماها راحت بدون دغدغه بدون فکر نهار وشامو... توخونه نشستید وهی دم از ناامیدی میزنید:smilies-azardl (12)
بچه های عزیزم توروخدا تلاش کنید برای آخرین بار...
دیگه نبینم بچه های مامان عسل ناامید باشن :p7977cujr38iyymsu8:
بیخیال همه چی وقت برای همه چی زیاده فقط یه ماه ...

:smilies-azardl (181

cheshmak

New member
سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

وای بچه ها تازه فهمیدم چقدر به اینحا عادت کرده بودما........معتاد شدممممممممم......خوب شد
acigar.gif

درست شدا ا ا ا ا ا ا ا ا ا......

vida68

New member
سلام دوستان خوبم...
من با مشکلات و شرایطی که دارم تا اخرین نفس تلاش میکنم...هرچند کم کم این شرایط باعث میشه امیدمو از دست بدم...
شما امیدتونو از دست ندید...
موفق باشید
التماس دعا...

bacillus.bs

New member
يعني ضربان زندگيم وصله به سايت
يعني اصلا اين سايت نباشه كلافم
صبح تا حالا داشتم خفه ميشدم
پيش به سوي موفقيت
4469_girl_witch.gif

economic

New member
من دیروز 3 ساعت البته22نفر مهمون داشتیم دست تنها ازساعت 3 بعدازظهر چنذ تاشونم هنوز نرفتن

economic

New member
امروزم فعلا 1 ساعت امروزم ی 15 نفری اومدن حالا نمیدونم میشه بازم بخونم یا نه

negar91

New member
سلام بچه ها
منم داشتم افسرده میشدم کلا سایت واسه من بالا نمیومد
دیروز 8 ساعت نمیدونم چرا اینقده کم شد از صبح مثل بچه درسخون درس خوندم ولی وقتی ساعتای مطالعمو جمع زدیم دیدم چقد کم شده حالا میفهمم چقدر وقت تلف شده دارم

sokout

New member
سلام بچه ها همگی خوبید؟
قدر این وقتو بدونید این یه ماه از همه این مدت مهمتره
مهم اینکه ناامید نشید و با همه توان بخونید

sefidrooze

New member
من ارشد نمیدم امسال................
تا اخر سال لعنت میکنم اون کسیو که تاریخ کنکور رو برد جلوووووووووووووو
خدا ازت نگذره من که امتحان نمیدم.باااااااااااااای بچه هاااااااااااااااااااااااااااااا

لبخند

New member
سلااام بچه ها خدا رو شکر سایت دوباره درست شد..من تا حالا ندیده بودم که اینطوری بشه ولی اصلا بد به دلم راه ندادم میدونستم درست میشه:thumbsupsmileyanim:...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا