گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

feri

New member
هاها 2 تا از دوستان 2 نظر متفاوت دادن من بیشتر گیج شدم.اصلا هر چی خدا بخوادd:

من از این جهت گفتم تهران چون تهران زندگی میکنم .... اگه با شرایط خودم در این دو راهی قرار میگرفتم صد در صد تهران رو انتخاب میکردم که کارم رو هم از دست ندم و در کنار خانواده باشم و از مشکلات دور بودن از وطن آسوده ! ... به هر حال شما باید شرایط خودتون رو بسنجید ببینید مزیت کدوم بیشتره ... انشالا هر چی صلاحه براتون پیش بیاد ...

miad15

New member
من دفترچه ب بودم میشه لطفا به جای شماره سوالا که مال شما ظاهرا الف هست یه اشاره کنید به اینکه دقیقا کدوم سوالای بیوشیمی و فیزیو مشکل داره تا منم بتونم توی دفترچه پیدا کنم.مال من سوال 1-30 فیزیولوژی هست و 91 تا 120 بیوشیمی

سوال 29 تغذیه منظورمه فرق نمیکنه کدوم دفترچه باشین.سوال 9 بیوشیمی هم حتما گرینه ب میشه اینا الف زدن

miad15

New member
من 7 تومن دادم بلافاصله باز شد اما زبان 30 تا زده منم بالای 30 تا درست زدم وارد میکنم خطا میده سال پیش ولی با کد رهگیری اقدام کردم فکنم تا کد رو بهتون اس ام اس یا ای میل کنن یکم زمان میبره
شما درصد خودتونو با 40 تا سوال حساب کنید بعد همون درصدم به ازای 30 تا حساب کنید همون میشه

mmdreza.psy

New member
لینک تخمین رتبه هم فعال شده ولی تعداد سوالای زبان رو اشتبهای 30 تا زده

یعنی پولی شده!!! مگه توی ساست ننوشته مجانی!!!
من دیروز زنگ زدم سنا گفت یا7 تومن رو بده یا این که کد رهگیری بفرست تا مجانی بشه...
با این طرز کنکور برگذار کردن و کلید سوالات زورم میاد7تومن ناقابلم خرج کنم واسه تخمین رتبه..

amirblau

New member
یعنی پولی شده!!! مگه توی ساست ننوشته مجانی!!!
من دیروز زنگ زدم سنا گفت یا7 تومن رو بده یا این که کد رهگیری بفرست تا مجانی بشه...
با این طرز کنکور برگذار کردن و کلید سوالات زورم میاد7تومن ناقابلم خرج کنم واسه تخمین رتبه..
کد رهگیری رو وارد کن همون کدی که باهاش سایت سنجش رو باز میکنی.احتمالا تا شنبه تخمین رتبه واست مجانی باز میشه

nima21

New member
خواهش میکنم راجع به این موضوع نظر بدبد بچه ها.اگه کسی ساکن تهران باشه علوم تغذیه یه شهر دیگه قبول شه و علوم بهداشتی هم تهران قبول شه.شما اگه بودید کدوم رو انتخاب میکردید؟

علوم تغذیه

powered

New member
سلام دوستان امیدوارم کنکورتونو عالی گذرونده باشید.من یک سوال خیلی مهم و فوری دارم دانشجوی استعداددرخشان از رشته ای که موظف به گذروندن طرح هست اگه سال اول بعدفارق تحصیلی کنکوربده و قبول نشه میتونه سال بعدشم کنکور بده بدون اینکه طرحو بره؟

ham.ad

New member
اتفاقا جزوات خوبن.شما تو هیچ منبعی نمیتونی اون سوال پوسیدگی دندان و پیدا کنی که جوابش میشد ویتامین c که روی پوسیدگی اثر نداره

این سوال از روی جدول اخر فصل اومده .ولی تو متن نوشته کمبود c باعث بیماری ضریع استخوانی میشه که از دست دادن دندان از عواقبشه.

ham.ad

New member
نه بابا.پارسال یه سوال کاملا درست تغذیه رو تو کلید نهایی عوض کردند به خاطر حجم اعتراضات!!!

amirblau

New member
کدوم سوال درست رو حذف کردن؟؟یه سوال هم که غلط بو حذف نکردن.واقعا چه جوری با سرنوشت ماها بازی میکنن

mehdi.ff

New member
من طبق فرمولی که گفتيد با ۲۲۰۰ نفر حساب کردم شدم ۲۵۶ قبولم آیا... بین الملل هم باشه اوکيه علوم تغذیه فقط

frank

New member
با رتبه 256 بین الملل هم احتمالا کمه بیاری
فک کنم[emoji16]

بالا