گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان

120 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
دوستای خوبم تنبلی و بی حالی رو بذارید کنار ، وقت هممون کمه
smilies-azardl%20%28113%29.gif
زود باشید سرعت عملتون رو ببرید بالا.

من امروز 6ساعت خوندم + 50 تا لغت زبان
:rose:

پیش به سوی موفقیت

scarlet

New member
[COLOR="#[img]http://www.freesmile.ir/smiles/675819_148fs542321.gif[/img]000080"]shab bekheyr dostan , man emroz 5 saat khondam !!!!!!![/COLOR]

scarlet

New member
rasti rabti be movzoe nadare , vali chon
528119_19.gif
zovgh kardam migam , 2
509719_30m1uxj1cfz45vyz.gif
setareii shodam ,dige karbare adi nistam

cheshmak

New member
سلامممممممممممممممممممم بچه ها!!!من دیروز گزارش ندادم!!!!! اول گزارش دیروز رو بگم که 5ساعت خوتدم ولی ولی در عوضش امروز جبران کردم و 12ساعت خوندممممممممممم!!!!!ولی فکر کن این همه بخونممم آخرش قبول نشممم!!واییی خدایا!!خدانکنه!!چن روزه دچار انرژی منفی شدم بچه ها!!!!!کمکککککککککککک...........!!!

hasan.nuclear

New member
دوسان سلام من دیروز رو هم سرکار بودم ولی 3ساعت خوندم
انشالله امروز ببینم چی میشه

hasan.nuclear

New member
قابل توجه دوستانی که بی خابی دارند بزرگرین عامل بی خابی شما میتونه عدم خستگی تون باشه پس سعی کنید ازخاب بیشتر ازیک ساعت در طول روز بشدت خودداری کنید
و حتما ورزش رو هم انجام بدید ولی ورزشتون یک ساعت قبل از خاب باشه اونوقت از خاب شب لذت می برید

hasan.nuclear

New member
و شمایی که انرِزی منفی دارید سعی کنید به جای اینکه به نیمه خالی فکرکنید به فکر نیمه ی پر لیوان ارشدتون باشید

hasan.nuclear

New member
راستی mwممنون از اینکه تقویم ارشد رو گزاشی دیروز من اشتباها از باسیلوس تشکر کردم

hasan.nuclear

New member
و شمایی که انرِزی منفی دارید سعی کنید به جای اینکه به نیمه خالی فکرکنید به فکر نیمه ی پر لیوان ارشدتون باشید

scarlet

New member
afariiiiiiiiiiiiiiiiin cheshmak , khob mikhoni , negaran nabash ishala ghaboli, manam gahi az in fekra mikonam , bad zod be khodam migam be jaye in fekra beshin bishtar bekhon ,

ma hatman (bayad ) emsal ghabol shim, pas vaghto hadar nadim bacheha , vaghte ziadi namonde dostaye golam , pas ba enerjii paye darsa bashim , be omide rozi ke to hamin anjoman:a2d3: khabare ghabolimono be ham midim

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
ولی فکر کن این همه بخونممم آخرش قبول نشممم!!واییی خدایا!!خدانکنه!!چن روزه دچار انرژی منفی شدم بچه ها!!!!!کمکککککککککککک...........!!!

چشمک جون این فکر های کاذب و منفی رو بذار و پیش به سوی موفقیت تو آزمون ارشد 92 قدم وردار، نگرانی نداره که عزیزم ،خدا ماهایی که داریم با چه مشکلاتی درس میخونیم رو میبینه و حتما پاداش این همه تلاش ما رو میده.
:a2d3:
:smilies-azardl (113پس پیش به سوی موفقیت:smilies-azardl (113​

asal 92

New member
سلام بچه ها
دیروز 6ساعت خیلی مفید ..:smilies-azardl (181
دلیلی برای قبول نشدن نداریم این همه خوندن وسختی کشیدن وداشتن خدایی به این مهربانی .:a2d3:..
واااااای چه حالی میده این قبولی ....
:thanks:

vida68

New member
سلام به همگی... من دو روزه با خانواده اومدم مشهد هیچی نخوندم...:smiliess (9)::smiliess (9)::
امیدوارم از فردا که برمیگردیم و از پس فردا که آزمونم رو میدم سرعت و کیفیت رو ببرم بالا... همه فکر و ذهنم درسه... دعا میکنم هرچی زودتر برگردیم...!!!
انشا... همه تون موفق باشید.
التماس دعا

asal 92

New member
سلام به همگی... من دو روزه با خانواده اومدم مشهد هیچی نخوندم...:smiliess (9)::smiliess (9)::
امیدوارم از فردا که برمیگردیم و از پس فردا که آزمونم رو میدم سرعت و کیفیت رو ببرم بالا... همه فکر و ذهنم درسه... دعا میکنم هرچی زودتر برگردیم...!!!
انشا... همه تون موفق باشید.
التماس دعا

دعا یادت نره...

padideh

New member
سلامممممم به همه دوست جونام ، اميدوارم هر روز بهتر و با كيفيت تر از روز قبلتون درس بخونيد
من ديروز ب علت فعاليت بس شديد در يكي از تاپيك هاي اين انجمن فقط متأسفانه موفق به خوندن ٣ ساعت شدم !
امروز هم 9:30 درس خوندم
بچه ها خيلي خوبه كه اينجا ب همديگه روحيه ميديم و باعث دلگرمي هم ميشيم و ب هم كمك از همتون و خوبي هاي زيادتون تشكر ميكنم :thanks:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان

119 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
دوستای خوبم ،زود باشید سرعت عملتون رو ببرید بالا.

من امروز 8ساعت خوندم + 50 تا لغت زبان

:rose:

تا موفقیتمون چیزی نمونده

darya63

New member
خیلی سعی کردم تلافی دیروز و در بیارم و کشتم خودمو 7 ساعت شد.اما به دلیل مبارزه با زیاد خوابیدنم صبح تا ظهر کیفیتی نداشت اما بازم شکر راضی ام

hasan.nuclear

New member
بچه ها سلام من دیروز 6ساع خوندم البته کتابخونه هنوز راه نیفتاده اگه راه بیفته بیشتر می شه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا