گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

لبخند

New member
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستای درس خووونممم:thumbsupsmileyanim:
از اونجایی که من آخر شب نمیتونم بیام و گزارش کار بنویسم واسه همین هر روز گزارش کار روز قبلمو میذارم اینجا:
دیروز 9ساعت خوندم =50 تا تست بیوشیمی/10صفحه بیوشیمی /15صفحه زیست/لغت و متن زبان(کلا درس خوندم خععلییی کنده):wacsmiley:

همیشه منتظر اون روزی هستم که بیام و بافونت7همینجا بنویسم ارشد قبول شدم:ad54ad:

inscribed

New member
سلام به همه دوستان گل انجمن::

اين مسج از طرف فيوچر براي شما دوستان ارسال ميشه::

""""بنده بنا به درخواست ايشون حساب كاربريشون رو بستم و چون خودشونن نميتونن بيان فروم و گزارش ويا درخواستي رو جواب بدن از همه دوستاني كه براشون دعاي سلامتي كردن تشكر ميكنم و اميدوارم كه همگي در پناه حق به سلامتي كه آرزوي فلبي همه ماهاست برسن و خدا هيچكس رو مريض نكنه.

ايشون فك نكنم فروم تشريف بيارن و من هم فقط صرف درخواست خودشون اين پيغام رو زدم...اما شك نكيند انشالا بدون تغيير الهي ايشون تك رقمي كنكور آينده ارشد خواهند بود.

راستي اينم بگم كه از برنامه درسيشون ي عكسي گرفتم ميذارم بلكم اونايي كه ميگن نميتونن ببينن و بدونن كه حتي با وجود مشكلات و 4 عمل جراحي ميشه خوند... و قبول شد.

06312345436767527548.jpg

نارون

Member

""""بنده بنا به درخواست ايشون حساب كاربريشون رو بستم و چون خودشونن نميتونن بيان فروم و گزارش ويا درخواستي رو جواب بدن از همه دوستاني كه براشون دعاي سلامتي كردن تشكر ميكنم و اميدوارم كه همگي در پناه حق به سلامتي كه آرزوي فلبي همه ماهاست برسن و خدا هيچكس رو مريض نكنه.

ايشون فك نكنم فروم تشريف بيارن و من هم فقط صرف درخواست خودشون اين پيغام رو زدم...اما شك نكيند انشالا بدون تغيير الهي ايشون تك رقمي كنكور آينده ارشد خواهند بود.

راستي اينم بگم كه از برنامه درسيشون ي عكسي گرفتم ميذارم بلكم اونايي كه ميگن نميتونن ببينن و بدونن كه حتي با وجود مشكلات و 4 عمل جراحي ميشه خوند... و قبول شد.

06312345436767527548.jpg

زنده باد آدم با اراده خیلی مخلصیم

bacillus.bs

New member

06312345436767527548.jpg

ديگه عمل نداره؟ تموم شد؟
بچه تنبلا ياد بگيريد
27017_17.gif

منظورم خودم بودماااااا
من جاش بودم كلا قيد كنكور ميزدم عجب اراده ي شكست ناپذيري

sokout

New member
سلام دوستان
خدا را شکر تاپیک شلوغه و سرحاله
امیدوارم همتون موفق باشید
:riz304:

sara67

New member
امیدوارم حال فیوچر هرچه زودتر بهتر و بهتر بشه... :rose:

مرسی ک خبر دادین...

افرییییییییییییییییییییین و ماشششششششششالا به این اراده و امید و تلاش... :auizz3ffy9vla57584x

شک نکن جزء نفرات زیر 10 که هیچ، جزء 3 نفر اولی...
:smilies-azardl (113

bacillus.bs

New member
هنوز داريد مي خونيد بچه هاااا افرين باريكلااااا به اين پشتكارتون
من امروز حالم خوب نبود زياد نتونستم بخونم
ولي فردا ميتركونم
بچه ها از خرتون چه خبر ؟؟؟

shamila

New member
امروز تست بیوشیمی بخش ساختار کربوهیدرات، داروشناسی قسمت مقدمه تا نصفه هاش، 110 لغت مروری لزگی و درس 3 رضازاده رو خوندم. فکر کنم 6 ساعت شد.امروزکلاس هم داشتم:dadad4:

mw.ashel

New member

06312345436767527548.jpg

سلام دوست عزیز.ممنونم که به ما اطلاع دادید.

خیلی نگران فیوچرجان بودیم.سلام همه ما به ویژه منو به ایشون برسونید و بگید که هر روز دعا میکنیم که زودتر بتونن به سلامتی کامل دست پیدا کنن و به پیشمون برگردن.

:riz304:

mw.ashel

New member
هنوز داريد مي خونيد بچه هاااا افرين باريكلااااا به اين پشتكارتون
من امروز حالم خوب نبود زياد نتونستم بخونم
ولي فردا ميتركونم
بچه ها از خرتون چه خبر ؟؟؟

منم باسیل جان این هفته واقعا سرم شلوغ بود و داشتم لاک پشتی پیش میرفتم که باید از دو روز تعطیلی آخر هفتم استفاده کنم و خوب بخونم.خرمم داشت استراحت میکرد که باید خوب پیش بره.

scarlet

New member
[
34019_j4m1w5950m851i23.gif
FONT=Arial Black]salaaaaaaaaaaaaaaaaaaam , mig............. mig................ shabe hamegi bekheyr , khososan onaii ke enerzhiye mosbat midan , emroz 10 saat mofid khondam .

omid varam fiucher harchi zodtar halesh kamelan khob beshe , emroz ke barnamasho didam , koli enerzhi gereftam , bacheha az har lahzamon estefade konim ,heyfe zaman ro az dast bedim , afarin be fiucher
[/FONT]

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستانم

96 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
ما میتوانیم%

.

منم با عرض شرمندگی امروز 5ساعت خوندم
:13:

smilies-azardl%20%28113%29.gif
دوستان نا امید نباشید.
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

لبخند

New member
دیروز 8ساعت خوندم ولی اصلا مفید نبود از خودم راضی نیستم :13: پس رفت کردم :14:
امیدوارم بتونم جبران کنم

asal 92

New member
:a2d3:سلام دوستان درسخون
6ساعت عالی خوندم ...
فقط 3ماه...
ماباید قبول شیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا