گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

miad15

New member
تغذیه 4 سوالش مشکل داره زبان 2 تاش بیوشیمی ام 2 تاش فیزیو 2 تاش

amirblau

New member
اتفاقا اولین سوال زبان درسته چون خط اول significant and consistent رو آورده و چیزی که significant باشه با اهمیت و meaningful هست و چیزی هم که consistent باشه سازگار و قابل اعتماد و reliable میشه..پس گزینه د درسته

amirblau

New member
گلیسرول 3 فسفات لازم برای سنتز تری گلیسرید ها در بدن پستانداران من خودم الف زدم اما جوابشو توی کتاب پیدا نکردم دوستان لطفا اگه جوابش واقعا الف میشه با ذکر منبع و فصل بهم بگید تا موقع اعتراض بتونیم اطلاعات رو درست وارد کنیم...همچنین رژیم semisolid برای اسهال حاد نوزاد دقیقا کدوم قسمت کراوس نوشته؟؟؟

miad15

New member
گلیسرول 3 فسفات لازم برای سنتز تری گلیسرید ها در بدن پستانداران من خودم الف زدم اما جوابشو توی کتاب پیدا نکردم دوستان لطفا اگه جوابش واقعا الف میشه با ذکر منبع و فصل بهم بگید تا موقع اعتراض بتونیم اطلاعات رو درست وارد کنیم...همچنین رژیم semisolid برای اسهال حاد نوزاد دقیقا کدوم قسمت کراوس نوشته؟؟؟

سوال بیوشیمی 3 میشه اشتباه زدی تغذیه ام semisolide میشه من ن خ ب گ ا ن دارم

miad15

New member
یه سوال بیوشیمی که گفته مس جز کدوم سیتوکرومه اون میشه aa3 اشتباه زدن اونو

amirblau

New member
سوال بیوشیمی 3 میشه اشتباه زدی تغذیه ام semisolide میشه من ن خ ب گ ا ن دارم

ن خ ب گ ...که نشد منبع اگه semisolid میشه کدوم بخش کراوس توی کدوم مبحث اومده...گلیسرول 3 فسفات هم اصراری ندارم که الف درسته پرسیدم کسی میدونه توی کدوم کتاب مرجع صفحه چند اومده؟

آخرین ویرایش:

miad15

New member
ن خ ب گ ...که نشد منبع اگه semisolid میشه کدوم بخش کراوس توی کدوم مبحث اومده...گلیسرول 3 فسفات هم اصراری ندارم که الف درسته پرسیدم کسه میدونه توی کدوم کتاب مرجع صفحه چند اومده؟

نوزادان lbw کراوس اومده

amirblau

New member
من هر چی فصل نوزادان کم وزن جلد 1 ترجمه محمد زاده هنرور و مینا عبدالهی و عظیمه ایزدی رو میخونم پیداش نکردم.ترجمه کراوس 2012 فقط مال این 3 نفر توی بازار هست؟اگه قراره منبع رو از روی لاتین بخونیم بگن از روی لاتین امتحان گرفته میشه خوب.من اتفاقا تغذیه کم نمیزنم ولی هر سال میبینم وزارت بهداشت سوالایی میده که خیلی راحت نمیشه توی منبع پیدا کرد .

amirblau

New member
اصلا هم به جزوات موسسات اعتقادی ندارم.اکثر رتبه های برتر وزارت بهداشت میپرسید میگن از روی منبع خوندن فقط

نوتر

New member
ن خ ب گ ...که نشد منبع اگه semisolid میشه کدوم بخش کراوس توی کدوم مبحث اومده...گلیسرول 3 فسفات هم اصراری ندارم که الف درسته پرسیدم کسی میدونه توی کدوم کتاب مرجع صفحه چند اومده؟

صفحه 617 کراس 2012

دستگاه گوارش تحتانی

آخرین ویرایش:

miad15

New member
اصلا هم به جزوات موسسات اعتقادی ندارم.اکثر رتبه های برتر وزارت بهداشت میپرسید میگن از روی منبع خوندن فقط

اتفاقا جزوات خوبن.شما تو هیچ منبعی نمیتونی اون سوال پوسیدگی دندان و پیدا کنی که جوابش میشد ویتامین c که روی پوسیدگی اثر نداره

amirblau

New member
اتفاقا جزوات خوبن.شما تو هیچ منبعی نمیتونی اون سوال پوسیدگی دندان و پیدا کنی که جوابش میشد ویتامین c که روی پوسیدگی اثر نداره
توی هیچ منبعی نمیشه پیدا کرد؟منطقی نیست حرفتون.اتفاقا توی کراوس اومدهdental caries.jpg

amirblau

New member
توی هیچ منبعی نمیشه پیدا کرد؟منطقی نیست حرفتون.اتفاقا توی کراوس اومدهمشاهده فایل‌پیوست 7981
ولی این جدول ماله کراوس 2008 هست و کراوس 2012 اشاره ای نکرده .بچه ها خواهش میکنم اگه فایل 2012 رو دارید نگاه کنید چون قرار نیست ار 2008 سول بدن که

نوتر

New member
بچه ها من براتون آرزوی موفقیت میکنم. بعد 4-5 ماه سوال دوستمون رو دیدم اومدم پست بذارم برم.

ان شالله هر کدومتون زحمت کشیدین به خواسته دلتون برسین.

اگر هم خدای نکرده خدای نکرده نشد مطمئن باشید خدا براتون همین قدر خواسته.
همیشه گفتم بازم میگم. چه قبول بشیم چه نشیم زندگی همچنان جاریست.

در پناه حق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

amirblau

New member
پاسخ نامه تشریحی آ ی کیو بی .من هم چنان به جزوات موسسات اعتقادی ندارمIQB.jpg

yekta-m

New member
دوستان مگه سنجش کلید اولیه رو زده؟!!؟ چرا من نمی تونم پیداش کنم میشه لطفا یکی لینکشو بزاره؟

بالا