گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahele.t

New member
سلام
بچه ها کسی میدونه چطوری میشه عنوان یه تاپیک رو ویرایش یا عوض کرد؟ لطفا اگه کسی میدونه سریع جواب بده. مرسی.

negar91

New member
سلام
بچه ها کسی میدونه چطوری میشه عنوان یه تاپیک رو ویرایش یا عوض کرد؟ لطفا اگه کسی میدونه سریع جواب بده. مرسی.
اگه اون تاپیک رو خودت باز کرده باشی میتونی ویرایش کنی
برو توی اولین پستی که باهاش تاپیک رو آغاز کردی بعد ویرایش رو بزن و بعدشم صفحه پیشرفته رو بزن اونجا میتونی عنوانو عوض کنی

niki.1988

New member
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخخخخخخخخخخخخ* خدااااااااااااا* جو،وووووون* چه* حس خوبی* داااااااارم.... بخونید* ک آخراشه بچه *ها*کمی* بیشتر* با* هم* دوست* باشیم* خیلی* خوبه*هاااااااااااا بعد* کنکور* بیایم* اینجا* به* هم* بیشتر* توجه* کنید. ایشالاا ااااااااااااااا* همه *قبولییییییییم. .[:a2d3:

niki.1988

New member
من* اینجا رو* خیلی* دوست* دارم* اما* جو* اینجا* اونقدر* که* باید* صمیمی* نیست* :smiliess (11)::(50)::smiliess (12):چرا

amirreza

New member
سلام بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام ای خرخوناااااااااااااااااا
سلام ای کسانیکه به معنای واقعیه درس خواندن رسیده اید
این روزا آزمون اراده و پایداری همه ماست پس لطف کنیم بیشتر از پیشششششششششششش اراده هامونو قوت و پایداری روحمونو نشون بدیم:auizz3ffy9vla57584x
نگاااااار بقران من حواسم به همه شماها هست مخصوصاااااا تو و ویدا با حضورتون با طنز حرف زدنتون مارو پای کتابامون نشوندین
من اگه قبول بشم قبولیمو مدیون تک تکتونمممممممممممم:rose:
ایشالله تو یه دانشگاه دور هم باشیم
لیلی جونم خوش اومدی با اینکه خودت صابخونه ای
عاشق همتونممممممممممممممم ارزومند قبولیتونم هستم:heart:
بابا همکلاسی اینده من(لیلا)نیستیاااااااا بخون بخون که حتما امسال قبووولی ایشالل:smilies-azardl (181ه

amirreza

New member
منم این دو روز ضربتی میخونم تا از شنبههههههه اونلی تست کار کنم

negar91

New member
نیکی جون ماها که خیلی باهم صمیمی هستیم تازه خیلیم همدیگه رو دوست داریم :bunnyearsmiley:
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای آقا امیر رضا مرسی من الان ذوق مرگ شدم :thanks:
لطفا به افتخارم دست بزنید دست دست دستا شله آها ، الان دلیلیشو میگم :
امتحان زبان هیچی نخوندم اما از 100 نمره 90 شدم بزن کف قشنگه رو
راستی بچه ها دقت کردین سکوت چند وقت یه بار میاد یه سک سک میگه میره دختر خوب امیدوارم مشغول درس باشی
آذری کجایییییییییییییییییییییییی حالت خوبه ؟
تاتا زنده ای احیانا ؟ توهم چند روزه نه اینجا میای نه با اس به من گزارش میدی :smiliess (11):

لیلی آماده ای واسه شام دیگه چیزی نمونده واسه بار دوم مهمونم کنی اما ایندفعه فرق فوکوله کم کمش باید یه 100 هزاری پول خرج کنی من دیگه سرم کلا نمیره نمیتونی با یه ساندویچ سر و تهشو هم بیاری
به افتخار همه ی بچه های ماه این تاپیک که ان شالله سال دیگه این موقع هم دانشگاهی هستیم :4d564ad6: وااااااااایییییی چقد خوش بگذره دور همدیگه

آخرین ویرایش:

katii

New member
سلام
يني الان سرم انقد درد ميكنه ...پس سرم
هوفففففف
آذر حسابي مشغولي ااا.....افرين دختر
سوالاي دوسال قبلو هي ميبينم هي اميدوار ميشم :4d564ad6:
نيكي من كه خيلي احساس صميميت ميكنم... :bunnyearsmiley:
كاشكي چندتا ارشد هي بيان اينجا روحيه بدن .... ثواب داره والا...

B.sabtilis

New member
:smilies-azardl (181

بخونیییییییییییییییییییییدد مثل ....... بخونید

حتی شده در حد :(50):

من مطمـنم هممون قبولیم

منم خیلی شماهارو دوست دارم از انرژی دادناتون ممنون دوستای گلم:heart:

موفقییتتون آرزومه

وااااااااااااااااای چه حالی می ده بعد امتحان بیاییم اینجا بگیم خوب دادیم:(40):

sokout

New member
سلام
ایشالا که همگی خوبید
لیلی بازگشت غرور آفرینتو تبریک میگم:ad54ad:
نگار من پشت سرم هم چشم دارم:smiliess (3):
دیروز عالی درس خوندم:motat:
ولی امروز خیلی بد بود:dadad4:

amirreza

New member
نگاااااار جون هوای منو در غیابم داشته باش
من انگار نمیتونم خودم خودمو کنترل کنم باید از عوامل خارجی کمک بگیرم و عامل دوم که این نت واسم اصن اومد نداره انگاااار

یا میام گیر میکنم نمیتونم برم یا میام یکی تو مسنجر ان میشه یه حرررررررفی میزنه من فکرم قاطی پاتی میشه

سیم کارتامو که کلا دادم دست خواهرم برام قایم کنه

الانم میخااام مودمو بدم برام قایم کنه(میبینم تنها همین راه برام مونده)

اگه نیومدم بدونید که دارم میخونم

نمیدونم شاید در حضور خواهرم یه مین اومدم رفتم.........امروز که برام اصن اومد نداشت از ساعت 3 شل گرفتم

amirreza

New member
نیکی جااااااااااااااان حضور تو باعث رونق این تایپیک میشههههههههه
اینجوری فک نکن ....تو برا ما مهمی
ولی چون آخراشه همه در فکر درسو تستن
توااام که خوب خوندی ایشالله تو یه دانشگاه جبرااااان میکنیم کم صفاییه این آخراروووو

katii

New member
دارم به هفته بعد همين موقع فك ميكنم كه ميام ميگم..بچه ها من عالييييييييييي دادم ...هورررااااااااااا... من خيلي خوشحالم....خداجون شكرت..
:a2d3:
بچه ها بهم اميد بدين كمي خسته شدم ... سرم درد ميكنه....دوس دارم tv ببينم يا برم دريا يا شعر بخونم يا.....:sadsmiley:
الان اشكم مياد ... فك كنم از فشار درسه.. ها؟؟؟؟
آذر...ليلي...نگار...ياسي...ليلا...امير...ويدا...بقيه.... بهم انرژي بدين لطفا:dadad4:
بچه ها جون امشب آخرين شب جمعه ماه رجبه ...بهترين ها رو براتون آرزو ميكنم

niki.1988

New member
مرسی*امیییر* جان.ا یشالا* بعدش* با* خبرای* خوب* بیایم* اینجا.. منم* امرو* خوب* نخوندم* فردا جبران* می*کنیم* انرژی* +* دادی *بم :bunnyearsmiley:

Ryushad

New member
خدا کنه هفته بعد این موقع حس خوبی داشته باشیم.............به امید خدا

niki.1988

New member
کتی* جان*خسته* شدن*طبیعی* عزیزم.. برو*بیرون* ی*دوری* بزن*ا مشب* ول* کن* بزار *ب* مغزت* هوا* بخوره..از* فردا* شروع* کن* دو،باره. .چیزی* نمونده*تموم* میشه :thumbsupsmileyanim:

B.sabtilis

New member
سلام کتی جونم خسته نباشی

فقط 1 هفته مونده 1 هفته

این 1 هفته هم طاقت بیار بعدش 3 ماه وقت داری حال کنی

دریا بری

به قبولی فکر کلی انرژی میگیری :thumbsupsmileyanim:
دارم به هفته بعد همين موقع فك ميكنم كه ميام ميگم..بچه ها من عالييييييييييي دادم ...هورررااااااااااا... من خيلي خوشحالم....خداجون شكرت..
:a2d3:
بچه ها بهم اميد بدين كمي خسته شدم ... سرم درد ميكنه....دوس دارم tv ببينم يا برم دريا يا شعر بخونم يا.....:sadsmiley:
الان اشكم مياد ... فك كنم از فشار درسه.. ها؟؟؟؟
آذر...ليلي...نگار...ياسي...ليلا...امير...ويدا...بقيه.... بهم انرژي بدين لطفا:dadad4:
بچه ها جون امشب آخرين شب جمعه ماه رجبه ...بهترين ها رو براتون آرزو ميكنم

یاسمن

New member
سلاااااااام رفقااااااااا:smilies-azardl (113
خسته نباااشید . ایشالا هفته ی آینده همه دست پر میایمو اینجا جشن میگیریم اصن :smiliess (8):

من امروز اتقـــــــــــــــد دختر خوبی بودم که نگو . خیلی خوب درس خوندمو عوض کم کاری دیروزو در آوردم حسابی
یعنی بیوشیمی رو خورددددم هاااا . حالا کنکور که سهله تا ده سال دیگه هم یادم نمیره چیزایی که امروز خوندم . من زود زود پوزیشن عوض می کنم و یه ذره پشت میز میشینم یه کم دراز میکشم می خونم یه کم دور اتاق می چرخم می خونم این باعث میشه خسته نشمو مداوم بخونم . خیلی بازدهم بالا میره .

امروز 3 فصل تغذیه خوندم با مولکولی بیوشیمی که الانم میخوام برم دوباره بیو بخونم . زبان هم خوندم لغت حفظیدم . کنکور سال 85 رو هم درصدهامم بد نبود تغذیه 64 بیوشیمی 74 فیزیو 55 زبانم 50 .
کلا نمی دونم من با زبان مشکل دارم یا زبان با من؟ ولی میسازیم با هم دیگه تا ببینیم سر کنکور اصلی کی کم میاره که مطمئنم اونی که کم میاره من نیستم .:motat:

یاسمن

New member
میگم نیکی جان اینجا که جوش خیلی صمیمانه ست اصن از درو دیوارش عشق و محبت و درس میباره شما چرا غریبی می کنی .اصن بدو بیا بغل خودم حس غربتت بره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا