گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

یاسمن

New member
امیررضا خان شما چرا مسنجرو آن می کنی که یکی بیاد یه چیزی بگه که تو فکرت خراب بشه آخه پسر خوب . یه مین بیا تاپیک گزارشتو بده برو دیگه . چه معنی داره که نیای رفیق نیمه راه نباش دیگه

یاسمن

New member
کتی جونم تو زود تز از ما خلاص میشی . تازه هفته ی اینده نه تنها میای میگی که کنکورتو عالی دادی میگی که زبان خیلی راحت بودو مارو امیدوار می کنی که قراره زبانو خوب بزنیم d:

niki.1988

New member
مرسیییییییییییی* یاسییییییییییی* جونممممممممممممممم. ..دیگه* حس* غربتم* داره* میره:rose::(40)::heart::p

negar91

New member
بچه ها یه خواهش امیدوارم قبول کنید
از اونجایی که آزمون توی 2 روز برگزار میشه تا جمعه غروب کسی نگه آزمون چطور داده چون اگه خدایی نکرده کسی بگه آزمون سخت باعث میشه بقیه که هنوز امتحان ندادن دچار اضطراب بشه و بهشون تلقین میشه که امتحان سخته و روحیه شونو از دست میدن
نیکی جون ما اینجا غریبه نداریم همه دوسای عزیز همدیگه ایم :thanks:
آقا امیر رضا مسنجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کنکوری مگه چت میکنه :eek:t0837h0nn8zfqu8ult فعلا اینو داشته باش اگه تکرار بشه جدی باهات برخورد میشه در ضمن بیشتر از روزی یه بار حق نداری بیای سایت اونم شب قبل از خواب میای که بعدش بهانه نیاری حس درسم پریده و از این حرفا اوکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :p7977cujr38iyymsu8:
یا اصلا با چرااغ خاموش آن شو که کسی نفهمه هستی و مجبور نباشی جوابشو بدی
سکوت تا اسمتو میارن یه دفعه ظاهر میشیا
سکوت کتی باسی ویدا یاسی نیکی لیلا لیلی آذر سابتیلس تاتا امیر رضا کارشناس ریشاد و ... واسه همتون هروز سر نماز دعا میکنم و از خدا موفقیتتونو میخوام :rose:

آخرین ویرایش:

niki.1988

New member
فدای* تو* بشم* مممممممن* نگار* جوننننم* منم* واست *دعا *میکنم *گلم:rose::thanks:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﺍﺻﻼ ﺧﻮﺏ ﺩﺭﺱ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻫﻢ ﺍﺻﻼ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﭼﻮﻥ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺎﻟﮕﺮﺩ ﻓﻮﺕ ~ﺩﺭﻡ ﺑﻮﺩ ...ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺧﻴﻠﻰ ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﺷﺪﻡ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺭﻭﺣﻴﻢ ﺍﺻﻼ ﻧﺮﻣﺎﻝ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﻴﺪ ...ﻫﻤﺘﻮﻥ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ .....

negar91

New member
لیلا جون خدا رحمتشون کنه اما سعی کن با موفقیت توی کنکور روحشونو شاد کنی :riz513:
توجه توجه: :ahi5slcgm04mi8jqqkl
دیروز یک جلسه دو فوریتی بین دو کشور نگار و تغذیه برگزار شد چندین قطحنامه به تصویب طرفین نشست رسید که شرح آن را در مشروح اخبار به اطلاعتان میرسانیم
طرفین توافق کردند روابط حسنه خود رو همچون دو برادر دینی افزایش داده و هم چنین دولت جمهوری نگار متعهد گردید جان و مال خود را فدای این برادر نماید و دولت تغذیه هم متعهد شد از هیچ کمکی جهت پیروزی در اتخابات آتی ارشد دریغ ننماید
همچنین در این نشست دولت بیوشیمی مقصر اصلی در تیره و تار شدن روابط این دو کشور تعیین و به عنوان عامل نفوذی مشخص گردید و از تمامی توجهات دولت نگار محروم خواهد شد . :25r30wi:

mamai86

New member
روز شمار ارشد 91

6

روز مونده همش

بچه ها نترسین..خدا که فقط مالِ بچه زرنگا نیست
خدا مالِ بچه تنبلا و بچه خرخونا و شب امتحانیا هم هست:black_eyed:

:smilies-azardl (113

خدا اِندِ مرام و معرفته
شده تو دقیقه 90 و گاهی تو وقت اضافه
به دادمون میرسه اما تنهامون نمیذاره هیچ وقت

کتی..ویدا..لیلــی..نگار
امیر رضا..نیکی..لیلا..یاسمن
و بقیه دوستای گلِ این تاپیک

خدا،تنهامون نمیذاره ه ه ه:a2d3:

sokout

New member
سلام
آذر مرسی جمله هات خیلی روحیه میدن:riz304:
گزارشم شب میام میدم
نگار خوش به حالت من نمیدونم با کدوم درس جلسه برقرار کنم:smiliess (2):

niki.1988

New member
مامایی۸۶ *ما* قبولیمممممممممممممممممم* هممون* قبولیماااااااااااااا* هممون:4d564ad6::ad54ad::riz304:

niki.1988

New member
اسمت* نمیدونستم* عزیزم* .آخه* ما* قبول* نشیم* کی* می*خواد* قبول* شه* آذر* جونم؟؟:ad54ad:

B.sabtilis

New member
mamnoooooooooon az energy dadanet azar joonam:applause:
6

روز مونده همش

بچه ها نترسین..خدا که فقط مالِ بچه زرنگا نیست
خدا مالِ بچه تنبلا و بچه خرخونا و شب امتحانیا هم هست:black_eyed:

:smilies-azardl (113

خدا اِندِ مرام و معرفته
شده تو دقیقه 90 و گاهی تو وقت اضافه
به دادمون میرسه اما تنهامون نمیذاره هیچ وقت

کتی..ویدا..لیلــی..نگار
امیر رضا..نیکی..لیلا..یاسمن
و بقیه دوستای گلِ این تاپیک

خدا،تنهامون نمیذاره ه ه ه:a2d3:

karshenasgh

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﺍﺻﻼ ﺧﻮﺏ ﺩﺭﺱ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻫﻢ ﺍﺻﻼ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﭼﻮﻥ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺎﻟﮕﺮﺩ ﻓﻮﺕ ~ﺩﺭﻡ ﺑﻮﺩ ...ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺧﻴﻠﻰ ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﺷﺪﻡ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺭﻭﺣﻴﻢ ﺍﺻﻼ ﻧﺮﻣﺎﻝ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺮﺍﻡ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﻴﺪ ...ﻫﻤﺘﻮﻥ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ .....

خدا رحمتش کنه لیلا جان. الهی نور به قبرش بباره.
بچه ها! برای شادی روح پدر لیلا جون لطفاً همگی فاتحه ای رو قرائت کنید.... (رحم الله من یقرأ فاتحه مع الصلوات)

لیلی جون! سعی کن برای اینکه روح پدرت رو شاد کنی، درستو خوب بخونی و ازین یه هفته خوب خوب استفاده کنی تا روح پدرت هم شاد بشه...

برای همتون آرزوی موفقیت دارم...

leiliyebidel

New member
سلاااااااااااااملیکم...
خیلی مرسیییییییییییی یاسی،امیررضاخان و سکوووووت...
دیدم همه تاکید کردن ک ما با هم صمیمی هستیم لازم دونستم منم بگم دوباره!!! ما خیلی با هم خوبیم ک ...ببین:28:
نیکی جونم تو هم مثه همه رو جفت چشای ما جا داری دوس جونم...
بچه ها این ی هفته هرچی بخونید از همونا سوال میدن!!باور کن...
من پارسال اصن جنین نخوندم!بعد همین چن روز آخر نکات تستای سالای قبلو نگا کردم رفتم سر جلسه 47% زدم!!!!!!!! فک کــــــــن...پس مطمئن باشید امسال ک این همه خوندیم ب امید خدا خیلی بهترتر نتیجه می گیریم...
لیلا جونم خیلی متاسف شدم...خدا رحمتشون کنه...
آذرییییییییی مرسی از جمله های قشنگت..
نگار کوووووووووور خوندی!تلافیه همونم سرت در میارم!حیف ک پیشمون مهمون بودی وگرنه... پولاتو جمع کن ک من کمتر از پدیده ی شاندیز نمیام...:25r30wi:
نازی جونم پ کوشی؟؟؟؟بیا دیگه آجی... :((
اگر با من نبودش هیچ میلی/چرا ظرف مرا بشکسته لیلی...
اگه اذیتت می کنم وا3 اینه ک واقعا عاااااااااچقتم...
خدا اونی ک تو دلاشونه(ینی دلامون!)از ایمان و صداقت پنهونه میدونه...وا3 همین آرامشو ب دلاشون فرستاد و پیروزی نزدیکی وا3 پاداش ب اونا داد...خدا شکست ناپذیر و حکیمه...

خدا غنایم زیادی رو ب شما وعده داده بود ک اونا رو هم ب دست میارید ولی این یکی رو زودتر برای شما آماده کرد...

پیروزی های دیگه ای ام نصیبتون می کنه ک شما توانایی اونا رو ندارید ولی خدا ب اونا احاطه داره..و خدا ب همه چیز تواناست..

سوره فتح

به به..ب خدا ایمان داشته باش...شک نکن ک همه ایشالا قبووووووووولیم...وعده اشم ک داد...:4d564ad6:
شما فقط کاری ک میکنی...
خوشحاااااااااااال باش...
:4d564ad6:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
آآآآآآآآآخ یادم رفت...
کتی جونم غصه ی چی آجی؟؟؟
تو قبولی باور کن...این ی هفته ام مثه بااااد میگذره با این تفاوت ک تو میتونی توش خیلی کارا کنی...مثلا من تا همین الآن مطمئنم ک
تو با ی رتبه ی عاااالی قبوووووولی ایشالا...:riz304:
ولــــــــــی...
ولی داره...
ولــــــــــــی من کتی جونمو با رتبه ی زیر 5 و چ بساااااا 1 می خواااااااام....تو این ی هفته سعی کن ی چهار پنج تایی رتبه تو بکشی بالا ک لیاقتشو داری...
تو باید نفر اول شی...
خدا وعده ی پیروزی بهمون داده کتی...غصه نخووووووور... چون ب خودش سپردی بدون ک کارشو خووووووووف بلده...پس
فقط خوشحااااال باش ب خاطر تقدیر قشنگت...:4d564ad6:
بچه ها ترس و ناامیدی دشمن ایمانه...
امید نداشته باشید!چون امید داشتن ینی این ک توقع ی کاری رو داشته باشین ک ی کم مشکله ب دست آوردنش...!
ایمان داشته باشین...چون ایمان داشتن ینی این ک مطمئنید ک انجام میشه...
بابا خدا یَلی ئه وا3 خودشاااااااا...:4d564ad6:
کافیه بگه باش!پس موجود میشه... فیقول له کن فیکون...:a2d3:

niki.1988

New member
دمت ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰* لیلی* جون... قربونت. .خیلی* احساس* صمیمیت* میکنم..همتونم*ا صلان* عزیزای* منییییییییییییییید... :28:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﻟﻄﻒ ﻫﻤﮕﻰ ﺷﻤﺎ .....ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺟﻮﻥ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺱ~ﺍﺳﮕﺬﺍﺭﻡ ...ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﻟﻴﻠﻰ ﺟﻮﻥ ﺁﺫﺭ ﺟﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮ ﻥ ﺍﺯ ﻟﻄﻒ ﺷﻤﺎ ...ﻫﻤﮕﻰ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ .

یاسمن

New member
لیلاجان خدا پدر خوبتو بیامرزه .ان شالله روحشون دعا گوی تو باشه و موفق بشی .

یاسمن

New member
بچه ها من احساس می کنم مغزم اندازه ی یه هندونه ی گنده ست .
هفته ی آینده سر جلسه قراره قاچش کنم . خدا کنه قرمزو شیرین از آب در بیاد!:shocked:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا