گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdieh

New member
سلام دوس جونام خوبين؟خسته نباشين گلا.بچه ها من تازه شروع كردم به خوندن.به نظرتون اگه روزي 10 تا 12 ساعت بخونم با تمركز بخونم(با توجه به اينكه دو تا از درسارو كه ضريبشم بالاس واسه وزارت علوم قبلا دو سه دوري خوندم) احتمال قبوليم هست؟
برام دعا كنين دوستام.ايشالله خبر قبولي همتون

آره عزیزم چرا که نه؟
مهم دید ما به این یک ماهه... ببین حتی کسایی که خیلی عالی پیش رفتن این ماه رو مرور نکنن به اندازه زحماتشون برد نمیکنن
یه نکته دیگه
تست رو جدی بگیرین تو این ماه
و زبان هم سوالات کنکور برای خودتون مرور کنید هر شب

درسته که من اینجا کم نظر میدم ولی از انرژی مثبتی که همیشه از خوندن این پست گرفتم ازتون ممنونم
تست و زبان رو جدی بگیرد

vb2

New member
سلام دوس جونی حتما میشه شک نکن کنکور بیشتر ماه آخر مهمه :ad54ad:

mamai86

New member
بچه ها

از امروز بسم الله بگین و انگار که دارین ، برا امتحان فردا میخونین،بخونــــــــین!

هر چی بخونین سر جلسه بیشتر از خونده های ماه های قبل به دردتون خواهد خورد

خدا بخواد میتونین موفق بشین. بیاین بهم دیگه ثابت کنیم که موفقیتامون پر از رد پای اراده و پشتکارمونه:black_eyed:

آخرین ویرایش:

بهااره

New member
عاااااااااششششقتونم.چقد خوب وپر انرژيين شما.مرسي كه انرژيمو بيشتر كردين. ايشالله تا اخرين روز همممون با انرژي بخونيم و نتيجشم بگيريم:thumbsupsmileyanim:

leiliyebidel

New member
40....
وااااااااااای ی لحظه چشاتونو ببندینو باز کنین........
بیا الان صب امتحانه!!!!!
:25r30wi:
مثه چش ب هم زدن میگذره هااااااااا...حالا ببین کی گفتم!(ستاد انداختن دلهره ب جون کنکوریا!):25r30wi:
بهااااره میشه آجی نگرون نباش...
با انرژی بخونییییییییییییین...
نگاااااااااار کشته ای!من بت گفتم از شب تا 8 بیدار بودم!نزدیکای 9 خوابیدم تا 1!!! این کجا و حرف تو کجا؟؟؟؟!!!!! کتمان حقیقت گناهش تو دادگاه اندازه ی دروغه هاااااااا...
بعدم چرا نمیای اعلام حیات کنی؟؟
وااااااااااای بچه ها نازی الآن سر جلسه ی امتحانه...!اصن ب آزمون ک فک میکنمااااااااا
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
وا3 همه ی اونایی ک آزاد دارن دعا کنید...:riz304:

vb2

New member
بچه ها به شیطون که هی میاد بگه برو بیرون یه هوایی عوض کن هنوز وقت داری پاشو برو بازار و .................. اصن توجه نکنیدا بعد کنکور با شیطون باز دوس میشیم :ad54ad:

katii

New member
سلاااام
شيطون هي بهم ميگه وبگردي كنم !!!لعنتييي :smiliess (13):
من ديگه از استرس و هيجان لبريزم اگه دير به دير بهتون سر ميزنم واسه فرار از دست شيطونه :13:
يكي منو دعوا كنه
موفق باشين واسه همه تون دعا ميكنم كه خوب بخونيد

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺏ ﻭ ﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﻢ ...ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺁﺯﺍﺩ ﺭﻭ ﺩﺍﺩﻡ ﺭﺍﺿﻰ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﻭﻟﻰﺧﻮﺏ ﻫﺮ ﭼﻰ ﺑﻮﺩ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ ﻳﻪ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﺭﺍ ~ﺷﺖ ﺳﺮ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ....ﺑﺎ ﺍﻣﻴﺪ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﮕﻰ ﻣﺎ ..

vb2

New member
ایشالله که موفق میشی بچسب به امتحان وزارت که دیگه چیزی نمونده

یگانه

New member
منم هستم چون خیلی وقته درسم تمام شده خیلی دوست دارم در جمع شما باشم.

negar91

New member
سلام بچه ها
خدا قوت . بچه هایی که کنکور دادین دیگه به آزاد فکر نکنین اون تموم شد الان یه فرصت دیگه دارین که وزارت بهداشته
تا اینجا پیش اومدیم از حالا به به بعدم خدا کمکمون میکنه
لیلی خانم :mad_majidonline: تو تا ساعت 8 صبح بیدار بودی همشو درس خوندی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تورو میشناسم بازیگوشتر از این حرفایی که 2 ساعت پشت سرهم بشینی سر درس پس واسه من فیلم بازی نکن بعدشم تو مگه کنکورت شبه که روزا میخوابی شبا میدرسی چرا مثل جغد زندگی میکنی :25r30wi: باید عادت کنی روز بدرسی وگرنه سرجلسه کنکور مخت میهنگه ها از من گفتن بود
نازی کلی واست دعا کردم امتحان رو خوب بدی
مامایی یه کم بت مشکوکما به نظرم تازگیا خوب نمیدرسی
vb جونم چند نفر بهت سفارشی سلام رسوندن
بچه هایی هم که تازه اومدن خوش اومدیدن ان شالله شما هم جز قبولی ها باشی
خودمم امروز خوب بودم با اینکه هنوز مریضم ولی میدرسم نمیخوام این فرصتارو از دست بدم چون توی بیوشیمی ضعیفم امروزو بازم دارم مرور میکنم

mamai86

New member
سلام بچه ها
خدا قوت . بچه هایی که کنکور دادین دیگه به آزاد فکر نکنین اون تموم شد الان یه فرصت دیگه دارین که وزارت بهداشته
لیلی خانم :mad_majidonline: تو تا ساعت 8 صبح بیدار بودی همشو درس خوندی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تورو میشناسم بازیگوشتر از این حرفایی که 2 ساعت پشت سرهم بشینی سر درس پس واسه من فیلم بازی نکن بعدشم تو مگه کنکورت شبه که روزا میخوابی شبا میدرسی چرا مثل جغد زندگی میکنی :25r30wi: باید عادت کنی روز بدرسی وگرنه سرجلسه کنکور مخت میهنگه ها از من گفتن بود
خودمم امروز خوب بودم با اینکه هنوز مریضم ولی میدرسم نمیخوام این فرصتارو از دست بدم چون توی بیوشیمی ضعیفم امروزو بازم دارم مرور میکنم

نگار من همش 2 روز عروسی بودما
حالا بیا آبرومونو ببر:smiliess (12):

sokout

New member
سلام
نگار حرص نخور پیر میشی:p
من یه مشکل دارم درسام پیش نمیره:13:

vb2

New member
سلام بچه ها
اااااااااااااهههههه سلام منم برسون به همه سفارشی

vb2

New member
اییییییییییییی بچه ها چرا دیگه کسی نمیاد فقط من و نگار و مامایی موندیم با دوستای جدیدمون

nazanin91

New member
salam
khob bekhonin
hamon chizaei ke khondin miyad beheton ghol midam
man ke az farda mikham 1min ham az dast nadam
negar farsi nemitonam vagarne mogharato ke

leiliyebidel

New member
39...
واااااااااای خدا چ زود میگذره!خدایا این 39 روز مارا 48 ساعته بگردان....بگو آمین!
البته البته البته مامائیا! ما ی روز و نصفی از بقیه بیشتر وقت داریمااااااا!کنکور ما 2تیر عصره!
:thumbsupsmileyanim:
نگار حالا نیس ک خودت روزا ک میدرسی کلی خودتو میکشی!!!ولی نه!خوشم اومد...! ینی مطمئن باش اگه ب جای کنکور،آزمون لیلی شناسی! داشتی رتبه 1 میشدی حتما...:25r30wi:
بچه هایی ک آزاد دادن دیگه از تو فاز بیاین بیرون خواهشا........ تمووووووووووووم شد ب خدا! ب این یکی فک کنید...
نازی ببینم این آزمونی ک دادی واست درس عبرت شد یا نه!!!!
نگار من دیگه چن وقته خیلی مهربون شدم!میخوام دل کسیو نرنجونم ک ی وقت وا3 کنکور نفرینم نکنن!!!! لطفا ی چیزی ب این بهااره بگو ک از فاز کنکور قبلیش بیاد بیرون!آجیمون ی کنکور داده خیلی خودشیفته شده...نگار بش بگو اگه دلش کتک نمی خواد بشینه مثه دختر خوف درسشو وا3 بهداشت بخونه!(آیکون تهدید جدی!) بگو انقد هی نیاد بگه من درسای اصلیمو شونصدبار قبلا خوندم!ب جاش بشینه بازم مرور کنه و تست بزنه...یادت نره ها نگار!حتما بش بگوووووو....
بعدم بچه ها من هرروز میام ب سایت سر میزنم!و میزدم!اگه فک کردین ک کم آوردم یا کنار کشیدم کور خوندین!
ولی خب در راستای همون تو دهنی زدن ب شیطونه! ک هی میگه برو وب گردی وارد سایت نمیشدم!ک ی وقت اسیر وسوسه نشم!برم تو تاپیکای غیر درسی ک ماشالا کمم نیستن!مثه مهمونا میام تاپیکو چک میکنم بعد میرم...
ینی کلا از اوضاع احوال درسیتون خبر دارم...
ولی هرکاری میکنم نمیدونم چرا از این شیطونه ک میگه برو بیرون ی حالو هوایی عوض کن خیلی خوشم میاد!!عجیب این روزا ددری شدم!
:sarma:
مثه مامایی ک میره عروسی!!!!بعد میاد خودشو لو میده....!:25r30wi:
بچه هااااااااا با انگیزه ی زیااااااااااد بخونیییییییییید ک چیزی نمونده!ولی ما ب امید خدا میتونیــــــــــــــــــــــــــــــم...
منم دیروز بد نبودم!امروزم گوش شیطون کر سعی میکنم بهتر شم...

mamai86

New member
سلام سلام

خوبین؟ همگی خسته نباشین.:sarma:

خب لیلــــــــــی جون...تو که سر میزنی..برا دست گرمی هم که شده بیا یه کامنتی، نوشته ای، کتک کاری..خلاصه یه علائم حیاتی از خودت نشون بده ..بعد برو

خب منم عروسی رفتم.جای همه خالی..هر چی انرژی داشتم (انرژی منفی) همونجا تخلیه شد..با انرژی مثبت و افکار خوشبینانه برگشتم

واقعا ازین که اون 1 روزو نخوندم پشیمون نیستم.اما دیگه بیرون و گردش و مهمونی نمیرم(چون بسه دیگه بچه جون!)

دیروز یادم رفت گزارش بدم.

من دیروز 31 صفحه بارداری خوندم.یه فصل حجیم از داخلی جراحی خوندم..50 تا تست زدم و بررسی کردم و نکته نوشتم..زبان هم لغات 504 رو مرور کردم

الان هم کتابخونه تشریف دارم.اینجا انقد کنکوری زیاده که آدم استرس میگیره. همه در حال خر زدن هستن:dadad4:

vb2

New member
سسسسسسسسسسسسلام دوس جوناااااااااااااااااااا چطورین؟منم خوبم امروز تا حالا یه فصل نوزادان خوندم که ازش متنفرم (تنفس)اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:wacsmiley:.الانم میخوام بارداری بخونم راستی تست نوزادم زدم.امروز نوزاد و بارداری 1 تموم از فردا بهداشت و بارداری 2 و انرژی مضاعف :applause:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا