گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان درسخونم

55 روز تا ارشد 92

.
.
.
.
.

.

در بدترین شرایط ناامید نباش زیرا از سیاه ترین ابرها زیباترین باران ها می بارد.

:rose:

منم امروز تا الان5 ساعت خوندم و بعد اینم تا هر وقت بتونم بیدار بمونم میخونم.

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه

cheshmak

New member
سلاممممم دوستای گلممممممم.......من اومدم.......قول میدم که دیگه هرشب بیام و گزارش بدم

امروز 7ساعت خوندم......قول میدم که فردا و فردا ها بیشتر بشه:bunnyearsmiley:

padideh

New member
سلام دوستاي خوبم خسته نباشيد، بچه ها من امروز مشكل برام پيش اومد واقعا نتونستم بخونم خوب ! خيلي ناراحتم اما حتما فردا خواهم تركوند !
من امروز 7 ساعت خوندم
تغذيه:٣
فيزيو:٣
زبان:١

padideh

New member
افرین پدیده از الان با این پشت کارت قبولیت رو بهت تبریک می گم....یادت نره اولین نفری که قبولیتو بهت تبریک گفت من بودم :p

مرسي مهرشاد جان،من تلاشم رو ميكنم اميدم ب خداست ديگه، هيچي معلوم نيست ،رقابت خيلي زياد هست ، اما من تا جايي كه بتونم تلاشم رو ميكنم و اميدوارم خدا به هممون كمك ميكنه

royaaaaa

New member
سلام دوستان من بدلیل مشکلاتی نتونستم امسال ارشد دفترجه بخرم ولی امیدوارم ان شاءا... سال بعد:j58r36j3gcr4suxymup:sarma

نمیشه به گذشته برگشت و دوباره شروع کرد ولی میشه همین الان همکه شده آغاز کردو پایان خوبی داشت

آخرین ویرایش:

padideh

New member
میبینم گه اینجا رسما فقط چند نفرن که گزارش میدن دیگه!!!!!!!!! بقیه هم آره دیگه...................!
چشمک که در حال اوج گرفتن هستش
باسیلوس هم که بعد از مراسم گره زنی 13 به در دیگه رویت نشد ! گویا اون گره کار ساز بوده دیگه......شمع و چراغا رو روشن کنید !
آشل هم گویا خر چموشش فرار کرده او آشل هم دنبالش رفته ب خاطر این ساعات مطالعش شده 5!!!!!!!
ویدا 68 هم کلا از خودش راضی هست تو همه زمینه ها (خداروشکر)البته غیر از درس خوندن!
ستاره 58 هم که ما رو پیچوند و گفت نتش قطع هستو ..اما خواهرم حالا که وصله چرا.......!پس نپیچون قضیه رو دیگه
لبخند هم که بعد از تصمیم کبری گونه ای که در روز طبیعت گرفت ناپدید شد
economic هم که روزی 10_15 تا لغت میخونه و راضی هست خدا رو شکر!
آیشن هم از روزی که گفته میخواد با ما همراه شه هنوز اون روز نیمده
scarlet هم بدجوری داره مشکوک میزنه ها
دریا 63 هم یه بار visible شد دوباره ب حالت invisible خود مبدل شد
جوجو هم که در حال پیدا کردن شکلک اهدای گل جدید هست
نتیجه اخلاقی: آغااااااااااااااااااااا این چ وضعشه!!!!!!!!!!!

mw.ashel

New member
میبینم گه اینجا رسما فقط چند نفرن که گزارش میدن دیگه!!!!!!!!! بقیه هم آره دیگه...................!
باسیلوس هم که بعد از مراسم گره زنی 13 به در دیگه رویت نشد ! گویا اون گره کار ساز بوده دیگه......شمع و چراغا رو روشن کنید !
آشل هم گویا خر چموشش فرار کرده او آشل هم دنبالش رفته ب خاطر این ساعات مطالعش شده 5!!!!!!!
ویدا 68 هم کلا از خودش راضی هست تو همه زمینه ها (خداروشکر)البته غیر از درس خوندن!
ستاره 58 هم که ما رو پیچوند و گفت نتش قطع هستو ..اما خواهرم حالا که وصله چرا.......!پس نپیچون قضیه رو دیگه

سلام پدیده جان.ممنونم ازت ، جملاتت خیلی عالی بودن و کلی خندیدم.

پدیده جان چون من صبحا مشغول کارم نمیتونم زیاد بخونم و از طرفی هم کارای بیرونمو تو خونه هم انجام میدم تا وقتم تو رفت و برگشت هدر نده، بسته به حجم کاریم ساعات مطالعمم بالا و پائین میشه .
ولی خرم هم تو شرایط من مونده ، ولی خدا رو شکر باهام راه میاد

mw.ashel

New member
پدیده جان بقیه هم میان و میخونن و از انرژی ما ، انرژی میگیرن و میرن میخونن ولی وقت نمیکنن تا بیان و گزارش بدن .

ولی همین که هر از گاهی یه دالی میکنن با ارزشه و میدونیم که همکلاسی و هم دانشکده ای هامون کیا هستن.

برای تک تک افرادی که تو این تایپیک همراهیمون میکنن آرزوی موفقیت میکنم.
:thanks:

mehrshad

New member
امروز کشتم خودم رو از صبح 10 صفحه خووندم. 6 صفحه دیگه باید از این به بعد بخونم. مخم دود کرده خداییی.یرو یه کاغذ بزرگ نوشتم من باید ارشد قبول بشم به هر قیمتی و روی دیوار نصب کردم . وقتی خسته میشم نگاه می کنم و بازم می خونم. امشب تا 1 بیدارریممممممممممم و می خونیمممممممممممممممممم. شما هم بخونیدددددددددد مطمئنم همه با هم قبول میشیم امید به خدااااااااااااااااااااااااا :thumbsupsmileyanim: :wacsmiley:

mehrshad

New member
بچه ها هر زمانی کمه از خوندن کتابی خسته شدیدو یا علاقه به خوندن مبحث یا کتابی نداشتید با خودتون بگید این اولین و اخرین سالی هست که مجبورم این کتاب رو بخونم. و برای اخرین بارررررررر با لذت تمام تمام مطالبش رو بخونید. مطمئن هستم همه مون می تونیم تو این رغابت بزرگ پیروز بشیم. دست از تلاش بر نداریدددد هرگزززززززززززز. بخونید تا پای جان تا پیروزییییییییییییییی چیزی نموندههههههه.انشا الله قدمهای اخره....

نارون

Member
سلام منم دوست دارم هرشب گزارش بدم ولی چون ساعات مطالعه ام کمه راستش می ترسم انرزی منفی بشه
ولی هرشب به تاپیک سر میزنم و از دوستان انرژی میگیرم به روز شمار آشل هم معتاد شدم
آرزوی قبولی برای همه دوستان دارم تا حالاسه ساعت و ازاین به بعدم تا آخر شب هرچی که بتونم

cheshmak

New member

................وای پدیده جون مردم از خنده.....:25r30wi::

setareh58

New member
:25r30wi: n
دوستان دلم خوش بود که دیگه ایام عید تموم شد و مهمونا رفتن امروز با خیال راحت درس میخونم با یه شور خاصی نشستم زیست بخونم اخه کمی عقبم یهو عمه خانم تشریف اوردن مگه میشه پیششون نری تا قیامت فراموشش نمیشه و دائم میگه:tonguesmiley:

setareh58

New member
دیگه قول میدم غیبت نکنم پدیده جون لطف داری
دیروز 9 ساعت درس خوندم
قطعا" از قبولیهای 92 هستم هرچند هنوز مطالب کامل نخوندم:thumbsupsmileyanim:

bacillus.bs

New member
امروز ٩ ساعت فردا بيشتر مي خونم
مثل اين كه دوباره داريم ميوفتيم رو غلطك

cheshmak

New member
منم امروز 8 ساعت.......از خودم راضی بودم امروز.....چون از دیروز بیشتر خوندم......

باسیل جون راست میگه داریم می افتیم رو غلطک ....منکه میخوام رکورد بزنم...رقیبا دستا بالا......
th_running1.gif

mw.ashel

New member

سلام به همه دوستانم

54 روز تا ارشد 92

.
.
.
.
.

.

:rose:

منم امروز تا الان
7 ساعت خوندم و بعد اینم تا هر وقت بتونم بیدار بمونم میخونم.
چون یه اسب تیز رو خریدم که خوب باهاش دیگه این چند روز آخر ، مسیر رو طی کنم.

1e968f3964bcb5a992df06174e4674c1.gif

فقط یک بار برای همیشه

آخرین ویرایش:

DNA.2013

New member
سلام بچه ها امیدوارم همتون ورودی مهر 92 در بهترین دانشگاههای رشتتون باشید ♥♡♥

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا