گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DNA

New member
من دارم زبان میخونم .امیدوارم تا انجای که مشخص کردم امروز بتونم تموم کنم و یه دور بزنم موفق باشین .

پیش بسوی موفقیت و فراتر از آن

alipour

New member
من امروز فقط زبان خوندم 60 تا تست 30تا لغت و 1 درک مطلب البته ناگفته نماند از 7.30 صبح تا 13.30 کلاس سیگنال بودم

asal 92

New member
سلام بچه ها همونطور که گفته بودم گوارشو کلا با500 تا تستش تموم کردم الان همه چیو شکل مری ومعده وروده میبینم البته زبان هم میخونم :smilies-azardl (113راستی بچه ها کجایید به این زودی جا زدید:New (6):

cheshmak

New member
سلام بچه ها خسته نباشی من امروز متاسفاته 5ساعت درس خوندممممممم:14:

jonothan

New member
سلام بچه ها خسته نباشید به اون هایی که امرز درس خوندن امروز 7 ساعت درسیدم همش به موفقیت فک میکنم چه لذتی داره به امید موفقیت همگیمون پس زیاد و با انگیزه بخونیم چرا عمرمونو تلف کنیم

fate

New member
سلام ممنون از شما

پنج شنبه و جمعه رفته بوديم مهموني نتونستم درس بخونم چون مدام بايد مواظب پسرم باشم توي مهمونيها
ولي امروز صبح با يك انرژي زيادتري شروع كردم از ساعت 4 صبح با توكل به خدا

scarlet

New member
salam bacheha, man 3 roz dargire bastariye madar shovharam bodam , jarahye ghalb shod , pishesh bodam hamash fekram pishe ketabam bod , az emroz 2bare shoro mikonam , be omide khoda, movafagh bashid

zohreh22

New member
سلام من بازم اومدم البته با تاخیر

من یه درس 504 و چندین ص وونگ خوندم امروز بهتر و بیشتر میخونم البته دوستم هم اومده هنوز عضو انجمن نیست .

من خیلی امیدوارم که با دوستم امسال قبول می شیم . با لطف خدا

bacillus.bs

New member
سلام ممنون از شما

پنج شنبه و جمعه رفته بوديم مهموني نتونستم درس بخونم چون مدام بايد مواظب پسرم باشم توي مهمونيها
ولي امروز صبح با يك انرژي زيادتري شروع كردم از ساعت 4 صبح با توكل به خدا
فاطی جون پسرت چند سالشه؟نی نی کوچولو هست؟

bacillus.bs

New member
سلام بچه ها همونطور که گفته بودم گوارشو کلا با500 تا تستش تموم کردم الان همه چیو شکل مری ومعده وروده میبینم البته زبان هم میخونم :smilies-azardl (113راستی بچه ها کجایید به این زودی جا زدید:New (6):
باریکلا عسل چه پشتکاری/همین جور پیش بری رکورد میزنی تو تست زدن

bacillus.bs

New member
بچه ها به تاپیک تنبلی گروهی هم سر بزنید/ما اونجا یه طرحی را داریم اجرا می کنیم برای درس خوندن/شما هم به ما بپیوندید

fate

New member
سلام صبح سايت باز نمي شد . پسرم 30دي ماه سه سالش ميشه .
ديروز خوب درس خوندم ( خجالت ميكشم بگم 1.5 )
امروز صبح هم ساعت 4 صبح درس خوندم . امروز اداره هم بينهايت شلوغه نتونستم اصلا رو g5 نگاه كنم . اميدوارم همگي موفق باشيد

fate

New member
مرسي jonothan جان .
سلام ديروز سوالات فناوري سال 90 همه دروس را حل كردم حتي زبان خوب بود از خودم راضي بودم . البته امروز صبح چون ديروز دير وقت خوابيدم 4 صبح بلند شدم ولي توي چرت درس خوندم . خيلي خيلي سخته با زندگي متاهلي وبچه درس خودن .... واقعا خدا قوت بده به متاهلين فرزند دار كارمند ... الهي الهي

cheshmak

New member
سلام بچه ها من امروز
36121_Laie_21.gif
7ساعت درسیدمممممممم"!!

bandar

New member
کتابخانه

سلام . من امروز صبح رفته بودم کتابخونه . خوب بود . :a2d3:
به نظرم هفته ای یکی دو بار برید کتابخونه . برا تنوع خوبه .

famous_sh

New member
man emrooz faghat hodode 3 saat dars khondam.mamanam mariz shodan .bayad azashon moraghebat konam v hamintor az babam ke sakteh kardan.tamame kara be doshe man oftade.ama to sakhtihast ke mishe pishraft kard.omidvaram hame khob bekhonan.manam betonam

asal 92

New member
سلام بچه ها من کبد ومجاری روتموم کردم البته حجمش کم بود:a2d3: باسیلوس کجایی به من بازم افرین بگو 120 تا تست اونم زدیمو ورفت هنوز خیلی مونده 504 هم درس 20 هستم:65d6a5d6s:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا